Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Radenka timetable

tuesday, 16.07.2019.
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km
Kucevo - Radenka timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km
Kucevo - Radenka timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km
Kucevo - Radenka timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km
Kucevo - Radenka timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km
Kucevo - Radenka timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km
Kucevo - Radenka timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km

Naselja Kucevo i Radenka su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 14:25 h, dok je poslednji polazak u 14:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.