Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Krusevac - Velika Vrbnica timetable

sunday, 05.07.2020.
14:15 14:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
7.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
12.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
16.1 km
15:20 15:49 (00:29)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Trebotin, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:44
dep. 15:44
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
18 km
17:40 18:25 (00:45)
Nova pijacaDom
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
14.3 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
17.5 km
20:15 20:44 (00:29)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 20:34
dep. 20:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:38
dep. 20:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:39
dep. 20:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:40
dep. 20:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:42
dep. 20:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
18 km
Krusevac - Velika Vrbnica timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
05:45 06:10 (00:25)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:59
dep. 05:59
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Mesevo, Put
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Trebotin, Put
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:07
dep. 06:07
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:08
dep. 06:08
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:09
dep. 06:09
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:10
18 km
14:15 14:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
7.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
12.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
16.1 km
15:20 15:49 (00:29)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Trebotin, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:44
dep. 15:44
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
18 km
17:40 18:25 (00:45)
Nova pijacaDom
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
14.3 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
17.5 km
20:15 20:44 (00:29)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 20:34
dep. 20:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:38
dep. 20:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:39
dep. 20:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:40
dep. 20:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:42
dep. 20:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
18 km

Naselja Krusevac i Velika Vrbnica su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.