Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kursumlija - Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije) timetable

tuesday, 19.02.2019.
08:00 09:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 08:00
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Donja Mikuljana
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Dankovice, Groblje
arr. 08:06
dep. 08:06
3.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 08:09
dep. 08:09
4.8 km
Dankovice, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
5.3 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 08:11
dep. 08:11
5.4 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 08:14
dep. 08:14
6.4 km
Perunika, Potok
arr. 08:15
dep. 08:15
7.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 08:18
dep. 08:18
8.8 km
Vlahinja
arr. 08:20
dep. 08:20
10.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 08:21
dep. 08:21
11.3 km
Zuc, Donji
arr. 08:24
dep. 08:24
12.3 km
Zuc
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Zuc, Tošići
arr. 08:27
dep. 08:27
14.2 km
Zuc, Jovići
arr. 08:30
dep. 08:30
15 km
Selova, Ristici
arr. 08:32
dep. 08:32
15.5 km
Selova, Česma
arr. 08:35
dep. 08:35
16.6 km
Selova, Oraovac
arr. 08:37
dep. 08:37
17.6 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 08:38
dep. 08:38
19.6 km
Pacarada
arr. 08:43
dep. 08:43
21.7 km
Mercez
arr. 08:49
dep. 08:49
25.2 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 08:51
dep. 08:51
27.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
29.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 08:59
dep. 08:59
30.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 09:05
dep. 09:05
30.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 09:09
dep. 09:09
32.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 09:11
dep. 09:11
35.2 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
arr. 09:15
36.6 km
14:35 15:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:35
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 14:38
dep. 14:38
1.5 km
Donja Mikuljana
arr. 14:40
dep. 14:40
2.5 km
Dankovice, Groblje
arr. 14:41
dep. 14:41
3.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 14:44
dep. 14:44
4.8 km
Dankovice, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
5.3 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 14:46
dep. 14:46
5.4 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 14:49
dep. 14:49
6.4 km
Perunika, Potok
arr. 14:50
dep. 14:50
7.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Vlahinja
arr. 14:55
dep. 14:55
10.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 14:56
dep. 14:56
11.3 km
Zuc, Donji
arr. 14:59
dep. 14:59
12.3 km
Zuc
arr. 15:00
dep. 15:00
12.5 km
Zuc, Tošići
arr. 15:02
dep. 15:02
14.2 km
Zuc, Jovići
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Selova, Ristici
arr. 15:07
dep. 15:07
15.5 km
Selova, Česma
arr. 15:10
dep. 15:10
16.6 km
Selova, Oraovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17.6 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 15:13
dep. 15:13
19.6 km
Pacarada
arr. 15:18
dep. 15:18
21.7 km
Mercez
arr. 15:24
dep. 15:24
25.2 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 15:26
dep. 15:26
27.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
29.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 15:34
dep. 15:34
30.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 15:40
dep. 15:40
30.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 15:44
dep. 15:44
32.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 15:46
dep. 15:46
35.2 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
arr. 15:50
36.6 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
08:00 09:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 08:00
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Donja Mikuljana
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Dankovice, Groblje
arr. 08:06
dep. 08:06
3.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 08:09
dep. 08:09
4.8 km
Dankovice, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
5.3 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 08:11
dep. 08:11
5.4 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 08:14
dep. 08:14
6.4 km
Perunika, Potok
arr. 08:15
dep. 08:15
7.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 08:18
dep. 08:18
8.8 km
Vlahinja
arr. 08:20
dep. 08:20
10.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 08:21
dep. 08:21
11.3 km
Zuc, Donji
arr. 08:24
dep. 08:24
12.3 km
Zuc
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Zuc, Tošići
arr. 08:27
dep. 08:27
14.2 km
Zuc, Jovići
arr. 08:30
dep. 08:30
15 km
Selova, Ristici
arr. 08:32
dep. 08:32
15.5 km
Selova, Česma
arr. 08:35
dep. 08:35
16.6 km
Selova, Oraovac
arr. 08:37
dep. 08:37
17.6 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 08:38
dep. 08:38
