Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Kragujevac timetable

monday, 17.01.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kucevo - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 21.01.2022.
15:30 18:35 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.01.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 15:30
Melnica, Govedarica
arr. 15:52
dep. 15:52
12.7 km
Melnica, Grsljana 1
arr. 15:58
dep. 15:58
15.9 km
Melnica, S
arr. 16:04
dep. 16:04
20.1 km
Vitovnica, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
22.9 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi, Sumarice
arr. 16:14
dep. 16:14
26.8 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
31.7 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 16:35
dep. 16:35
33.1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 16:36
dep. 16:36
33.8 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 16:38
dep. 16:38
34.9 km
Veliko Laole, Centar - skola
arr. 16:45
dep. 16:45
39.5 km
Veliko Laole, Laolsko brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
41 km
Tabanovac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
45.2 km
Tabanovac, Selo
arr. 16:57
dep. 16:57
46.2 km
Burovac, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
48.2 km
Burovac, S
arr. 17:02
dep. 17:02
49.5 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
53.3 km
Prostinac, Ulaz
arr. 17:14
dep. 17:14
56.7 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 17:16
dep. 17:16
58.5 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 17:19
dep. 17:19
60.4 km
Lukovica, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
63.9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:42
68.2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
111.9 km
Kucevo - Kragujevac timetable
Departures on: sunday, 23.01.2022.
15:30 18:35 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.01.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 15:30
Melnica, Govedarica
arr. 15:52
dep. 15:52
12.7 km
Melnica, Grsljana 1
arr. 15:58
dep. 15:58
15.9 km
Melnica, S
arr. 16:04
dep. 16:04
20.1 km
Vitovnica, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
22.9 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi, Sumarice
arr. 16:14
dep. 16:14
26.8 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
31.7 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 16:35
dep. 16:35
33.1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 16:36
dep. 16:36
33.8 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 16:38
dep. 16:38
34.9 km
Veliko Laole, Centar - skola
arr. 16:45
dep. 16:45
39.5 km
Veliko Laole, Laolsko brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
41 km
Tabanovac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
45.2 km
Tabanovac, Selo
arr. 16:57
dep. 16:57
46.2 km
Burovac, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
48.2 km
Burovac, S
arr. 17:02
dep. 17:02
49.5 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
53.3 km
Prostinac, Ulaz
arr. 17:14
dep. 17:14
56.7 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 17:16
dep. 17:16
58.5 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 17:19
dep. 17:19
60.4 km
Lukovica, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
63.9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:42
68.2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
111.9 km
Kucevo - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
15:30 18:35 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.01.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 15:30
Melnica, Govedarica
arr. 15:52
dep. 15:52
12.7 km
Melnica, Grsljana 1
arr. 15:58
dep. 15:58
15.9 km
Melnica, S
arr. 16:04
dep. 16:04
20.1 km
Vitovnica, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
22.9 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi, Sumarice
arr. 16:14
dep. 16:14
26.8 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
31.7 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 16:35
dep. 16:35
33.1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 16:36
dep. 16:36
33.8 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 16:38
dep. 16:38
34.9 km
Veliko Laole, Centar - skola
arr. 16:45
dep. 16:45
39.5 km
Veliko Laole, Laolsko brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
41 km
Tabanovac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
45.2 km
Tabanovac, Selo
arr. 16:57
dep. 16:57
46.2 km
Burovac, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
48.2 km
Burovac, S
arr. 17:02
dep. 17:02
49.5 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
53.3 km
Prostinac, Ulaz
arr. 17:14
dep. 17:14
56.7 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 17:16
dep. 17:16
58.5 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 17:19
dep. 17:19
60.4 km
Lukovica, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
63.9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:42
68.2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
111.9 km
Kucevo - Kragujevac timetable
Departures on: sunday, 30.01.2022.
15:30 18:35 (03:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.01.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 15:30
Melnica, Govedarica
arr. 15:52
dep. 15:52
12.7 km
Melnica, Grsljana 1
arr. 15:58
dep. 15:58
15.9 km
Melnica, S
arr. 16:04
dep. 16:04
20.1 km
Vitovnica, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
22.9 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi, Sumarice
arr. 16:14
dep. 16:14
26.8 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:30
31.7 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 16:35
dep. 16:35
33.1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 16:36
dep. 16:36
33.8 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 16:38
dep. 16:38
34.9 km
Veliko Laole, Centar - skola
arr. 16:45
dep. 16:45
39.5 km
Veliko Laole, Laolsko brdo
arr. 16:49
dep. 16:49
41 km
Tabanovac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
45.2 km
Tabanovac, Selo
arr. 16:57
dep. 16:57
46.2 km
Burovac, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
48.2 km
Burovac, S
arr. 17:02
dep. 17:02
49.5 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
53.3 km
Prostinac, Ulaz
arr. 17:14
dep. 17:14
56.7 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 17:16
dep. 17:16
58.5 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 17:19
dep. 17:19
60.4 km
Lukovica, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
63.9 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:42
68.2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
111.9 km

Naselja Kucevo i Kragujevac su međusobno udaljena ~112 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 05min., a najduže 03h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 15:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.