Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Zabare kod Krusevca timetable

monday, 21.10.2019.
05:45 06:07 (00:22)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:59
dep. 05:59
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Mesevo, Put
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Trebotin, Put
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:07
14.5 km
06:15 06:42 (00:27)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:19
dep. 06:19
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:21
dep. 06:21
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:23
dep. 06:23
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:25
dep. 06:25
3.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
4.3 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
5.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
6.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:33
dep. 06:33
7.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:35
dep. 06:35
8.3 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:36
dep. 06:36
8.8 km
Mesevo, Put
arr. 06:38
dep. 06:38
10.8 km
Trebotin, Put
arr. 06:39
dep. 06:39
11.8 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:41
dep. 06:41
12.8 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:42
13.3 km
06:45 07:09 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:47
dep. 06:47
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:48
dep. 06:48
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:49
dep. 06:49
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:56
dep. 06:56
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:59
dep. 06:59
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Mesevo, Put
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Trebotin, Put
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 07:09
13.5 km
06:45 07:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:47
dep. 06:47
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:50
dep. 06:50
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:53
dep. 06:53
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 07:32
dep. 07:32
17.5 km
Mesevo, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
16.5 km
Mesevo, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
15.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
14.5 km
Trebotin, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
18.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 07:35
19.5 km
09:00 09:24 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:01
dep. 09:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:04
dep. 09:04
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 09:08
dep. 09:08
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 09:11
dep. 09:11
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 09:15
dep. 09:15
11 km
Mesevo, Put
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Trebotin, Put
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 09:23
dep. 09:23
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 09:24
14.5 km
11:00 11:24 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:02
dep. 11:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:04
dep. 11:04
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Mesevo, Put
arr. 11:19
dep. 11:19
12 km
Trebotin, Put
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 11:24
14.5 km
11:30 11:57 (00:27)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:34
dep. 11:34
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:36
dep. 11:36
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:38
dep. 11:38
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:40
dep. 11:40
3.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
4.3 km
Begovo Brdo, 2
arr. 11:44
dep. 11:44
5.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 11:46
dep. 11:46
6.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 11:48
dep. 11:48
7.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 11:50
dep. 11:50
8.3 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 11:51
dep. 11:51
8.8 km
Mesevo, Put
arr. 11:53
dep. 11:53
10.8 km
Trebotin, Put
arr. 11:54
dep. 11:54
11.8 km
Zabare kod Krusevca
arr. 11:56
dep. 11:56
12.8 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 11:57
13.3 km
12:00 12:24 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:04
dep. 12:04
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:06
dep. 12:06
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:12
dep. 12:12
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Mesevo, Put
arr. 12:19
dep. 12:19
12 km
Trebotin, Put
arr. 12:21
dep. 12:21
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:23
dep. 12:23
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:24
14.5 km
12:05 12:54 (00:49)
Nova pijacaHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 12:05
Krusevac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:30
1.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
1.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:32
dep. 12:32
3.1 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:33
dep. 12:33
3.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:34
dep. 12:34
5.1 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
5.9 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
6.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
7.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:41
dep. 12:41
8.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:44
dep. 12:44
9.9 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
10.4 km
Mesevo, Put
arr. 12:49
dep. 12:49
12.4 km
Trebotin, Put
arr. 12:51
dep. 12:51
13.4 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:53
dep. 12:53
14.4 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:54
14.9 km
12:30 12:57 (00:27)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:36
dep. 12:36
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:38
dep. 12:38
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:40
dep. 12:40
3.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
4.3 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:44
dep. 12:44
5.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:46
dep. 12:46
6.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:48
dep. 12:48
7.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:50
dep. 12:50
8.3 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:51
dep. 12:51
8.8 km
Mesevo, Put
arr. 12:53
dep. 12:53
10.8 km
Trebotin, Put
arr. 12:54
dep. 12:54
11.8 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:56
dep. 12:56
12.8 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:57
13.3 km
13:00 13:24 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:02
dep. 13:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:03
dep. 13:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:04
dep. 13:04
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:14
dep. 13:14
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Mesevo, Put
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Trebotin, Put
arr. 13:21
dep. 13:21
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:23
dep. 13:23
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:24
13.5 km
13:05 13:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:05
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:07
