Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Krusevac - Vratare timetable

saturday, 04.07.2020.
13:30 13:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
14 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Vratare, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Vratare, P
arr. 15:45
15 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus stationP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Jasika, VK
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Srnje, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Srnje, Deponija
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
13 km
Vratare, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Vratare, P
arr. 20:30
15 km
Krusevac - Vratare timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
13:30 13:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
14 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Vratare, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Vratare, P
arr. 15:45
15 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus stationP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Jasika, VK
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Srnje, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Srnje, Deponija
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
13 km
Vratare, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Vratare, P
arr. 20:30
15 km
Krusevac - Vratare timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
13:30 13:47 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
14 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Vratare, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Vratare, P
arr. 15:45
15 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus stationP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Jasika, VK
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Srnje, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Srnje, Deponija
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
13 km
Vratare, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Vratare, P
arr. 20:30
15 km

Naselja Krusevac i Vratare su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 13:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.