Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Veliki Siljegovac timetable

monday, 17.02.2020.
05:45 06:38 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:50
dep. 05:50
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:52
dep. 05:52
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:53
dep. 05:53
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
4 km
Kapidzija, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Gaglovo, M
arr. 06:01
dep. 06:01
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:02
dep. 06:02
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:15
dep. 06:15
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Kaonik, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Kaonik, 3
arr. 06:24
dep. 06:24
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 06:32
dep. 06:32
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 06:34
dep. 06:34
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 06:38
24.5 km
07:00 07:53 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:05
dep. 07:05
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:07
dep. 07:07
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Kapidzija, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Kapidzija, 4
arr. 07:12
dep. 07:12
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Gaglovo, M
arr. 07:16
dep. 07:16
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 07:17
dep. 07:17
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 07:18
dep. 07:18
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:30
dep. 07:30
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:33
dep. 07:33
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
16 km
Kaonik, 2
arr. 07:37
dep. 07:37
17 km
Kaonik, 3
arr. 07:39
dep. 07:39
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 07:44
dep. 07:44
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 07:45
dep. 07:45
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 07:47
dep. 07:47
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 07:49
dep. 07:49
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 07:51
dep. 07:51
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 07:53
24.5 km
08:30 09:23 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:33
dep. 08:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:35
dep. 08:35
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:37
dep. 08:37
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 08:38
dep. 08:38
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Kapidzija, 2
arr. 08:40
dep. 08:40
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Kapidzija, 4
arr. 08:42
dep. 08:42
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
7 km
Gaglovo, M
arr. 08:46
dep. 08:46
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:47
dep. 08:47
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 08:48
dep. 08:48
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 09:00
dep. 09:00
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Kaonik, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
17 km
Kaonik, 3
arr. 09:09
dep. 09:09
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 09:14
dep. 09:14
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 09:15
dep. 09:15
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 09:17
dep. 09:17
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 09:19
dep. 09:19
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 09:23
24.5 km
09:40 10:33 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:45
dep. 09:45
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:47
dep. 09:47
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 09:48
dep. 09:48
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 09:49
dep. 09:49
4 km
Kapidzija, 2
arr. 09:50
dep. 09:50
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 09:51
dep. 09:51
5 km
Kapidzija, 4
arr. 09:52
dep. 09:52
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 09:54
dep. 09:54
7 km
Gaglovo, M
arr. 09:56
dep. 09:56
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 09:57
dep. 09:57
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 09:58
dep. 09:58
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 10:13
dep. 10:13
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Kaonik, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Kaonik, 3
arr. 10:19
dep. 10:19
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 10:23
dep. 10:23
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 10:25
dep. 10:25
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 10:27
dep. 10:27
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 10:31
dep. 10:31
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 10:33
24.5 km
12:15 13:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:18
dep. 12:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:20
dep. 12:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:22
dep. 12:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:23
dep. 12:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 12:27
dep. 12:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 12:31
dep. 12:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 12:32
dep. 12:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 12:33
dep. 12:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 12:45
dep. 12:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 12:55
dep. 12:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 12:59
dep. 12:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 13:02
dep. 13:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 13:04
dep. 13:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 13:06
dep. 13:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 13:08
24.5 km
13:45 14:38 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:48
dep. 13:48
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:50
dep. 13:50
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:52
dep. 13:52
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:53
dep. 13:53
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Kapidzija, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:57
dep. 13:57
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
7 km
Gaglovo, M
arr. 14:01
dep. 14:01
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:02
dep. 14:02
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:03
dep. 14:03
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:15
dep. 14:15
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:18
dep. 14:18
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
16 km
Kaonik, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Kaonik, 3
arr. 14:24
dep. 14:24
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 14:32
dep. 14:32
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 14:36
dep. 14:36
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 14:38
24.5 km
15:15 16:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:20
dep. 15:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:22
dep. 15:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:23
dep. 15:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:31
dep. 15:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:32
dep. 15:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:45
dep. 15:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 15:59
dep. 15:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:02
dep. 16:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:08
24.5 km
17:15 17:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac, IM
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo, ZD
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
22.5 km
20:15 21:08 (00:53)
Bus station5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:18
dep. 20:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 20:20
dep. 20:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 20:22
dep. 20:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 20:23
dep. 20:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 20:27
dep. 20:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 20:31
dep. 20:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:32
dep. 20:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:37
dep. 20:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 20:52
dep. 20:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 20:59
dep. 20:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 21:02
dep. 21:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 21:04
dep. 21:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 21:08
24.5 km

Naselja Krusevac i Veliki Siljegovac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.