Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Rakova Bara timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:15 06:45 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:15
Kucevo, Potajnica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 06:22
dep. 06:22
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 06:38
dep. 06:38
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 06:45
13.8 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:30
Kucevo, Potajnica
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 12:37
dep. 12:37
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 12:38
dep. 12:38
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:45
dep. 12:45
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 12:53
dep. 12:53
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 13:00
13.8 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:15
Kucevo, Potajnica
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 14:22
dep. 14:22
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:30
dep. 14:30
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 14:36
dep. 14:36
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 14:38
dep. 14:38
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 14:45
13.8 km
Kucevo - Rakova Bara timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:15 06:45 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:15
Kucevo, Potajnica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 06:22
dep. 06:22
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 06:38
dep. 06:38
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 06:45
13.8 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:30
Kucevo, Potajnica
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 12:37
dep. 12:37
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 12:38
dep. 12:38
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:45
dep. 12:45
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 12:53
dep. 12:53
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 13:00
13.8 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:15
Kucevo, Potajnica
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 14:22
dep. 14:22
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:30
dep. 14:30
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 14:36
dep. 14:36
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 14:38
dep. 14:38
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 14:45
13.8 km
Kucevo - Rakova Bara timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:15 06:45 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:15
Kucevo, Potajnica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 06:22
dep. 06:22
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 06:38
dep. 06:38
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 06:45
13.8 km
12:30 13:00 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:30
Kucevo, Potajnica
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 12:37
dep. 12:37
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 12:38
dep. 12:38
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 12:45
dep. 12:45
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 12:53
dep. 12:53
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 13:00
13.8 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:15
Kucevo, Potajnica
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Kaona kod Kuceva, Krecana
arr. 14:22
dep. 14:22
4.1 km
Kaona kod Kuceva, M
arr. 14:23
dep. 14:23
4.4 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:30
dep. 14:30
8.2 km
Turija kod Kuceva, Sumece
arr. 14:36
dep. 14:36
10 km
Turija kod Kuceva, Meda
arr. 14:38
dep. 14:38
10.8 km
Rakova Bara, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
12.8 km
Rakova Bara, Selo
arr. 14:45
13.8 km

Naselja Kucevo i Rakova Bara su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.