Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kursumlija - Belgrade (Beograd) timetable

wednesday, 28.02.2024.
04:50 09:18 (04:28)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 04:50
Mackovac kod Kursumlije, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
3.6 km
Pljakovo, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
5.3 km
Spance, Brdo
arr. 05:04
dep. 05:04
7.3 km
Spance, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
10.3 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 05:16
dep. 05:16
14.2 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 05:18
dep. 05:18
15.4 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 05:20
dep. 05:20
16.2 km
Gornje Grgure, 2
arr. 05:22
dep. 05:22
17.9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 05:26
dep. 05:26
19.7 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 05:28
dep. 05:28
20.5 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 05:31
dep. 05:31
21.7 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 05:32
dep. 05:32
22.3 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 05:35
dep. 05:35
24.7 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 05:37
dep. 05:37
25.8 km
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 05:39
dep. 05:39
27.1 km
Blace, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
30.7 km
Prebreza, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
37.3 km
Razbojna, Mala Razbojna 1
arr. 06:02
dep. 06:02
43.1 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
44.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:18
271.9 km
05:00 09:55 (04:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:00
Pepeljevac kod Kursumlije, Magistrala
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Barlovo, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
14 km
Beloljin, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Kondzelj, Center
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 05:29
dep. 05:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
34 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 05:48
dep. 05:48
35 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
40 km
Merosina, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
48 km
arr. 06:20
dep. 06:20
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
65 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
96 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:55
301 km
09:00 14:00 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije, Magistrala
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Beloljin, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Kondzelj, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
34 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 09:53
dep. 09:53
35 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
40 km
Merosina, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
48 km
arr. 10:25
dep. 10:25
63 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
65 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
96 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
301 km
09:00 14:00 (05:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 16.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije, Magistrala
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Barlovo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 09:17
dep. 09:17
12 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Beloljin, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Kondzelj, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
19 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
34 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
35 km
Nova Bozurna, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
42 km
Merosina, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
48 km
arr. 10:40
dep. 10:40
63 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
65 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
96 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:00
301 km
10:50 15:00 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 10:50
Beloljin, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Blace, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
79 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:00
275 km
12:55 18:00 (05:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 12:55
Pepeljevac kod Kursumlije, Magistrala
arr. 13:02
dep. 13:02
4.1 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 13:05
dep. 13:05
6.5 km
Barlovo, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
8.7 km
Plocnik kod Prokuplja, I
arr. 13:14
dep. 13:14
13.1 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
Beloljin, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
17.6 km
Kondzelj, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
20.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
24.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:39
dep. 13:39
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:44
dep. 13:55
34.3 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 14:00
dep. 14:00
35.6 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
41.3 km
Merosina, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
48.5 km
arr. 14:41
dep. 14:41
67.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:47
dep. 15:00
69.1 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 17:50
dep. 17:50
301.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:00
306 km
14:30 19:00 (04:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:30
Pepeljevac kod Kursumlije, Magistrala
arr. 14:37
dep. 14:37
4.1 km
Barlovo, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
8.7 km
Tulare kod Prokuplja, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
15 km
Beloljin, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
17.6 km
Kondzelj, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
20.1 km
Bresnicic, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
21.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
24.5 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:13
dep. 15:13
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
34.3 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:30
dep. 15:30
40.8 km
Merosina, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
48.5 km
arr. 15:59
dep. 15:59
62.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
64.2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
94.3 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 18:51
dep. 18:51
301.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:00
306 km
16:35 20:45 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 16:35
Beloljin, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Blace, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
30 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
276 km

Naselja Kursumlija i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~293 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 10min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 16:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kursumlija - Belgrade (Beograd) iznosi od 16,50 EUR do 17,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.