Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kucevo - Pozarevac timetable

monday, 06.07.2020.
05:45 06:55 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 05:45
Kaona kod Kuceva, S
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Sena
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Ljesnica
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Misljenovac
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
19 km
Rabrovo
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
dep. 06:21
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
41 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
48 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
58 km
09:15 10:30 (01:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Railway station
dep. 09:15
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
5 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 09:28
dep. 09:29
9 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 09:34
dep. 09:35
13 km
Mustapic, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
19 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 09:47
dep. 09:48
26 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:53
29 km
Beranje, Stig
arr. 10:12
dep. 10:13
51 km
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 10:26
dep. 10:27
64 km
Pozarevac, Railway station
arr. 10:30
68 km
13:44 14:55 (01:11)
Šik - JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 13:44
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:54
dep. 13:54
8 km
Sena
arr. 13:59
dep. 13:59
12 km
Ljesnica
arr. 14:04
dep. 14:04
16 km
Misljenovac
arr. 14:07
dep. 14:07
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Rabrovo
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
26 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
28 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
32 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
33 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
39 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
42 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
49 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
59 km
14:50 16:16 (01:26)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:50
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
41 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
55 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
56 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
58 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
59 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
60 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
61 km
16:10 17:30 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 16:10
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
7 km
Sena
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
Ljesnica
arr. 16:39
dep. 16:39
15 km
Misljenovac
arr. 16:42
dep. 16:42
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Rabrovo
arr. 16:50
dep. 16:50
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
41 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
48 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
58 km
18:25 19:40 (01:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Railway station
dep. 18:25
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
5 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 18:38
dep. 18:39
9 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 18:44
dep. 18:45
13 km
Mustapic, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
19 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 18:57
dep. 18:58
26 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:03
29 km
Beranje, Stig
arr. 19:22
dep. 19:23
51 km
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 19:36
dep. 19:37
64 km
Pozarevac, Railway station
arr. 19:40
68 km
Kucevo - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
05:45 06:55 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 05:45
Kaona kod Kuceva, S
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Sena
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Ljesnica
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Misljenovac
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
19 km
Rabrovo
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
dep. 06:21
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
41 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
48 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
58 km
09:15 10:30 (01:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Railway station
dep. 09:15
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
5 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 09:28
dep. 09:29
9 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 09:34
dep. 09:35
13 km
Mustapic, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
19 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 09:47
dep. 09:48
26 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:53
29 km
Beranje, Stig
arr. 10:12
dep. 10:13
51 km
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 10:26
dep. 10:27
64 km
Pozarevac, Railway station
arr. 10:30
68 km
13:44 14:55 (01:11)
Šik - JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 13:44
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:54
dep. 13:54
8 km
Sena
arr. 13:59
dep. 13:59
12 km
Ljesnica
arr. 14:04
dep. 14:04
16 km
Misljenovac
arr. 14:07
dep. 14:07
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Rabrovo
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
26 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
28 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
32 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
33 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
39 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
42 km
Salakovac
arr. 14:45
dep. 14:45
49 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
59 km
14:50 16:16 (01:26)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:50
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
41 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
55 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
56 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
58 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
59 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
60 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
61 km
16:10 17:30 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 16:10
Kaona kod Kuceva, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Turija kod Kuceva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
7 km
Sena
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
Ljesnica
arr. 16:39
dep. 16:39
15 km
Misljenovac
arr. 16:42
dep. 16:42
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Rabrovo
arr. 16:50
dep. 16:50
23 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 17:03
dep. 17:03
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 17:09
dep. 17:09
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 17:13
dep. 17:13
41 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:20
dep. 17:20
48 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
58 km
18:25 19:40 (01:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Railway station
dep. 18:25
Kaona kod Kuceva, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
5 km
Turija kod Kuceva, Kucevska Turija
arr. 18:38
dep. 18:39
9 km
Ljesnica, Zvizd
arr. 18:44
dep. 18:45
13 km
Mustapic, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
19 km
Klenje kod Golupca, Railway station - Rabrovo - Klenje
arr. 18:57
dep. 18:58
26 km
Cesljeva Bara, Railway station
arr. 19:02
dep. 19:03
29 km
Beranje, Stig
arr. 19:22
dep. 19:23
51 km
Pozarevac, Sopot Pozarevacki
arr. 19:36
dep. 19:37
64 km
Pozarevac, Railway station
arr. 19:40
68 km

Naselja Kucevo i Pozarevac su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.