Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Veliko Golovode timetable

saturday, 20.07.2019.
05:30 05:45 (00:15)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:30
Krusevac, Rasinski trg
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 05:35
dep. 05:35
1.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:37
dep. 05:37
2.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:38
dep. 05:38
3.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
3.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
4.8 km
Veliko Golovode
arr. 05:45
5.3 km
06:08 06:28 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 06:08
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:09
dep. 06:09
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:10
dep. 06:10
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:12
dep. 06:12
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:13
dep. 06:13
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:15
dep. 06:15
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:17
dep. 06:17
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:20
dep. 06:20
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:21
dep. 06:21
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 06:28
7.4 km
06:15 06:32 (00:17)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:15
Krusevac, Fontana
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:21
dep. 06:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 06:32
6.1 km
07:08 07:28 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 07:08
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:09
dep. 07:09
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:10
dep. 07:10
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:17
dep. 07:17
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:20
dep. 07:20
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 07:28
7.4 km
07:30 07:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:39
dep. 07:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:44
dep. 07:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:45
6.3 km
07:30 07:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:42
dep. 07:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:49
dep. 07:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:50
7 km
07:30 07:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:42
dep. 07:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:49
dep. 07:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:50
7 km
09:30 09:47 (00:17)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 09:30
Krusevac, Fontana
arr. 09:32
dep. 09:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:33
dep. 09:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 09:36
dep. 09:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 09:39
dep. 09:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 09:45
dep. 09:45
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 09:47
6.1 km
09:38 09:58 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 09:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:39
dep. 09:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:40
dep. 09:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:42
dep. 09:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 09:45
dep. 09:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:47
dep. 09:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 09:48
dep. 09:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 09:50
dep. 09:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 09:51
dep. 09:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 09:58
7.4 km
10:38 10:58 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 10:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:39
dep. 10:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:40
dep. 10:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:42
dep. 10:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:43
dep. 10:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:45
dep. 10:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:48
dep. 10:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:50
dep. 10:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:51
dep. 10:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 10:58
7.4 km
11:00 11:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:09
dep. 11:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:14
dep. 11:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:15
6.3 km
11:00 11:18 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:04
dep. 11:04
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:08
dep. 11:08
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:10
dep. 11:10
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:11
dep. 11:11
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:17
dep. 11:17
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:18
7 km
11:00 11:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:05
dep. 11:05
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:08
dep. 11:08
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:11
dep. 11:11
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:12
dep. 11:12
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:20
7 km
11:38 11:58 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 11:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:39
dep. 11:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:40
dep. 11:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:42
dep. 11:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:43
dep. 11:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:45
dep. 11:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:47
dep. 11:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:48
dep. 11:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:50
dep. 11:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:51
dep. 11:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 11:58
7.4 km
12:00 12:17 (00:17)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:00
Krusevac, Fontana
arr. 12:02
dep. 12:02
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:03
dep. 12:03
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:06
dep. 12:06
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 12:17
6.1 km
12:38 12:58 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 12:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:39
dep. 12:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:40
dep. 12:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:43
dep. 12:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:45
dep. 12:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:50
dep. 12:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 12:58
7.4 km
13:15 13:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Spomenik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:20
dep. 13:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:26
dep. 13:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:27
dep. 13:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 13:34
dep. 13:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:35
7 km
13:30 13:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 13:44
dep. 13:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:45
6.3 km
13:38 13:58 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 13:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:39
dep. 13:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:40
dep. 13:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:42
dep. 13:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:43
dep. 13:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:45
dep. 13:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:47
dep. 13:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:50
dep. 13:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:51
dep. 13:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 13:58
7.4 km
14:38 14:58 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 14:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:39
dep. 14:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:40
dep. 14:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:42
dep. 14:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:45
dep. 14:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:47
dep. 14:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:48
dep. 14:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:50
dep. 14:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:51
dep. 14:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 14:58
7.4 km
15:20 15:37 (00:17)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:20
Krusevac, Fontana
arr. 15:22
dep. 15:22
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:26
dep. 15:26
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 15:37
6.1 km
15:30 15:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:44
dep. 15:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:45
6.3 km
15:30 15:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:38
dep. 15:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:39
dep. 15:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:49
dep. 15:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:50
7 km
15:38 15:58 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 15:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:39
dep. 15:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:40
dep. 15:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:42
dep. 15:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:43
dep. 15:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:45
dep. 15:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:47
dep. 15:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:50
dep. 15:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 15:58
7.4 km
16:38 16:58 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 16:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:39
dep. 16:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:40
dep. 16:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:42
dep. 16:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:47
dep. 16:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:48
dep. 16:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:50
dep. 16:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:51
dep. 16:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 16:58
7.4 km
17:30 17:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Spomenik
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:35
dep. 17:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:38
dep. 17:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:39
dep. 17:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:41
dep. 17:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:42
dep. 17:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:49
dep. 17:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:50
7 km
18:30 18:45 (00:15)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:30
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:32
dep. 18:32
0.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:34
dep. 18:34
1.4 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:35
dep. 18:35
1.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:37
dep. 18:37
2.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:38
dep. 18:38
3.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
3.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
4.8 km
Veliko Golovode
arr. 18:45
5.3 km
18:45 19:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Krusevac, Spomenik
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:50
dep. 18:50
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:53
dep. 18:53
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:54
dep. 18:54
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:56
dep. 18:56
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:57
dep. 18:57
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:04
dep. 19:04
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:05
7 km
19:23 19:43 (00:20)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 19:23
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:24
dep. 19:24
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:25
dep. 19:25
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:27
dep. 19:27
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:28
dep. 19:28
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:30
dep. 19:30
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:32
dep. 19:32
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:35
dep. 19:35
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:36
dep. 19:36
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
5.8 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
6.9 km
Veliko Golovode
arr. 19:43
7.4 km
20:00 20:17 (00:17)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:00
Krusevac, Fontana
arr. 20:02
dep. 20:02
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:03
dep. 20:03
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:05
dep. 20:05
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:06
dep. 20:06
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:09
dep. 20:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 20:15
dep. 20:15
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 20:17
6.1 km
20:15 20:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Spomenik
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:23
dep. 20:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:26
dep. 20:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:27
dep. 20:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:34
dep. 20:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:35
7 km
20:30 20:45 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:35
dep. 20:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:44
dep. 20:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:45
6.3 km
23:15 23:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:17
dep. 23:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:19
dep. 23:19
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:20
dep. 23:20
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:24
dep. 23:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 23:28
dep. 23:28
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 23:29
dep. 23:29
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 23:30
6.3 km
23:15 23:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Spomenik
arr. 23:18
dep. 23:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 23:20
dep. 23:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 23:23
dep. 23:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 23:24
dep. 23:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:26
dep. 23:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:27
dep. 23:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:29
dep. 23:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 23:32
dep. 23:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 23:34
dep. 23:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 23:35
7 km
23:30 23:47 (00:17)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 23:30
Krusevac, Fontana
arr. 23:32
dep. 23:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:33
dep. 23:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:35
dep. 23:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:36
dep. 23:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:38
dep. 23:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:39
dep. 23:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 23:44
dep. 23:44
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 23:45
dep. 23:45
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 23:47
6.1 km

Naselja Krusevac i Veliko Golovode su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.