19.6 km
Pacarada
arr. 08:43
dep. 08:43
21.7 km
Mercez
arr. 08:49
dep. 08:49
25.2 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 08:51
dep. 08:51
27.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
29.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 08:59
dep. 08:59
30.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 09:05
dep. 09:05
30.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 09:09
dep. 09:09
32.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 09:11
dep. 09:11
35.2 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
arr. 09:15
36.6 km
14:35 15:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:35
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 14:38
dep. 14:38
1.5 km
Donja Mikuljana
arr. 14:40
dep. 14:40
2.5 km
Dankovice, Groblje
arr. 14:41
dep. 14:41
3.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 14:44
dep. 14:44
4.8 km
Dankovice, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
5.3 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 14:46
dep. 14:46
5.4 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 14:49
dep. 14:49
6.4 km
Perunika, Potok
arr. 14:50
dep. 14:50
7.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Vlahinja
arr. 14:55
dep. 14:55
10.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 14:56
dep. 14:56
11.3 km
Zuc, Donji
arr. 14:59
dep. 14:59
12.3 km
Zuc
arr. 15:00
dep. 15:00
12.5 km
Zuc, Tošići
arr. 15:02
dep. 15:02
14.2 km
Zuc, Jovići
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Selova, Ristici
arr. 15:07
dep. 15:07
15.5 km
Selova, Česma
arr. 15:10
dep. 15:10
16.6 km
Selova, Oraovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17.6 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 15:13
dep. 15:13
19.6 km
Pacarada
arr. 15:18
dep. 15:18
21.7 km
Mercez
arr. 15:24
dep. 15:24
25.2 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 15:26
dep. 15:26
27.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
29.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 15:34
dep. 15:34
30.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 15:40
dep. 15:40
30.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 15:44
dep. 15:44
32.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 15:46
dep. 15:46
35.2 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
arr. 15:50
36.6 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
08:00 09:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 08:00
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Donja Mikuljana
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Dankovice, Groblje
arr. 08:06
dep. 08:06
3.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 08:09
dep. 08:09
4.8 km
Dankovice, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
5.3 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 08:11
dep. 08:11
5.4 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 08:14
dep. 08:14
6.4 km
Perunika, Potok
arr. 08:15
dep. 08:15
7.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 08:18
dep. 08:18
8.8 km
Vlahinja
arr. 08:20
dep. 08:20
10.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 08:21
dep. 08:21
11.3 km
Zuc, Donji
arr. 08:24
dep. 08:24
12.3 km
Zuc
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Zuc, Tošići
arr. 08:27
dep. 08:27
14.2 km
Zuc, Jovići
arr. 08:30
dep. 08:30
15 km
Selova, Ristici
arr. 08:32
dep. 08:32
15.5 km
Selova, Česma
arr. 08:35
dep. 08:35
16.6 km
Selova, Oraovac
arr. 08:37
dep. 08:37
17.6 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 08:38
dep. 08:38
19.6 km
Pacarada
arr. 08:43
dep. 08:43
21.7 km
Mercez
arr. 08:49
dep. 08:49
25.2 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 08:51
dep. 08:51
27.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
29.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 08:59
dep. 08:59
30.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 09:05
dep. 09:05
30.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 09:09
dep. 09:09
32.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 09:11
dep. 09:11
35.2 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
arr. 09:15
36.6 km
14:35 15:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:35
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 14:38
dep. 14:38
1.5 km
Donja Mikuljana
arr. 14:40
dep. 14:40
2.5 km
Dankovice, Groblje
arr. 14:41
dep. 14:41
3.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 14:44
dep. 14:44
4.8 km
Dankovice, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
5.3 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 14:46
dep. 14:46
5.4 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 14:49
dep. 14:49
6.4 km
Perunika, Potok
arr. 14:50
dep. 14:50
7.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Vlahinja
arr. 14:55
dep. 14:55
10.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 14:56