dep. 13:07
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:08
dep. 13:08
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:10
dep. 13:10
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:12
dep. 13:12
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:13
dep. 13:13
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:14
dep. 13:14
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:17
dep. 13:17
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:19
dep. 13:19
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 13:21
dep. 13:21
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:23
dep. 13:23
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:24
dep. 13:24
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 13:26
dep. 13:26
11.5 km
Trebotin, Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
12.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:30
13.5 km
13:30 13:57 (00:27)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:36
dep. 13:36
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:38
dep. 13:38
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
4.3 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
5.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:46
dep. 13:46
6.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:48
dep. 13:48
7.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:50
dep. 13:50
8.3 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:51
dep. 13:51
8.8 km
Mesevo, Put
arr. 13:53
dep. 13:53
10.8 km
Trebotin, Put
arr. 13:54
dep. 13:54
11.8 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:56
dep. 13:56
12.8 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:57
13.3 km
14:00 14:24 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:02
dep. 14:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:03
dep. 14:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:04
dep. 14:04
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:05
dep. 14:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:07
dep. 14:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:11
dep. 14:11
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:14
dep. 14:14
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:21
dep. 14:21
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:24
13.5 km
14:02 14:36 (00:34)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 14:02
Krusevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:15
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
14.3 km
14:30 14:54 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
13.5 km
14:30 14:57 (00:27)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:36
dep. 14:36
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:38
dep. 14:38
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:40
dep. 14:40
3.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
4.3 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:44
dep. 14:44
5.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:46
dep. 14:46
6.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:48
dep. 14:48
7.3 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:50
dep. 14:50
8.3 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
8.8 km
Mesevo, Put
arr. 14:53
dep. 14:53
10.8 km
Trebotin, Put
arr. 14:54
dep. 14:54
11.8 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:56
dep. 14:56
12.8 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:57
13.3 km
15:14 15:47 (00:33)
Bivoljski mostHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 15:14
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
dep. 15:30
5.6 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
6.4 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
7.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
8.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:38
dep. 15:38
9.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:40
dep. 15:40
10.4 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
10.9 km
Mesevo, Put
arr. 15:43
dep. 15:43
12.9 km
Trebotin, Put
arr. 15:44
dep. 15:44
13.9 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:46
dep. 15:46
14.9 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:47
15.4 km
15:15 15:39 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:39
13.5 km
15:20 15:44 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Trebotin, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:44
14.5 km
16:15 16:39 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:17
dep. 16:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 16:34
dep. 16:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 16:36
dep. 16:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 16:38
dep. 16:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 16:39
14.5 km
17:15 17:39 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:19
dep. 17:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 17:26
dep. 17:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 17:30
dep. 17:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 17:36
dep. 17:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 17:38
dep. 17:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 17:39
14.5 km
17:40 18:21 (00:41)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
14.3 km
18:00 18:24 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:02
dep. 18:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:03
dep. 18:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:04
dep. 18:04
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 18:08
dep. 18:08
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 18:11
dep. 18:11
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 18:14
dep. 18:14
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Mesevo, Put
arr. 18:19
dep. 18:19
11 km
Trebotin, Put
arr. 18:21
dep. 18:21
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:23
dep. 18:23
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 18:24
13.5 km
19:05 19:39 (00:34)
Nova pijacaHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 19:05
Krusevac, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:15
1.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
1.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:17
dep. 19:17
3.1 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
3.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
5.1 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
5.9 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
6.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
7.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:26
dep. 19:26
8.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:29
dep. 19:29
9.9 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:30
dep. 19:30
10.4 km
Mesevo, Put
arr. 19:34
dep. 19:34
12.4 km
Trebotin, Put
arr. 19:36
dep. 19:36
13.4 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:38
dep. 19:38
14.4 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:39
14.9 km
20:15 20:39 (00:24)
Bus stationHem.produkt
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 20:34
dep. 20:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:38
dep. 20:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:39
14.5 km

Naselja Krusevac i Zabare kod Krusevca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.