Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Veliki Siljegovac timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:30 06:09 (00:39)
Spomenik5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:30
Krusevac, Fontana
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:35
dep. 05:35
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:36
dep. 05:36
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:37
dep. 05:37
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Kapidzija, 2
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:41
dep. 05:41
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Gaglovo, M
arr. 05:43
dep. 05:43
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 05:44
dep. 05:44
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 05:45
dep. 05:45
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:49
dep. 05:49
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:51
dep. 05:51
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Kaonik, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
17 km
Kaonik, 3
arr. 05:57
dep. 05:57
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 06:00
dep. 06:00
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 06:09
24.5 km
05:45 06:38 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:50
dep. 05:50
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:52
dep. 05:52
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:53
dep. 05:53
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
4 km
Kapidzija, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Gaglovo, M
arr. 06:01
dep. 06:01
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:02
dep. 06:02
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:15
dep. 06:15
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Kaonik, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Kaonik, 3
arr. 06:24
dep. 06:24
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 06:32
dep. 06:32
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 06:34
dep. 06:34
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 06:38
24.5 km
06:00 06:55 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:14
dep. 06:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:15
dep. 06:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:16
dep. 06:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 06:17
dep. 06:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:44
dep. 06:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 06:48
dep. 06:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 07:00
dep. 07:00
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 06:56
dep. 06:56
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:55
26.3 km
06:15 07:55 (01:40)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:18
dep. 06:18
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:20
dep. 06:20
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Kapidzija, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:24
dep. 06:24
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
7 km
Gaglovo, M
arr. 06:29
dep. 06:29
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:30
dep. 06:30
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:38
dep. 06:38
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
26 km
Djunis, ZD
arr. 06:58
dep. 06:58
24 km
Djunis, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
23 km
Djunis, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
23.5 km
Djunis, TP
arr. 06:54
dep. 06:54
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Kaonik, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
27 km
Kaonik, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
29 km
Crkvina
arr. 07:07
dep. 07:07
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 07:13
dep. 07:13
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 07:15
dep. 07:15
31.5 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 07:17
dep. 07:17
32 km
Pozlata, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
33 km
Pozlata, 2
arr. 07:23
dep. 07:23
33.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 07:25
dep. 07:25
34 km
Belasica, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
44 km
Belasica, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
36.5 km
Belasica, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 07:44
dep. 07:44
42 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
41 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 07:40
dep. 07:40
40.5 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 07:50
dep. 07:50
45.5 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 07:53
dep. 07:53
47 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 07:55
48 km
07:00 07:53 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:05
dep. 07:05
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:07
dep. 07:07
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Kapidzija, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Kapidzija, 4
arr. 07:12
dep. 07:12
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Gaglovo, M
arr. 07:16
dep. 07:16
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 07:17
dep. 07:17
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 07:18
dep. 07:18
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:30
dep. 07:30
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:33
dep. 07:33
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
16 km
Kaonik, 2
arr. 07:37
dep. 07:37
17 km
Kaonik, 3
arr. 07:39
dep. 07:39
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 07:44
dep. 07:44
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 07:45
dep. 07:45
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 07:47
dep. 07:47
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 07:49
dep. 07:49
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 07:51
dep. 07:51
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 07:53
24.5 km
09:40 10:33 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:45
dep. 09:45
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:47
dep. 09:47
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 09:48
dep. 09:48
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 09:49
dep. 09:49
4 km
Kapidzija, 2
arr. 09:50
dep. 09:50
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 09:51
dep. 09:51
5 km
Kapidzija, 4
arr. 09:52
dep. 09:52
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 09:54
dep. 09:54
7 km
Gaglovo, M
arr. 09:56
dep. 09:56
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 09:57
dep. 09:57
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 09:58
dep. 09:58
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 10:13
dep. 10:13
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Kaonik, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Kaonik, 3
arr. 10:19
dep. 10:19
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 10:23
dep. 10:23
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 10:25
dep. 10:25
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 10:27
dep. 10:27
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 10:31
dep. 10:31
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 10:33
24.5 km
11:00 11:53 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:03
dep. 11:03
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:05
dep. 11:05
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:07
dep. 11:07
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 11:08
dep. 11:08
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Kapidzija, 2
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 11:11
dep. 11:11
5 km
Kapidzija, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Gaglovo, M
arr. 11:16
dep. 11:16
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 11:17
dep. 11:17
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 11:18
dep. 11:18
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 11:30
