Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kursumlija - Blace timetable

wednesday, 17.07.2019.
03:00 03:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 03:00
Mackovac kod Kursumlije
arr. 03:07
dep. 03:07
3.6 km
Pljakovo
arr. 03:11
dep. 03:11
5.3 km
Spance
arr. 03:19
dep. 03:19
10.3 km
Barbatovac
arr. 03:26
dep. 03:26
14.2 km
Barbatovac, 2
arr. 03:28
dep. 03:28
15.4 km
Donje Grgure
arr. 03:29
dep. 03:29
16.2 km
Donje Grgure, 2
arr. 03:31
dep. 03:31
17.9 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 03:40
dep. 03:40
22.3 km
Kasevar, Janjići
arr. 03:43
dep. 03:43
24.7 km
Kasevar
arr. 03:45
dep. 03:45
25.8 km
Trbunje, Intersection
arr. 03:47
dep. 03:47
27.1 km
Blace, Bus station
arr. 03:55
30.7 km
08:05 09:05 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 08:05
Kursumlija, Pantići
arr. 08:07
dep. 08:07
1 km
Kursumlija, Đorđevići
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Pljakovo
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Spance, Brdo
arr. 08:21
dep. 08:21
8 km
Spance
arr. 08:27
dep. 08:27
11 km
Barbatovac, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Barbatovac, 2
arr. 08:44
dep. 08:44
19 km
Donje Grgure, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
18 km
Donje Grgure, 2
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
21 km
Kasevar, Janjići
arr. 08:54
dep. 08:54
24 km
Kasevar
arr. 08:56
dep. 08:56
25 km
Trbunje, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
26 km
Blace, Bus station
arr. 09:05
29 km
10:50 11:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 10:50
Beloljin
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Blace, Bus station
arr. 11:25
29 km
14:15 15:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:15
Mackovac kod Kursumlije
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Pljakovo
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Spance, Brdo
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Spance
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Barbatovac, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Kasevar, Janjići
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Kasevar
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
20 km
Blace, Bus station
arr. 15:15
23 km
16:35 17:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 16:35
Beloljin
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Blace, Bus station
arr. 17:10
30 km
Kursumlija - Blace timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
03:00 03:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 03:00
Mackovac kod Kursumlije
arr. 03:07
dep. 03:07
3.6 km
Pljakovo
arr. 03:11
dep. 03:11
5.3 km
Spance
arr. 03:19
dep. 03:19
10.3 km
Barbatovac
arr. 03:26
dep. 03:26
14.2 km
Barbatovac, 2
arr. 03:28
dep. 03:28
15.4 km
Donje Grgure
arr. 03:29
dep. 03:29
16.2 km
Donje Grgure, 2
arr. 03:31
dep. 03:31
17.9 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 03:40
dep. 03:40
22.3 km
Kasevar, Janjići
arr. 03:43
dep. 03:43
24.7 km
Kasevar
arr. 03:45
dep. 03:45
25.8 km
Trbunje, Intersection
arr. 03:47
dep. 03:47
27.1 km
Blace, Bus station
arr. 03:55
30.7 km
08:05 09:05 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 08:05
Kursumlija, Pantići
arr. 08:07
dep. 08:07
1 km
Kursumlija, Đorđevići
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Mackovac kod Kursumlije
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Pljakovo
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Spance, Brdo
arr. 08:21
dep. 08:21
8 km
Spance
arr. 08:27
dep. 08:27
11 km
Barbatovac, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
20 km
Barbatovac, 2
arr. 08:44
dep. 08:44
19 km
Donje Grgure, 1
arr. 08:42
dep. 08:42
18 km
Donje Grgure, 2
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
21 km
Kasevar, Janjići
arr. 08:54
dep. 08:54
24 km
Kasevar
arr. 08:56
dep. 08:56
25 km
Trbunje, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
26 km
Blace, Bus station
arr. 09:05
29 km
10:50 11:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 10:50
Beloljin
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Blace, Bus station
arr. 11:25
29 km
14:15 15:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:15
Mackovac kod Kursumlije
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Pljakovo
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Spance, Brdo
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Spance
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Barbatovac, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Kasevar, Janjići
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Kasevar
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
20 km
Blace, Bus station
arr. 15:15
23 km
16:35 17:10 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 16:35
Beloljin
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Blace, Bus station
arr. 17:10
30 km

Naselja Kursumlija i Blace su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 16:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.