Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Pozarevac timetable

saturday, 25.06.2022.
06:44 08:05 (01:21)
Šik - JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 06:44
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
24 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
28 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
32 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
33 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
42 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
59 km
14:50 16:16 (01:26)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:50
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
41 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
55 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
56 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
58 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
59 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
60 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
61 km
Kucevo - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
06:44 08:05 (01:21)
Šik - JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 06:44
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
24 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
28 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
32 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
33 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
42 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
59 km
13:24 14:40 (01:16)
Šik - JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 13:24
Kucevo, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:30
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:34
dep. 13:34
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:39
dep. 13:39
8 km
Sena
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Ljesnica
arr. 13:49
dep. 13:49
16 km
Misljenovac
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
21 km
Rabrovo
arr. 13:58
dep. 13:58
24 km
Mala Bresnica
arr. 14:01
dep. 14:01
27 km
Makce, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
28 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
32 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:10
dep. 14:10
33 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:16
dep. 14:16
39 km
Sapine
arr. 14:20
dep. 14:20
42 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:40
59 km
14:50 16:16 (01:26)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:50
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
41 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
55 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
56 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
58 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
59 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
60 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
61 km
Kucevo - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
05:45 06:55 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 07.01.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 05:45
Kaona kod Kuceva, S
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Sena
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Ljesnica
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Misljenovac
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
19 km
Rabrovo
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Velika Bresnica
arr. 06:18
dep. 06:18
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 06:21
dep. 06:21
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 06:28
dep. 06:28
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 06:34
dep. 06:34
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 06:38
dep. 06:38
41 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
48 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:55
58 km
06:44 08:05 (01:21)
Šik - JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 06:44
Kucevo, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 06:59
dep. 06:59
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sena
arr. 07:13
dep. 07:13
12 km
Ljesnica
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Misljenovac
arr. 07:22
dep. 07:22
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Rabrovo
arr. 07:30
dep. 07:30
24 km
Velika Bresnica
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Makce, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
28 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
32 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 07:39
dep. 07:39
33 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Sapine
arr. 07:48
dep. 07:48
42 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
59 km
07:35 08:40 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 07:35
Kaona kod Kuceva, S
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Sena
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Ljesnica
arr. 07:53
dep. 07:53
15 km
Misljenovac
arr. 07:55
dep. 07:55
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
19 km
Rabrovo
arr. 08:01
dep. 08:01
23 km
Velika Bresnica
arr. 08:04
dep. 08:04
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 08:06
dep. 08:06
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 08:11
dep. 08:11
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 08:17
dep. 08:17
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 08:21
dep. 08:21
41 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 08:28
dep. 08:28
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:35
dep. 08:35
55 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:37
dep. 08:37
56 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:40
58 km
11:15 12:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 11:15
Kaona kod Kuceva, S
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Kaona kod Kuceva, I
arr. 11:21
dep. 11:21
3 km
Kaona kod Kuceva, II
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 11:25
dep. 11:25
6 km
Turija kod Kuceva, Osnovna skola
arr. 11:27
dep. 11:27
7 km
Turija kod Kuceva, 1
arr. 11:29
dep. 11:29
8 km
Sena
arr. 11:32
dep. 11:32
11 km
Ljesnica
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Misljenovac
arr. 11:37
dep. 11:37
16 km
Mustapic, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
19 km
Rabrovo
arr. 11:45
dep. 11:45
23 km
Velika Bresnica
arr. 11:48
dep. 11:48
25 km
Makce, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
27 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 11:51
dep. 11:51
28 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 11:55
dep. 11:55
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 12:00
dep. 12:00
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 12:03
dep. 12:03
41 km
Smoljinac, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
44 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 12:10
dep. 12:10
48 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:13
dep. 12:13
51 km
Salakovac, Nova farma
arr. 12:15
dep. 12:15
52 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 12:17
dep. 12:17
53 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:20
dep. 12:20
55 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
56 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
58 km
13:44 14:55 (01:11)
Šik - JugopetrolBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Šik - Jugopetrol
dep. 13:44
Kucevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
1 km
Kaona kod Kuceva
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Turija kod Kuceva
arr. 13:54
dep. 13:54
8 km
Sena
arr. 13:59
dep. 13:59
12 km
Ljesnica
arr. 14:04
dep. 14:04
16 km
Misljenovac
arr. 14:07
dep. 14:07
18 km
Mustapic, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Rabrovo
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Velika Bresnica
arr. 14:18
dep. 14:18
26 km
Makce, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
28 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
32 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 14:28
dep. 14:28
33 km
Zabrega kod Malog Crnica
arr. 14:34
dep. 14:34
39 km
Sapine
arr. 14:38
dep. 14:38
42 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 14:45
dep. 14:45
49 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:55
59 km
14:50 16:16 (01:26)
Bus stationMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 14:50
Kaona kod Kuceva, S
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Turija kod Kuceva, S
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Sena
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Ljesnica
arr. 15:09
dep. 15:09
15 km
Misljenovac
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Mustapic, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Rabrovo
arr. 15:20
dep. 15:20
23 km
Velika Bresnica
arr. 15:23
dep. 15:23
25 km
Makce, Krak Rabrovo
arr. 15:26
dep. 15:26
27 km
Kobilje kod Malog Crnica, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
31 km
Kobilje kod Malog Crnica, Divan
arr. 15:33
dep. 15:33
32 km
Zabrega kod Malog Crnica, Centar (kod Crkve)
arr. 15:39
dep. 15:39
38 km
Sapine, Dom kulture
arr. 15:43
dep. 15:43
41 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
48 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:55
dep. 15:55
55 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:57
dep. 15:57
56 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:10
58 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:12
dep. 16:12
59 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:14
dep. 16:14
60 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:16
61 km

Naselja Kucevo i Pozarevac su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 14:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.