Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kucevo - Bukovska timetable

monday, 14.10.2019.
06:10 06:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Bukovska
arr. 06:33
8.7 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:45
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:48
dep. 06:48
0.6 km
Kucevo, Tomin otpad
arr. 06:53
dep. 06:53
2.8 km
Neresnica, Kisela voda 5
arr. 07:00
dep. 07:00
4.4 km
Neresnica, Kisela voda 1
arr. 07:06
dep. 07:06
6.8 km
Bukovska, Bukovska reka - prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
10.3 km
Bukovska, Skola
arr. 07:45
16.6 km
12:20 12:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Bukovska
arr. 12:43
8.7 km
Kucevo - Bukovska timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
06:10 06:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Bukovska
arr. 06:33
8.7 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:45
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:48
dep. 06:48
0.6 km
Kucevo, Tomin otpad
arr. 06:53
dep. 06:53
2.8 km
Neresnica, Kisela voda 5
arr. 07:00
dep. 07:00
4.4 km
Neresnica, Kisela voda 1
arr. 07:06
dep. 07:06
6.8 km
Bukovska, Bukovska reka - prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
10.3 km
Bukovska, Skola
arr. 07:45
16.6 km
12:20 12:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Bukovska
arr. 12:43
8.7 km
Kucevo - Bukovska timetable
Departures on: wednesday, 16.10.2019.
06:10 06:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:10
Kucevo, Decji vrtic
arr. 06:11
dep. 06:11
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 06:15
dep. 06:15
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Kucajna
arr. 06:19
dep. 06:19
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Bukovska
arr. 06:33
8.7 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 06:45
Kucevo, Šik - Jugopetrol
arr. 06:48
dep. 06:48
0.6 km
Kucevo, Tomin otpad
arr. 06:53
dep. 06:53
2.8 km
Neresnica, Kisela voda 5
arr. 07:00
dep. 07:00
4.4 km
Neresnica, Kisela voda 1
arr. 07:06
dep. 07:06
6.8 km
Bukovska, Bukovska reka - prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
10.3 km
Bukovska, Skola
arr. 07:45
16.6 km
12:20 12:43 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kucevo, Bus station
dep. 12:20
Kucevo, Decji vrtic
arr. 12:21
dep. 12:21
0.4 km
Kucevo, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Kucevo, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kucevo, Kolonija
arr. 12:25
dep. 12:25
1.8 km
Cerovica kod Kuceva, Put
arr. 12:26
dep. 12:26
2 km
Kucajna
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Kucajna, Sumicevo
arr. 12:35
dep. 12:35
4.6 km
Kucajna, Ponore
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Bukovska
arr. 12:43
8.7 km

Naselja Kucevo i Bukovska su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kucevo je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 12:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.