dep. 11:30
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 11:33
dep. 11:33
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
16 km
Kaonik, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
17 km
Kaonik, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 11:40
dep. 11:40
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 11:44
dep. 11:44
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 11:45
dep. 11:45
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 11:47
dep. 11:47
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 11:49
dep. 11:49
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 11:51
dep. 11:51
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 11:53
24.5 km
12:15 13:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:18
dep. 12:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:20
dep. 12:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:22
dep. 12:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:23
dep. 12:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 12:27
dep. 12:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 12:31
dep. 12:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 12:32
dep. 12:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 12:33
dep. 12:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 12:45
dep. 12:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 12:55
dep. 12:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 12:59
dep. 12:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 13:02
dep. 13:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 13:04
dep. 13:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 13:06
dep. 13:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 13:08
24.5 km
13:40 14:35 (00:55)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:45
dep. 13:45
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:47
dep. 13:47
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:49
dep. 13:49
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 13:54
dep. 13:54
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:55
dep. 13:55
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 13:56
dep. 13:56
6.8 km
Modrica, V
arr. 13:57
dep. 13:57
7.3 km
Modrica, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
8.3 km
Modrica, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
8.8 km
Modrica, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 14:06
dep. 14:06
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 14:07
dep. 14:07
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 14:09
dep. 14:09
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 14:11
dep. 14:11
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 14:13
dep. 14:13
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 14:15
dep. 14:15
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 14:16
dep. 14:16
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 14:20
dep. 14:20
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 14:23
dep. 14:23
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 14:25
dep. 14:25
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 14:26
dep. 14:26
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 14:28
dep. 14:28
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 14:31
dep. 14:31
23.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 14:34
dep. 14:34
25.8 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 14:35
26.3 km
13:45 14:38 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:48
dep. 13:48
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:50
dep. 13:50
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:52
dep. 13:52
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:53
dep. 13:53
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Kapidzija, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:57
dep. 13:57
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
7 km
Gaglovo, M
arr. 14:01
dep. 14:01
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:02
dep. 14:02
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:03
dep. 14:03
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:15
dep. 14:15
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:18
dep. 14:18
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
16 km
Kaonik, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Kaonik, 3
arr. 14:24
dep. 14:24
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 14:32
dep. 14:32
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 14:36
dep. 14:36
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 14:38
24.5 km
15:15 16:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:20
dep. 15:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:22
dep. 15:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:23
dep. 15:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:31
dep. 15:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:32
dep. 15:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:45
dep. 15:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 15:59
dep. 15:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:02
dep. 16:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:08
24.5 km
15:20 16:33 (01:13)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:32
dep. 15:32
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
26 km
Djunis, ZD
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Djunis, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Djunis, Skola
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Djunis, TP
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Kaonik, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Kaonik, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Kaonik, Izlaz
arr. 16:22
dep. 16:22
28.5 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
29.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:26
dep. 16:26
30.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:27
dep. 16:27
31.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:29
dep. 16:29
32.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:31
dep. 16:31
33.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:33
34.5 km
15:20 16:34 (01:14)
Bus station5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:25
dep. 15:25
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:28
dep. 15:28
3.3 km
Kapidzija, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
5 km
Gaglovo, M
arr. 15:36
dep. 15:36
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:37
dep. 15:37
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:50
dep. 15:50
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
30 km
Djunis, ZD
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Djunis, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Djunis, TP
arr. 16:14
dep. 16:14
26 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
25 km
Praskovce
arr. 16:08
dep. 16:08
23 km
Kaonik, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Kaonik, 3
arr. 16:24
dep. 16:24
32 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
33.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 16:26
dep. 16:26
34 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
34.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:29
dep. 16:29
35.3 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
36.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:32
dep. 16:32
37.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:34
38.5 km
17:15 17:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac, IM
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo, ZD
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
22.5 km
17:15 18:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:22
dep. 17:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 17:23
dep. 17:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 17:26
dep. 17:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 17:27
