Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevica kod Raske - Raska timetable

friday, 05.03.2021.
05:55 06:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Raske
dep. 05:55
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Brvenica, Bojovici
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Brvenica
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:22
dep. 06:22
20 km
Varevo near Raska
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:27
dep. 06:27
23 km
Raska, Bus station
arr. 06:30
25 km
07:00 07:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Raske
dep. 07:00
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 07:09
dep. 07:09
5 km
Brvenica, Bojovici
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Brvenica
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 07:17
dep. 07:17
13 km
Brvenik kod Raske
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Beoci, Spomenik
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Beoci, Rasadnik
arr. 07:27
dep. 07:27
20 km
Varevo near Raska
arr. 07:29
dep. 07:29
21 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 07:32
dep. 07:32
23 km
Raska, Bus station
arr. 07:35
25 km
13:30 13:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Raske
dep. 13:30
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Brvenica, Bojovici
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Brvenica
arr. 13:43
dep. 13:43
11 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:47
dep. 13:47
15 km
Beoci, Spomenik
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Beoci, Rasadnik
arr. 13:52
dep. 13:52
20 km
Raska, Bus station
arr. 13:57
25 km
15:05 15:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Raske
dep. 15:05
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 15:09
dep. 15:09
2 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 15:11
dep. 15:11
3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 15:14
dep. 15:14
5 km
Brvenica, Bojovici
arr. 15:17
dep. 15:17
8 km
Brvenica
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 15:22
dep. 15:22
13 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Beoci, Spomenik
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Beoci, Rasadnik
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Varevo near Raska
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 15:37
dep. 15:37
23 km
Raska, Bus station
arr. 15:40
25 km
Krusevica kod Raske - Raska timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
05:55 06:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Raske
dep. 05:55
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Brvenica, Bojovici
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Brvenica
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Brvenik kod Raske
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Beoci, Spomenik
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Beoci, Rasadnik
arr. 06:22
dep. 06:22
20 km
Varevo near Raska
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 06:27
dep. 06:27
23 km
Raska, Bus station
arr. 06:30
25 km
07:00 07:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Raske
dep. 07:00
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 07:09
dep. 07:09
5 km
Brvenica, Bojovici
arr. 07:12
dep. 07:12
8 km
Brvenica
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 07:17
dep. 07:17
13 km
Brvenik kod Raske
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Beoci, Spomenik
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Beoci, Rasadnik
arr. 07:27
dep. 07:27
20 km
Varevo near Raska
arr. 07:29
dep. 07:29
21 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 07:32
dep. 07:32
23 km
Raska, Bus station
arr. 07:35
25 km
13:30 13:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Raske
dep. 13:30
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Brvenica, Bojovici
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Brvenica
arr. 13:43
dep. 13:43
11 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Brvenik kod Raske
arr. 13:47
dep. 13:47
15 km
Beoci, Spomenik
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Beoci, Rasadnik
arr. 13:52
dep. 13:52
20 km
Raska, Bus station
arr. 13:57
25 km
15:05 15:40 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 01.06.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Raske
dep. 15:05
Krusevica kod Raske, Arsovici
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Gradac kod Raske, Corbici
arr. 15:09
dep. 15:09
2 km
Gradac kod Raske, Gornji
arr. 15:11
dep. 15:11
3 km
Gradac kod Raske, Donji
arr. 15:14
dep. 15:14
5 km
Brvenica, Bojovici
arr. 15:17
dep. 15:17
8 km
Brvenica
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Brvenik kod Raske, Milikici
arr. 15:22
dep. 15:22
13 km
Brvenik kod Raske
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Beoci, Spomenik
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Beoci, Rasadnik
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Varevo near Raska
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Varevo near Raska, Vlasovo
arr. 15:37
dep. 15:37
23 km
Raska, Bus station
arr. 15:40
25 km

Naselja Krusevica kod Raske i Raska su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevica kod Raske je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 15:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.