dep. 14:56
11.3 km
Zuc, Donji
arr. 14:59
dep. 14:59
12.3 km
Zuc
arr. 15:00
dep. 15:00
12.5 km
Zuc, Tošići
arr. 15:02
dep. 15:02
14.2 km
Zuc, Jovići
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Selova, Ristici
arr. 15:07
dep. 15:07
15.5 km
Selova, Česma
arr. 15:10
dep. 15:10
16.6 km
Selova, Oraovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17.6 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 15:13
dep. 15:13
19.6 km
Pacarada
arr. 15:18
dep. 15:18
21.7 km
Mercez
arr. 15:24
dep. 15:24
25.2 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 15:26
dep. 15:26
27.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
29.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 15:34
dep. 15:34
30.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 15:40
dep. 15:40
30.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 15:44
dep. 15:44
32.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 15:46
dep. 15:46
35.2 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
arr. 15:50
36.6 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
08:00 09:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 08:00
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 08:03
dep. 08:03
1.5 km
Donja Mikuljana
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Dankovice, Groblje
arr. 08:06
dep. 08:06
3.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 08:09
dep. 08:09
4.8 km
Dankovice, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
5.3 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 08:11
dep. 08:11
5.4 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 08:14
dep. 08:14
6.4 km
Perunika, Potok
arr. 08:15
dep. 08:15
7.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 08:18
dep. 08:18
8.8 km
Vlahinja
arr. 08:20
dep. 08:20
10.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 08:21
dep. 08:21
11.3 km
Zuc, Donji
arr. 08:24
dep. 08:24
12.3 km
Zuc
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Zuc, Tošići
arr. 08:27
dep. 08:27
14.2 km
Zuc, Jovići
arr. 08:30
dep. 08:30
15 km
Selova, Ristici
arr. 08:32
dep. 08:32
15.5 km
Selova, Česma
arr. 08:35
dep. 08:35
16.6 km
Selova, Oraovac
arr. 08:37
dep. 08:37
17.6 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 08:38
dep. 08:38
19.6 km
Pacarada
arr. 08:43
dep. 08:43
21.7 km
Mercez
arr. 08:49
dep. 08:49
25.2 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 08:51
dep. 08:51
27.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
29.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 08:59
dep. 08:59
30.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 09:05
dep. 09:05
30.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 09:09
dep. 09:09
32.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 09:11
dep. 09:11
35.2 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
arr. 09:15
36.6 km
14:35 15:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:35
Kursumlija, OS "Miloje Zakic"
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Kursumlija, Novo naselje
arr. 14:38
dep. 14:38
1.5 km
Donja Mikuljana
arr. 14:40
dep. 14:40
2.5 km
Dankovice, Groblje
arr. 14:41
dep. 14:41
3.3 km
Dankovice, Dankovići
arr. 14:44
dep. 14:44
4.8 km
Dankovice, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
5.3 km
Dankovice, Duga Luga
arr. 14:46
dep. 14:46
5.4 km
Dankovice, Sudimski most
arr. 14:49
dep. 14:49
6.4 km
Perunika, Potok
arr. 14:50
dep. 14:50
7.3 km
Perunika, Copici zahtev
arr. 14:53
dep. 14:53
8.8 km
Vlahinja
arr. 14:55
dep. 14:55
10.3 km
Vlahinja, Nevadski potok
arr. 14:56
dep. 14:56
11.3 km
Zuc, Donji
arr. 14:59
dep. 14:59
12.3 km
Zuc
arr. 15:00
dep. 15:00
12.5 km
Zuc, Tošići
arr. 15:02
dep. 15:02
14.2 km
Zuc, Jovići
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Selova, Ristici
arr. 15:07
dep. 15:07
15.5 km
Selova, Česma
arr. 15:10
dep. 15:10
16.6 km
Selova, Oraovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17.6 km
Pacarada, D. cuprija - Ranko
arr. 15:13
dep. 15:13
19.6 km
Pacarada
arr. 15:18
dep. 15:18
21.7 km
Mercez
arr. 15:24
dep. 15:24
25.2 km
Mercez, Zalicki potok
arr. 15:26
dep. 15:26
27.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Donji Sipovac - rakrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
29.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Kalimance
arr. 15:34
dep. 15:34
30.6 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ticin put
arr. 15:40
dep. 15:40
30.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Ratkov potok
arr. 15:44
dep. 15:44
32.7 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije), Babici zahtev
arr. 15:46
dep. 15:46
35.2 km
Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije)
arr. 15:50
36.6 km

Naselja Kursumlija i Lukovska Banja (Lukovo kod Kursumlije) su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 14:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.