dep. 17:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 17:31
dep. 17:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 17:32
dep. 17:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 17:33
dep. 17:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:45
dep. 17:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:48
dep. 17:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 17:52
dep. 17:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 17:54
dep. 17:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 17:55
dep. 17:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 17:58
dep. 17:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 17:59
dep. 17:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 18:02
dep. 18:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 18:04
dep. 18:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 18:06
dep. 18:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 18:08
24.5 km
19:00 19:55 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:13
dep. 19:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:14
dep. 19:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:15
dep. 19:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:16
dep. 19:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 19:17
dep. 19:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 19:22
dep. 19:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 19:29
dep. 19:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 19:36
dep. 19:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 19:43
dep. 19:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 19:44
dep. 19:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 19:46
dep. 19:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 19:48
dep. 19:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 20:00
dep. 20:00
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 19:56
dep. 19:56
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:55
26.3 km
19:15 20:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:18
dep. 19:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:20
dep. 19:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:22
dep. 19:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:23
dep. 19:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 19:26
dep. 19:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:27
dep. 19:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 19:31
dep. 19:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:32
dep. 19:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 19:33
dep. 19:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 19:45
dep. 19:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 19:48
dep. 19:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 19:54
dep. 19:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 19:55
dep. 19:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 19:59
dep. 19:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 20:00
dep. 20:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 20:02
dep. 20:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 20:04
dep. 20:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 20:06
dep. 20:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 20:08
24.5 km
19:45 21:05 (01:20)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:48
dep. 19:48
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:49
dep. 19:49
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:50
dep. 19:50
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
4 km
Kapidzija, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:54
dep. 19:54
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
7 km
Gaglovo, M
arr. 19:59
dep. 19:59
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:00
dep. 20:00
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:01
dep. 20:01
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:08
dep. 20:08
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 20:11
dep. 20:11
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
26 km
Djunis, ZD
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Djunis, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Djunis, Skola
arr. 20:27
dep. 20:27
23.5 km
Djunis, TP
arr. 20:24
dep. 20:24
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 20:22
dep. 20:22
21 km
Kaonik, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
27 km
Kaonik, 3
arr. 20:35
dep. 20:35
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 20:36
dep. 20:36
29 km
Crkvina
arr. 20:37
dep. 20:37
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 20:43
dep. 20:43
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 20:45
dep. 20:45
31.5 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 20:47
dep. 20:47
32 km
Pozlata, 1
arr. 20:50
dep. 20:50
33 km
Pozlata, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
33.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 20:55
dep. 20:55
34 km
Belasica, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
35 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 21:00
dep. 21:00
45.5 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 21:03
dep. 21:03
47 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 21:05
48 km
20:15 21:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:18
dep. 20:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 20:20
dep. 20:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 20:22
dep. 20:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 20:23
dep. 20:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 20:27
dep. 20:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 20:31
dep. 20:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:32
dep. 20:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:37
dep. 20:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 20:52
dep. 20:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 20:59
dep. 20:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 21:02
dep. 21:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 21:04
dep. 21:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 21:08
24.5 km
23:15 00:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:18
dep. 23:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 23:20
dep. 23:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 23:22
dep. 23:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 23:23
dep. 23:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 23:25
dep. 23:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 23:26
dep. 23:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 23:27
dep. 23:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 23:29
dep. 23:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 23:31
dep. 23:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 23:32
dep. 23:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 23:33
dep. 23:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 23:37
dep. 23:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 23:45
dep. 23:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 23:48
dep. 23:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 23:50
dep. 23:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 23:52
dep. 23:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 23:54
dep. 23:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 23:55
dep. 23:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 23:58
dep. 23:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 23:59
dep. 23:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 00:00
dep. 00:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 00:02
dep. 00:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 00:04
dep. 00:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 00:06
dep. 00:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 00:08
24.5 km

Naselja Krusevac i Veliki Siljegovac su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.