Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Zubovac timetable

thursday, 14.11.2019.
15:20 17:10 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:32
dep. 15:32
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
26 km
Djunis, ZD
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Djunis, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Djunis, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Djunis, TP
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Kaonik, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Kaonik, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Kaonik, Izlaz
arr. 16:22
dep. 16:22
28.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
29.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
30.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:27
dep. 16:27
31.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:29
dep. 16:29
32.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:31
dep. 16:31
33.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:33
dep. 16:33
34.5 km
Grevci, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
36.5 km
Grevci, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
37.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
40 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
41.5 km
Zubovac, Intersection
arr. 17:07
48 km
15:20 17:10 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
30 km
Djunis, ZD
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Djunis, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Djunis, TP
arr. 16:14
dep. 16:14
26 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
25 km
Praskovce
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Kaonik, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Kaonik, 3
arr. 16:24
dep. 16:24
32 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
33.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:26
dep. 16:26
34 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
34.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:29
dep. 16:29
35.3 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
36.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:32
dep. 16:32
37.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:34
dep. 16:34
38.5 km
Grevci, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
40.5 km
Grevci, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
41.5 km
Malo Krusince
arr. 16:41
dep. 16:41
43.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
44 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
45.5 km
Zubovac, Intersection
arr. 17:07
52 km
Krusevac - Zubovac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
15:20 17:10 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
30 km
Djunis, ZD
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Djunis, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Djunis, TP
arr. 16:14
dep. 16:14
26 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
25 km
Praskovce
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Kaonik, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Kaonik, 3
arr. 16:24
dep. 16:24
32 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
33.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:26
dep. 16:26
34 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
34.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:29
dep. 16:29
35.3 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
36.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:32
dep. 16:32
37.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:34
dep. 16:34
38.5 km
Grevci, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
40.5 km
Grevci, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
41.5 km
Malo Krusince
arr. 16:41
dep. 16:41
43.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
44 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
45.5 km
Zubovac, Intersection
arr. 17:07
52 km
15:20 17:10 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:32
dep. 15:32
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
26 km
Djunis, ZD
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Djunis, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Djunis, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Djunis, TP
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Kaonik, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Kaonik, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Kaonik, Izlaz
arr. 16:22
dep. 16:22
28.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
29.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
30.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:27
dep. 16:27
31.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:29
dep. 16:29
32.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:31
dep. 16:31
33.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:33
dep. 16:33
34.5 km
Grevci, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
36.5 km
Grevci, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
37.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
40 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
41.5 km
Zubovac, Intersection
arr. 17:07
48 km
Krusevac - Zubovac timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
15:20 17:10 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:32
dep. 15:32
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
26 km
Djunis, ZD
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Djunis, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Djunis, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Djunis, TP
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Kaonik, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Kaonik, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Kaonik, Izlaz
arr. 16:22
dep. 16:22
28.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
29.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
30.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:27
dep. 16:27
31.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:29
dep. 16:29
32.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:31
dep. 16:31
33.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:33
dep. 16:33
34.5 km
Grevci, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
36.5 km
Grevci, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
37.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
40 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
41.5 km
Zubovac, Intersection
arr. 17:07
48 km
15:20 17:10 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
30 km
Djunis, ZD
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Djunis, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Djunis, TP
arr. 16:14
dep. 16:14
26 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
25 km
Praskovce
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Kaonik, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Kaonik, 3
arr. 16:24
dep. 16:24
32 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
33.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:26
dep. 16:26
34 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
34.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:29
dep. 16:29
35.3 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
36.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:32
dep. 16:32
37.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:34
dep. 16:34
38.5 km
Grevci, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
40.5 km
Grevci, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
41.5 km
Malo Krusince
arr. 16:41
dep. 16:41
43.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
44 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
45.5 km
Zubovac, Intersection
arr. 17:07
52 km
Krusevac - Zubovac timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
15:20 17:10 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
30 km
Djunis, ZD
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Djunis, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Djunis, TP
arr. 16:14
dep. 16:14
26 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
25 km
Praskovce
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Kaonik, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Kaonik, 3
arr. 16:24
dep. 16:24
32 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
33.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:26
dep. 16:26
34 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
34.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:29
dep. 16:29
35.3 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
36.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:32
dep. 16:32
37.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:34
dep. 16:34
38.5 km
Grevci, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
40.5 km
Grevci, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
41.5 km
Malo Krusince
arr. 16:41
dep. 16:41
43.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
44 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
45.5 km
Zubovac, Intersection
arr. 17:07
52 km
15:20 17:10 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:32
dep. 15:32
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
26 km
Djunis, ZD
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Djunis, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Djunis, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Djunis, TP
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Kaonik, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Kaonik, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Kaonik, Izlaz
arr. 16:22
dep. 16:22
28.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
29.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
30.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:27
dep. 16:27
31.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:29
dep. 16:29
32.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:31
dep. 16:31
33.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:33
dep. 16:33
34.5 km
Grevci, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
36.5 km
Grevci, 2
arr. 16:38
dep. 16:38
37.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
39.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
40 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
41.5 km
Zubovac, Intersection
arr. 17:07
48 km

Naselja Krusevac i Zubovac su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 15:20 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.