Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Vrnjacka Banja timetable

thursday, 23.09.2021.
05:30 07:20 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
5 km
Jasika, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Kukljin, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Kukljin, 5
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:22
dep. 06:22
22 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:19
dep. 06:19
21 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
19 km
Seliste kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
26 km
Velika Drenova
arr. 06:35
dep. 06:35
27 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
31 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
32 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Bogdanje
arr. 06:50
dep. 06:50
37 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:55
dep. 06:55
39 km
Trstenik, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
40 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
41 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 07:08
dep. 07:08
47 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 07:10
dep. 07:10
49 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
50 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
50.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:15
dep. 07:15
51 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:16
dep. 07:16
52 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 07:18
dep. 07:18
53 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:20
55 km
07:10 07:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Pocekovina, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
43 km
08:55 09:50 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:55
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
41 km
09:20 10:10 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:20
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
29 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
43 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
40 km
10:00 11:35 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Jasika, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 10:26
dep. 10:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:34
dep. 10:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:37
dep. 10:37
16 km
Seliste kod Trstenika
arr. 10:48
dep. 10:48
20 km
Velika Drenova
arr. 10:50
dep. 10:50
21 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
25 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
26 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 11:02
dep. 11:02
28 km
Bogdanje
arr. 11:05
dep. 11:05
31 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:10
dep. 11:10
33 km
Trstenik, Most
arr. 11:12
dep. 11:12
34 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
35 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 11:23
dep. 11:23
41 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 11:25
dep. 11:25
43 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
44 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 11:28
dep. 11:28
44.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
45 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
46 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 11:33
dep. 11:33
47 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:35
49 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Pocekovina, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
43 km
12:05 12:45 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Pocekovina, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
41 km
12:50 13:47 (00:57)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Kosevi, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
9.9 km
Globoder, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10.9 km
Globoder, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
12.5 km
Bresno Polje
arr. 13:11
dep. 13:11
13.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
14.7 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
21.3 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 13:23
dep. 13:23
23.1 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
24.8 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:27
dep. 13:27
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
28.3 km
Trstenik, Petoletka
arr. 13:33
dep. 13:33
29.6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 13:35
dep. 13:35
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 13:37
dep. 13:37
32.4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 13:39
dep. 13:39
33.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
35.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
36.2 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 13:44
dep. 13:44
37.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:47
38.7 km
13:00 14:35 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Jasika, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 13:24
dep. 13:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 13:26
dep. 13:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:32
dep. 13:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:34
dep. 13:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:37
dep. 13:37
16 km
Seliste kod Trstenika
arr. 13:48
dep. 13:48
20 km
Velika Drenova
arr. 13:50
dep. 13:50
21 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
25 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 14:02
dep. 14:02
28 km
Bogdanje
arr. 14:05
dep. 14:05
31 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:10
dep. 14:10
33 km
Trstenik, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
34 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
35 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:23
dep. 14:23
41 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 14:25
dep. 14:25
43 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
44 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
44.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
45 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
46 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 14:33
dep. 14:33
47 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:35
49 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Merkur
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:36
dep. 13:36
3.7 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Kosevi, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Kosevi, 2
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Globoder, R1
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Globoder, R2
arr. 13:49
dep. 13:49
12.5 km
Bresno Polje
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Pocekovina, 1
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Pocekovina, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
23 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:09
dep. 14:09
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:13
dep. 14:13
30.5 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:18
dep. 14:18
35 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 14:20
dep. 14:20
37 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
38 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 14:23
dep. 14:23
38.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 14:24
dep. 14:24
39 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
40 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 14:27
dep. 14:27
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:30
43 km
16:05 16:50 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 16:45
dep. 16:45
38 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
41 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Jasika, 2
arr. 17:13
dep. 17:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 17:27
dep. 17:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:32
dep. 17:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 17:34
dep. 17:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 17:37
dep. 17:37
16 km
Seliste kod Trstenika
arr. 17:48
dep. 17:48
20 km
Velika Drenova
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 17:58
dep. 17:58
25 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:02
dep. 18:02
28 km
Bogdanje
arr. 18:05
dep. 18:05
31 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:10
dep. 18:10
33 km
Trstenik, Most
arr. 18:12
dep. 18:12
34 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
35 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 18:23
dep. 18:23
41 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 18:25
dep. 18:25
43 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
44 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
44.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 18:30
dep. 18:30
45 km
Vrnjci, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
46 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 18:33
dep. 18:33
47 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:35
49 km
17:40 18:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:40
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
17 km
Pocekovina, 2
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
31 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
43 km
18:50 19:47 (00:57)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Kosevi, 1
arr. 19:04
dep. 19:04
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:07
dep. 19:07
9.9 km
Globoder, 1
arr. 19:08
dep. 19:08
10.9 km
Globoder, 2
arr. 19:10
dep. 19:10
12.5 km
Bresno Polje
arr. 19:11
dep. 19:11
13.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
14.7 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 19:16
dep. 19:16
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 19:21
dep. 19:21
21.3 km
Gornji Ribnik, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
23.1 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
24.8 km
Trstenik, Beljići
arr. 19:27
dep. 19:27
0 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
28.3 km
Trstenik, Petoletka
arr. 19:33
dep. 19:33
29.6 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 19:35
dep. 19:35
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 19:37
dep. 19:37
32.4 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 19:39
dep. 19:39
33.5 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 19:42
dep. 19:42
35.6 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
36.2 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 19:44
dep. 19:44
37.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:47
38.7 km
19:00 19:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
39 km
22:05 22:45 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 22:05
Trstenik, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:35
37 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:45
50 km

Naselja Krusevac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Vrnjacka Banja iznosi od 3,85 EUR do 3,85 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.