Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Vitosevac timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:20 07:28 (01:08)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:20
Bivolje, Bivolje
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Dedina, M
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Dedina, DR
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Dedina, FAG
arr. 06:28
dep. 06:28
3.5 km
Makresane, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
4.5 km
Makresane, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Makresane, 3
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
arr. 06:39
dep. 06:39
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:47
dep. 06:47
14.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 06:57
dep. 06:57
20.5 km
Pojate, O
arr. 06:59
dep. 06:59
22 km
Pojate, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
23.5 km
Pojate, M
arr. 07:05
dep. 07:05
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 07:13
dep. 07:13
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
30.5 km
Pretrkovac
arr. 07:19
dep. 07:19
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Vitosevac, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 07:28
36.5 km
12:20 13:28 (01:08)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:20
Bivolje, Bivolje
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Dedina, M
arr. 12:25
dep. 12:25
2.5 km
Dedina, DR
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Dedina, FAG
arr. 12:28
dep. 12:28
3.5 km
Makresane, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
4.5 km
Makresane, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Makresane, 3
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
arr. 12:39
dep. 12:39
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 12:44
dep. 12:44
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 12:47
dep. 12:47
14.5 km
arr. 12:52
dep. 12:52
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 12:57
dep. 12:57
20.5 km
Pojate, O
arr. 12:59
dep. 12:59
22 km
Pojate, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
23.5 km
Pojate, M
arr. 13:05
dep. 13:05
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 13:13
dep. 13:13
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
30.5 km
Pretrkovac
arr. 13:19
dep. 13:19
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Vitosevac, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 13:28
36.5 km
15:45 16:52 (01:07)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:45
Bivolje, Bivolje
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Dedina, M
arr. 15:50
dep. 15:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 15:53
dep. 15:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Makresane, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
arr. 16:04
dep. 16:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 16:09
dep. 16:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 16:12
dep. 16:12
14.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 16:22
dep. 16:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 16:24
dep. 16:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 16:30
dep. 16:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 16:44
dep. 16:44
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
35 km
Vitosevac, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 16:52
36.5 km
Krusevac - Vitosevac timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:20 07:28 (01:08)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:20
Bivolje, Bivolje
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Dedina, M
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Dedina, DR
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Dedina, FAG
arr. 06:28
dep. 06:28
3.5 km
Makresane, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
4.5 km
Makresane, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Makresane, 3
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
arr. 06:39
dep. 06:39
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:47
dep. 06:47
14.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 06:57
dep. 06:57
20.5 km
Pojate, O
arr. 06:59
dep. 06:59
22 km
Pojate, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
23.5 km
Pojate, M
arr. 07:05
dep. 07:05
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 07:13
dep. 07:13
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
30.5 km
Pretrkovac
arr. 07:19
dep. 07:19
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Vitosevac, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 07:28
36.5 km
12:20 13:28 (01:08)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:20
Bivolje, Bivolje
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Dedina, M
arr. 12:25
dep. 12:25
2.5 km
Dedina, DR
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Dedina, FAG
arr. 12:28
dep. 12:28
3.5 km
Makresane, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
4.5 km
Makresane, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Makresane, 3
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
arr. 12:39
dep. 12:39
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 12:44
dep. 12:44
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 12:47
dep. 12:47
14.5 km
arr. 12:52
dep. 12:52
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 12:57
dep. 12:57
20.5 km
Pojate, O
arr. 12:59
dep. 12:59
22 km
Pojate, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
23.5 km
Pojate, M
arr. 13:05
dep. 13:05
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 13:13
dep. 13:13
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
30.5 km
Pretrkovac
arr. 13:19
dep. 13:19
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Vitosevac, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 13:28
36.5 km
15:45 16:52 (01:07)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:45
Bivolje, Bivolje
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Dedina, M
arr. 15:50
dep. 15:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 15:53
dep. 15:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Makresane, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
arr. 16:04
dep. 16:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 16:09
dep. 16:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 16:12
dep. 16:12
14.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 16:22
dep. 16:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 16:24
dep. 16:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 16:30
dep. 16:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 16:44
dep. 16:44
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
35 km
Vitosevac, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 16:52
36.5 km
Krusevac - Vitosevac timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
06:20 07:28 (01:08)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:20
Bivolje, Bivolje
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Dedina, M
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Dedina, DR
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Dedina, FAG
arr. 06:28
dep. 06:28
3.5 km
Makresane, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
4.5 km
Makresane, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Makresane, 3
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
arr. 06:39
dep. 06:39
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:44
dep. 06:44
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:47
dep. 06:47
14.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 06:57
dep. 06:57
20.5 km
Pojate, O
arr. 06:59
dep. 06:59
22 km
Pojate, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
23.5 km
Pojate, M
arr. 07:05
dep. 07:05
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 07:13
dep. 07:13
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
30.5 km
Pretrkovac
arr. 07:19
dep. 07:19
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Vitosevac, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 07:28
36.5 km
12:20 13:28 (01:08)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:20
Bivolje, Bivolje
arr. 12:23
dep. 12:23
1 km
Dedina, M
arr. 12:25
dep. 12:25
2.5 km
Dedina, DR
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Dedina, FAG
arr. 12:28
dep. 12:28
3.5 km
Makresane, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
4.5 km
Makresane, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
6 km
Makresane, 3
arr. 12:34
dep. 12:34
7 km
arr. 12:39
dep. 12:39
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 12:44
dep. 12:44
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 12:47
dep. 12:47
14.5 km
arr. 12:52
dep. 12:52
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 12:57
dep. 12:57
20.5 km
Pojate, O
arr. 12:59
dep. 12:59
22 km
Pojate, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
23.5 km
Pojate, M
arr. 13:05
dep. 13:05
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 13:13
dep. 13:13
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
30.5 km
Pretrkovac
arr. 13:19
dep. 13:19
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Vitosevac, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 13:28
36.5 km
15:45 16:52 (01:07)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:45
Bivolje, Bivolje
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Dedina, M
arr. 15:50
dep. 15:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 15:53
dep. 15:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
6 km
Makresane, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
arr. 16:04
dep. 16:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 16:09
dep. 16:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 16:12
dep. 16:12
14.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 16:22
dep. 16:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 16:24
dep. 16:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 16:30
dep. 16:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 16:38
dep. 16:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 16:44
dep. 16:44
32.5 km
Vitosevac, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
35 km
Vitosevac, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
35.5 km
Vitosevac, 3
arr. 16:52
36.5 km

Naselja Krusevac i Vitosevac su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 07min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.