Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Radenka timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:10 07:00 (00:50)
Bus stationValja Mare
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 06:16
dep. 06:16
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 06:19
dep. 06:19
4.9 km
Neresnica, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 06:26
dep. 06:26
7.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 06:42
dep. 06:42
15.3 km
Voluja
arr. 06:37
dep. 06:37
13.2 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
15.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
16.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
18.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 06:53
dep. 06:53
20.5 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
21.6 km
Radenka, Valja Mare
arr. 07:00
23.7 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus stationValja Mare
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 11:00
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:02
dep. 11:02
0.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 11:06
dep. 11:06
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 11:09
dep. 11:09
4.9 km
Neresnica, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 11:16
dep. 11:16
7.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 11:32
dep. 11:32
15.3 km
Voluja
arr. 11:27
dep. 11:27
13.2 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
15.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 11:36
dep. 11:36
16.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
18.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 11:43
dep. 11:43
20.5 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 11:46
dep. 11:46
21.6 km
Radenka, Valja Mare
arr. 11:50
23.7 km
14:20 15:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:20
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:34
dep. 14:34
0.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:38
dep. 14:38
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:40
dep. 14:40
4.9 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
6.1 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:48
dep. 14:48
7.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Voluja, Glozana
arr. 14:55
dep. 14:55
11.3 km
Voluja
arr. 15:00
dep. 15:00
15.3 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 15:05
dep. 15:05
17.5 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
18.1 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
19.1 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 15:15
dep. 15:15
21.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:20
dep. 15:20
22.7 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:22
dep. 15:22
23.8 km
Radenka, Pecina
arr. 15:25
dep. 15:25
25.7 km
Radenka, Petko
arr. 15:27
dep. 15:27
26.6 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:30
dep. 15:30
28.6 km
Radenka, Kikan
arr. 15:34
dep. 15:34
29.6 km
Radenka, Pancika
arr. 15:38
dep. 15:38
30 km
Radenka
arr. 15:40
30.9 km
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km
Kucevo - Radenka timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:10 07:00 (00:50)
Bus stationValja Mare
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 06:16
dep. 06:16
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 06:19
dep. 06:19
4.9 km
Neresnica, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 06:26
dep. 06:26
7.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 06:42
dep. 06:42
15.3 km
Voluja
arr. 06:37
dep. 06:37
13.2 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
15.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
16.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
18.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 06:53
dep. 06:53
20.5 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
21.6 km
Radenka, Valja Mare
arr. 07:00
23.7 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus stationValja Mare
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 11:00
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 11:02
dep. 11:02
0.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 11:06
dep. 11:06
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 11:09
dep. 11:09
4.9 km
Neresnica, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 11:16
dep. 11:16
7.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 11:32
dep. 11:32
15.3 km
Voluja
arr. 11:27
dep. 11:27
13.2 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
15.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 11:36
dep. 11:36
16.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
18.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 11:43
dep. 11:43
20.5 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 11:46
dep. 11:46
21.6 km
Radenka, Valja Mare
arr. 11:50
23.7 km
14:20 15:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:20
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:34
dep. 14:34
0.6 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:38
dep. 14:38
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:40
dep. 14:40
4.9 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
6.1 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:48
dep. 14:48
7.6 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:52
dep. 14:52
10 km
Voluja, Glozana
arr. 14:55
dep. 14:55
11.3 km
Voluja
arr. 15:00
dep. 15:00
15.3 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 15:05
dep. 15:05
17.5 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
18.1 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
19.1 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 15:15
dep. 15:15
21.1 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:20
dep. 15:20
22.7 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:22
dep. 15:22
23.8 km
Radenka, Pecina
arr. 15:25
dep. 15:25
25.7 km
Radenka, Petko
arr. 15:27
dep. 15:27
26.6 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:30
dep. 15:30
28.6 km
Radenka, Kikan
arr. 15:34
dep. 15:34
29.6 km
Radenka, Pancika
arr. 15:38
dep. 15:38
30 km
Radenka
arr. 15:40
30.9 km
14:25 15:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:25
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 14:27
dep. 14:27
0.7 km
Neresnica, Sevicki most
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Neresnica, Bulutić
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Neresnica, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
6.2 km
Neresnica, Milošani
arr. 14:40
dep. 14:40
7.7 km
Neresnica, Popovac
arr. 14:45
dep. 14:45
9.9 km
Duboka kod Kuceva, Lanka
arr. 14:48
dep. 14:48
11.7 km
Duboka kod Kuceva, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
12.9 km
Duboka kod Kuceva, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
13.9 km
Duboka kod Kuceva, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
Duboka kod Kuceva, Rakanjal
arr. 15:03
dep. 15:03
17.6 km
Radenka, Valja Mare raskrsnica
arr. 15:06
dep. 15:06
18.6 km
Radenka, Pecina
arr. 15:11
dep. 15:11
20.6 km
Radenka, Petko
arr. 15:13
dep. 15:13
21.4 km
Radenka, Ruzan
arr. 15:19
dep. 15:19
23.4 km
Radenka, Kikan
arr. 15:24
dep. 15:24
24.5 km
Radenka, Pancika
arr. 15:26
dep. 15:26
24.9 km
Radenka
arr. 15:30
25.7 km

Naselja Kucevo i Radenka su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 14:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.