Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Ceremosnja timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:10 06:57 (00:47)
Bus stationPlavcevo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Bukovska
arr. 06:33
dep. 06:33
8.7 km
Ravniste kod Kuceva, Grabovo raskrsnica
arr. 06:45
dep. 06:45
14.9 km
Ravniste kod Kuceva
arr. 06:41
dep. 06:41
13.2 km
Ceremosnja
arr. 06:49
dep. 06:49
16.7 km
Ceremosnja, Plavcevo
arr. 06:57
21.3 km
12:20 13:07 (00:47)
Bus stationPlavcevo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Bukovska
arr. 12:43
dep. 12:43
8.7 km
Ravniste kod Kuceva, Grabovo raskrsnica
arr. 12:55
dep. 12:55
14.9 km
Ravniste kod Kuceva
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Ceremosnja
arr. 12:59
dep. 12:59
16.7 km
Ceremosnja, Plavcevo
arr. 13:07
21.3 km
Kucevo - Ceremosnja timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:10 06:57 (00:47)
Bus stationPlavcevo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Bukovska
arr. 06:33
dep. 06:33
8.7 km
Ravniste kod Kuceva, Grabovo raskrsnica
arr. 06:45
dep. 06:45
14.9 km
Ravniste kod Kuceva
arr. 06:41
dep. 06:41
13.2 km
Ceremosnja
arr. 06:49
dep. 06:49
16.7 km
Ceremosnja, Plavcevo
arr. 06:57
21.3 km
12:20 13:07 (00:47)
Bus stationPlavcevo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Bukovska
arr. 12:43
dep. 12:43
8.7 km
Ravniste kod Kuceva, Grabovo raskrsnica
arr. 12:55
dep. 12:55
14.9 km
Ravniste kod Kuceva
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Ceremosnja
arr. 12:59
dep. 12:59
16.7 km
Ceremosnja, Plavcevo
arr. 13:07
21.3 km
Kucevo - Ceremosnja timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:10 06:57 (00:47)
Bus stationPlavcevo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Bukovska
arr. 06:33
dep. 06:33
8.7 km
Ravniste kod Kuceva, Grabovo raskrsnica
arr. 06:45
dep. 06:45
14.9 km
Ravniste kod Kuceva
arr. 06:41
dep. 06:41
13.2 km
Ceremosnja
arr. 06:49
dep. 06:49
16.7 km
Ceremosnja, Plavcevo
arr. 06:57
21.3 km
12:20 13:07 (00:47)
Bus stationPlavcevo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Bukovska
arr. 12:43
dep. 12:43
8.7 km
Ravniste kod Kuceva, Grabovo raskrsnica
arr. 12:55
dep. 12:55
14.9 km
Ravniste kod Kuceva
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Ceremosnja
arr. 12:59
dep. 12:59
16.7 km
Ceremosnja, Plavcevo
arr. 13:07
21.3 km
Kucevo - Ceremosnja timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
06:10 06:57 (00:47)
Bus stationPlavcevo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Bukovska
arr. 06:33
dep. 06:33
8.7 km
Ravniste kod Kuceva, Grabovo raskrsnica
arr. 06:45
dep. 06:45
14.9 km
Ravniste kod Kuceva
arr. 06:41
dep. 06:41
13.2 km
Ceremosnja
arr. 06:49
dep. 06:49
16.7 km
Ceremosnja, Plavcevo
arr. 06:57
21.3 km
12:20 13:07 (00:47)
Bus stationPlavcevo
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Bukovska
arr. 12:43
dep. 12:43
8.7 km
Ravniste kod Kuceva, Grabovo raskrsnica
arr. 12:55
dep. 12:55
14.9 km
Ravniste kod Kuceva
arr. 12:51
dep. 12:51
13.2 km
Ceremosnja
arr. 12:59
dep. 12:59
16.7 km
Ceremosnja, Plavcevo
arr. 13:07
21.3 km

Naselja Kucevo i Ceremosnja su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 12:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.