Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevica kod Lazarevca - Arandelovac timetable

thursday, 14.11.2019.
05:47 06:10 (00:23)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 05:47
Progoreoci, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 05:54
dep. 05:54
4.3 km
Darosava, Disica rampa
arr. 05:57
dep. 05:57
6.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 06:02
dep. 06:02
9.7 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 06:06
dep. 06:06
12.1 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 06:07
dep. 06:07
12.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 06:10
13.9 km
07:12 07:35 (00:23)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 07:12
Progoreoci, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 07:19
dep. 07:19
4.3 km
Darosava, Disica rampa
arr. 07:22
dep. 07:22
6.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 07:27
dep. 07:27
9.7 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 07:32
dep. 07:32
12.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 07:35
13.9 km
07:36 08:00 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 07:36
Progoreoci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 07:55
dep. 07:55
13 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 07:57
dep. 07:57
15 km
Arandelovac, Bus station
arr. 08:00
17 km
07:42 08:04 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 07:42
Progoreoci, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 07:49
dep. 07:49
4.3 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 07:56
dep. 07:56
8.9 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 08:00
dep. 08:00
11.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 08:04
13.1 km
08:57 09:20 (00:23)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 08:57
Progoreoci, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:04
dep. 09:04
4.3 km
Darosava, Disica rampa
arr. 09:07
dep. 09:07
6.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 09:12
dep. 09:12
9.7 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 09:16
dep. 09:16
12.1 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 09:17
dep. 09:17
12.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:20
13.9 km
09:08 09:30 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 09:08
Progoreoci, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
3 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 09:15
dep. 09:15
5 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 2
arr. 09:20
dep. 09:20
9 km
Arandelovac, Bus station
arr. 09:30
15 km
10:36 11:00 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 10:36
Progoreoci, Center
arr. 10:43
dep. 10:43
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 10:48
dep. 10:48
7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 10:55
dep. 10:55
13 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 10:57
dep. 10:57
15 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:00
17 km
10:42 11:04 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 10:42
Progoreoci, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 10:49
dep. 10:49
4.3 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 10:56
dep. 10:56
8.9 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 11:00
dep. 11:00
11.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:04
13.1 km
11:39 12:03 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 11:39
Progoreoci, Center
arr. 11:46
dep. 11:46
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 11:51
dep. 11:51
7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 11:58
dep. 11:58
13 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:03
17 km
11:42 12:04 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 11:42
Progoreoci, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 11:49
dep. 11:49
4.3 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 11:56
dep. 11:56
8.9 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 12:00
dep. 12:00
11.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:04
13.1 km
13:57 14:20 (00:23)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 13:57
Progoreoci, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 14:04
dep. 14:04
4.3 km
Darosava, Disica rampa
arr. 14:07
dep. 14:07
6.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 14:12
dep. 14:12
9.7 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 14:16
dep. 14:16
12.1 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 14:17
dep. 14:17
12.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 14:20
13.9 km
15:36 16:00 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 15:36
Progoreoci, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:48
dep. 15:48
7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 15:57
dep. 15:57
15 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:00
17 km
15:42 16:04 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 15:42
Progoreoci, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 15:49
dep. 15:49
4.3 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 15:56
dep. 15:56
8.9 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 16:00
dep. 16:00
11.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:04
13.1 km
15:57 16:20 (00:23)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 15:57
Progoreoci, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:04
dep. 16:04
4.3 km
Darosava, Disica rampa
arr. 16:07
dep. 16:07
6.8 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:12
dep. 16:12
9.7 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 16:16
dep. 16:16
12.1 km
Arandelovac, Srednjoskolski centar
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:20
13.9 km
18:16 18:40 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 18:16
Progoreoci, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
4 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 18:28
dep. 18:28
7 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 18:35
dep. 18:35
13 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:37
dep. 18:37
15 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:40
17 km
18:22 18:44 (00:22)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevica kod Lazarevca, Center
dep. 18:22
Progoreoci, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
1.8 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 18:29
dep. 18:29
4.3 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 18:36
dep. 18:36
8.9 km
Arandelovac, Fabrika Samot
arr. 18:40
dep. 18:40
11.3 km
Arandelovac, Bus station
arr. 18:44
13.1 km

Naselja Krusevica kod Lazarevca i Arandelovac su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevica kod Lazarevca je u 05:47 h, dok je poslednji polazak u 18:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.