Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kupinovo kod Pecinaca - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 16.02.2019.
04:53 06:15 (01:22)
Zike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
dep. 04:53
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 04:55
dep. 04:55
1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 04:57
dep. 04:57
2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 04:59
dep. 04:59
3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 05:01
dep. 05:01
4 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 05:07
dep. 05:07
8 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 05:09
dep. 05:09
9 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 05:10
dep. 05:10
10 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:15
dep. 05:15
15.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 05:17
dep. 05:17
16.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 05:19
dep. 05:19
17.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:20
dep. 05:20
18 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 05:21
dep. 05:21
19 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:23
dep. 05:23
20 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 05:25
dep. 05:25
21.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 05:27
dep. 05:27
23 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 05:29
dep. 05:29
24 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 05:30
dep. 05:30
25 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 05:32
dep. 05:32
26 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 05:47
dep. 05:47
42 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:54
dep. 05:54
47 km
arr. 05:59
dep. 05:59
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
60 km
05:53 07:15 (01:22)
Zike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
dep. 05:53
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 05:57
dep. 05:57
2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 06:17
dep. 06:17
16.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 06:19
dep. 06:19
17.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 06:20
dep. 06:20
18 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 06:25
dep. 06:25
21.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 06:27
dep. 06:27
23 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 06:29
dep. 06:29
24 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 06:47
dep. 06:47
42 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 06:54
dep. 06:54
47 km
arr. 06:59
dep. 06:59
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
60 km
09:28 10:50 (01:22)
Zike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
dep. 09:28
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 09:32
dep. 09:32
2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 09:44
dep. 09:44
9 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 09:50
dep. 09:50
15.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 09:52
dep. 09:52
16.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 09:54
dep. 09:54
17.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 09:55
dep. 09:55
18 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 09:56
dep. 09:56
19 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 09:58
dep. 09:58
20 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 10:00
dep. 10:00
21.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 10:02
dep. 10:02
23 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 10:04
dep. 10:04
24 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 10:05
dep. 10:05
25 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 10:07
dep. 10:07
26 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 10:22
dep. 10:22
42 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 10:29
dep. 10:29
47 km
arr. 10:34
dep. 10:34
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:50
60 km
11:37 13:06 (01:29)
Zike Maricica br. 111
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
dep. 11:37
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 11:38
dep. 11:38
0.6 km
Kupinovo kod Pecinaca, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
1.2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 11:42
dep. 11:42
1.8 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 11:43
dep. 11:43
2.4 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 11:49
dep. 11:49
7.5 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 11:51
dep. 11:51
8.3 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 11:54
dep. 11:54
9.6 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 12:02
dep. 12:02
14.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 12:04
dep. 12:04
15.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 12:05
dep. 12:05
16.7 km
Dec, I
arr. 12:06
dep. 12:06
17.2 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 12:07
dep. 12:07
17.9 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 12:08
dep. 12:08
18.8 km
Simanovci, 9
arr. 12:10
dep. 12:10
20.8 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 12:11
dep. 12:11
21.6 km
Simanovci, 5
arr. 12:14
dep. 12:14
23.4 km
Simanovci, 3
arr. 12:15
dep. 12:15
23.9 km
Simanovci, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
25.3 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:42
dep. 12:42
47 km
arr. 12:47
dep. 12:47
51.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:06
59.1 km
14:54 16:15 (01:21)
Zike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
dep. 14:54
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 14:56
dep. 14:56
1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 15:00
dep. 15:00
3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 15:11
dep. 15:11
10 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 15:16
dep. 15:16
15.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 15:18
dep. 15:18
16.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 15:20
dep. 15:20
17.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 15:21
dep. 15:21
18 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 15:24
dep. 15:24
20 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 15:26
dep. 15:26
21.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:28
dep. 15:28
23 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:30
dep. 15:30
24 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:31
dep. 15:31
25 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:33
dep. 15:33
26 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 15:48
dep. 15:48
42 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 15:55
dep. 15:55
47 km
arr. 16:00
dep. 16:00
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
60 km
17:49 19:10 (01:21)
Zike Maricica br. 111
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
dep. 17:49
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 17:51
dep. 17:51
1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 57
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 17:55
dep. 17:55
3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 17:57
dep. 17:57
4 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 18:03
dep. 18:03
8 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 18:05
dep. 18:05
9 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 18:06
dep. 18:06
10 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 18:11
dep. 18:11
15.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 18:13
dep. 18:13
16.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 18:15
dep. 18:15
17.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 18:16
dep. 18:16
18 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 18:17
dep. 18:17
19 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 18:19
dep. 18:19
20 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 18:21
dep. 18:21
21.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 18:23
dep. 18:23
23 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 18:25
dep. 18:25
24 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 18:26
dep. 18:26
25 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 18:28
dep. 18:28
26 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 18:43
dep. 18:43
42 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
47 km
arr. 18:55
dep. 18:55
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
60 km
19:23 20:45 (01:22)
Zike Maricica br. 120
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
dep. 19:23
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 19:25
dep. 19:25
1 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica 1
arr. 19:27
dep. 19:27
2 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 19:29
dep. 19:29
3 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 19:31
dep. 19:31
4 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 19:37
dep. 19:37
8 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 19:39
dep. 19:39
9 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 19:45
dep. 19:45
15.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 19:47
dep. 19:47
16.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 120
arr. 19:49
dep. 19:49
17.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 19:50
dep. 19:50
18 km
Dec, Ivana Petrovica br. 2
arr. 19:51
dep. 19:51
19 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
Simanovci, Prhovacka br. 153
arr. 19:55
dep. 19:55
21.5 km
Simanovci, Decka br. 93
arr. 19:57
dep. 19:57
23 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 19:59
dep. 19:59
24 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 20:00
dep. 20:00
25 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 20:02
dep. 20:02
26 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 20:17
dep. 20:17
42 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 20:24
dep. 20:24
47 km
arr. 20:29
dep. 20:29
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
60 km

Naselja Kupinovo kod Pecinaca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kupinovo kod Pecinaca je u 04:53 h, dok je poslednji polazak u 19:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.