Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kupusina kod Velike Plane - Velika Plana timetable

sunday, 16.06.2024.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kupusina kod Velike Plane - Velika Plana timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
07:00 07:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 07:00
Radovanje, Govedarevici
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Radovanje, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 07:16
dep. 07:16
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:22
dep. 07:22
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:25
dep. 07:25
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:26
14 km
13:00 13:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 13:00
Radovanje, Govedarevici
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Radovanje, 3
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 13:16
dep. 13:16
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:25
dep. 13:25
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:26
14 km
14:10 14:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 14:10
Radovanje, Govedarevici
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Radovanje, 3
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 14:26
dep. 14:26
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:32
dep. 14:32
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:35
dep. 14:35
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:36
14 km
16:00 16:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 16:00
Radovanje, Govedarevici
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Radovanje, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 16:16
dep. 16:16
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:22
dep. 16:22
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:24
dep. 16:24
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:25
dep. 16:25
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:26
14 km
20:00 20:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 20:00
Radovanje, Govedarevici
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Radovanje, 3
arr. 20:05
dep. 20:05
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 20:13
dep. 20:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 20:15
dep. 20:15
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 20:16
dep. 20:16
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:22
dep. 20:22
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:24
dep. 20:24
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:25
dep. 20:25
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:26
14 km
Kupusina kod Velike Plane - Velika Plana timetable
Departures on: tuesday, 18.06.2024.
07:00 07:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 07:00
Radovanje, Govedarevici
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Radovanje, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 07:16
dep. 07:16
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 07:22
dep. 07:22
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 07:25
dep. 07:25
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:26
14 km
13:00 13:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 13:00
Radovanje, Govedarevici
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Radovanje, 3
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 13:16
dep. 13:16
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:25
dep. 13:25
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:26
14 km
14:10 14:36 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 14:10
Radovanje, Govedarevici
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Radovanje, 3
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 14:26
dep. 14:26
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 14:32
dep. 14:32
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:35
dep. 14:35
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:36
14 km
16:00 16:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 16:00
Radovanje, Govedarevici
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Radovanje, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 16:16
dep. 16:16
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:22
dep. 16:22
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:24
dep. 16:24
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:25
dep. 16:25
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:26
14 km
20:00 20:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupusina kod Velike Plane
dep. 20:00
Radovanje, Govedarevici
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Radovanje, 3
arr. 20:05
dep. 20:05
2.5 km
Radovanje, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
3.5 km
Radovanje, 1
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Radovanje, Bagremar
arr. 20:13
dep. 20:13
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica 2
arr. 20:15
dep. 20:15
8 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnica hotel
arr. 20:16
dep. 20:16
8.5 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:22
dep. 20:22
12 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:24
dep. 20:24
13 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:25
dep. 20:25
13.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:26
14 km

Naselja Kupusina kod Velike Plane i Velika Plana su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kupusina kod Velike Plane je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.