Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kursumlija - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
05:00 09:55 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 05:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Barlovo
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 05:16
dep. 05:16
14 km
Beloljin
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Kondzelj
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Bresnicic
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 05:29
dep. 05:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:37
dep. 05:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
35 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
40 km
Merosina
arr. 06:05
dep. 06:05
48 km
arr. 06:20
dep. 06:20
63 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:40
65 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
96 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:55
301 km
09:00 14:00 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Barlovo
arr. 09:12
dep. 09:12
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 09:17
dep. 09:17
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Kondzelj
arr. 09:28
dep. 09:28
19 km
Bresnicic
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:35
dep. 09:35
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:47
dep. 09:47
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:03
dep. 10:03
35 km
Nova Bozurna
arr. 10:07
dep. 10:07
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
42 km
Merosina
arr. 10:20
dep. 10:20
48 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:25
dep. 10:25
51 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
55 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:35
dep. 10:35
59 km
arr. 10:37
dep. 10:37
61 km
arr. 10:40
dep. 10:40
63 km
Nis, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:50
65 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:20
96 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
301 km
09:00 14:00 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 09:00
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Barlovo
arr. 09:08
dep. 09:08
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Beloljin
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Kondzelj
arr. 09:23
dep. 09:23
19 km
Bresnicic
arr. 09:25
dep. 09:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:29
dep. 09:29
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:37
dep. 09:37
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 09:53
dep. 09:53
35 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
40 km
Merosina
arr. 10:10
dep. 10:10
48 km
arr. 10:25
dep. 10:25
63 km
Nis, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:45
65 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
96 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
301 km
10:50 15:00 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 10:50
Beloljin
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Blace, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:00
275 km
12:55 18:10 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 12:55
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Novo selo kod Kursumlije, Novoselske livade
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Barlovo
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
Plocnik kod Prokuplja
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Beloljin
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Kondzelj
arr. 13:23
dep. 13:23
19 km
Bresnicic
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 13:30
dep. 13:30
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:42
dep. 13:42
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:55
34 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:58
dep. 13:58
35 km
Nova Bozurna
arr. 14:02
dep. 14:02
39 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
42 km
Merosina
arr. 14:15
dep. 14:15
48 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 14:20
dep. 14:20
51 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
55 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 14:30
dep. 14:30
59 km
arr. 14:32
dep. 14:32
61 km
arr. 14:35
dep. 14:35
63 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
dep. 15:00
65 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:10
301 km
14:15 19:10 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:15
Mackovac kod Kursumlije
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Pljakovo
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Spance, Brdo
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Spance
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Barbatovac, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Kutlovac kod Blaca, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
15 km
Kasevar, Janjići
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Kasevar
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Trbunje, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
20 km
Blace, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
23 km
Djurevac
arr. 15:26
dep. 15:26
27 km
Prebreza
arr. 15:30
dep. 15:30
30 km
Dzepnica
arr. 15:32
dep. 15:32
31 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 15:36
dep. 15:36
34 km
Razbojna, Mala
arr. 15:39
dep. 15:39
36 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:43
dep. 15:43
39 km
Zlatari
arr. 15:47
dep. 15:47
41 km
Celije kod Krusevca
arr. 15:53
dep. 15:53
46 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 15:59
dep. 15:59
50 km
Veliki Kupci
arr. 16:06
dep. 16:06
55 km
Sogolj
arr. 16:10
dep. 16:10
58 km
Gornji Stepos
arr. 16:16
dep. 16:16
62 km
Krusevac, K. P. Dom
arr. 16:27
dep. 16:27
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
73 km
Stalac
arr. 16:55
dep. 16:55
89 km
Pojate
arr. 17:06
dep. 17:06
96 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
265 km
14:30 19:25 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 14:30
Pepeljevac kod Kursumlije
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Barlovo
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Tulare kod Prokuplja
arr. 14:46
dep. 14:46
14 km
Beloljin
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Kondzelj
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Bresnicic
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:07
dep. 15:07
33 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
34 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
35 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
40 km
Merosina
arr. 15:35
dep. 15:35
48 km
arr. 15:50
dep. 15:50
63 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:10
65 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
96 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:25
301 km
16:35 20:45 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kursumlija, Bus station
dep. 16:35
Beloljin
arr. 16:57
dep. 16:57
18 km
Blace, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
30 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
276 km

Naselja Kursumlija i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~291 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 10min., a najduže 05h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kursumlija je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 16:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.