Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kupinovo kod Pecinaca - Ruma timetable

thursday, 20.02.2020.
12:10 13:16 (01:06)
Zike Maricica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
dep. 12:10
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9.9 km
Ogar, Skolska 1
arr. 12:32
dep. 12:32
17.2 km
Donji Tovarnik, Brace Sovljanski 1
arr. 12:35
dep. 12:35
19.5 km
Subotiste, Kamenova 28
arr. 12:41
dep. 12:41
24.1 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 12:49
dep. 12:49
31.1 km
Dobrinci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
37.4 km
Kraljevci, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
42 km
Ruma, Bus station
arr. 13:16
50.4 km
Kupinovo kod Pecinaca - Ruma timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
12:10 13:16 (01:06)
Zike Maricica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
dep. 12:10
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9.9 km
Ogar, Skolska 1
arr. 12:32
dep. 12:32
17.2 km
Donji Tovarnik, Brace Sovljanski 1
arr. 12:35
dep. 12:35
19.5 km
Subotiste, Kamenova 28
arr. 12:41
dep. 12:41
24.1 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 12:49
dep. 12:49
31.1 km
Dobrinci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
37.4 km
Kraljevci, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
42 km
Ruma, Bus station
arr. 13:16
50.4 km
Kupinovo kod Pecinaca - Ruma timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
12:10 13:16 (01:06)
Zike Maricica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
dep. 12:10
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9.9 km
Ogar, Skolska 1
arr. 12:32
dep. 12:32
17.2 km
Donji Tovarnik, Brace Sovljanski 1
arr. 12:35
dep. 12:35
19.5 km
Subotiste, Kamenova 28
arr. 12:41
dep. 12:41
24.1 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 12:49
dep. 12:49
31.1 km
Dobrinci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
37.4 km
Kraljevci, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
42 km
Ruma, Bus station
arr. 13:16
50.4 km
Kupinovo kod Pecinaca - Ruma timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
12:10 13:16 (01:06)
Zike Maricica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
dep. 12:10
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9.9 km
Ogar, Skolska 1
arr. 12:32
dep. 12:32
17.2 km
Donji Tovarnik, Brace Sovljanski 1
arr. 12:35
dep. 12:35
19.5 km
Subotiste, Kamenova 28
arr. 12:41
dep. 12:41
24.1 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 12:49
dep. 12:49
31.1 km
Dobrinci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
37.4 km
Kraljevci, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
42 km
Ruma, Bus station
arr. 13:16
50.4 km
Kupinovo kod Pecinaca - Ruma timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
12:10 13:16 (01:06)
Zike Maricica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
dep. 12:10
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9.9 km
Ogar, Skolska 1
arr. 12:32
dep. 12:32
17.2 km
Donji Tovarnik, Brace Sovljanski 1
arr. 12:35
dep. 12:35
19.5 km
Subotiste, Kamenova 28
arr. 12:41
dep. 12:41
24.1 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 12:49
dep. 12:49
31.1 km
Dobrinci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
37.4 km
Kraljevci, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
42 km
Ruma, Bus station
arr. 13:16
50.4 km
Kupinovo kod Pecinaca - Ruma timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
12:10 13:16 (01:06)
Zike Maricica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
dep. 12:10
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9.9 km
Ogar, Skolska 1
arr. 12:32
dep. 12:32
17.2 km
Donji Tovarnik, Brace Sovljanski 1
arr. 12:35
dep. 12:35
19.5 km
Subotiste, Kamenova 28
arr. 12:41
dep. 12:41
24.1 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 12:49
dep. 12:49
31.1 km
Dobrinci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
37.4 km
Kraljevci, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
42 km
Ruma, Bus station
arr. 13:16
50.4 km
Kupinovo kod Pecinaca - Ruma timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
12:10 13:16 (01:06)
Zike Maricica 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
dep. 12:10
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9.9 km
Ogar, Skolska 1
arr. 12:32
dep. 12:32
17.2 km
Donji Tovarnik, Brace Sovljanski 1
arr. 12:35
dep. 12:35
19.5 km
Subotiste, Kamenova 28
arr. 12:41
dep. 12:41
24.1 km
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 12:49
dep. 12:49
31.1 km
Dobrinci, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
37.4 km
Kraljevci, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
42 km
Ruma, Bus station
arr. 13:16
50.4 km

Naselja Kupinovo kod Pecinaca i Ruma su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kupinovo kod Pecinaca je u 12:10 h, dok je poslednji polazak u 12:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.