Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Velika Krusevica nera Krusevac timetable

friday, 22.11.2019.
06:15 06:30 (00:15)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:17
dep. 06:17
1.1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:21
dep. 06:21
3.1 km
Jasika, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
5.1 km
Jasika, 3G
arr. 06:26
dep. 06:26
5.6 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.6 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
arr. 06:30
7.1 km
11:30 11:57 (00:27)
Rasadnik 32
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 11:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:33
dep. 11:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:37
dep. 11:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:39
dep. 11:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:42
dep. 11:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:44
dep. 11:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:45
dep. 11:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
8 km
Jasika, 3G
arr. 11:51
dep. 11:51
8.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
9.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
arr. 11:57
10 km
15:30 15:57 (00:27)
Rasadnik 32
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 15:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:33
dep. 15:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:42
dep. 15:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:44
dep. 15:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
8 km
Jasika, 3G
arr. 15:51
dep. 15:51
8.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
9.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
arr. 15:57
10 km
19:40 20:05 (00:25)
Rasadnik 32
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 19:40
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 19:41
dep. 19:41
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 19:42
dep. 19:42
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:43
dep. 19:43
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:45
dep. 19:45
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:47
dep. 19:47
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 19:49
dep. 19:49
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:51
dep. 19:51
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 19:52
dep. 19:52
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:54
dep. 19:54
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Jasika, Intersection
arr. 19:59
dep. 19:59
8 km
Jasika, 3G
arr. 20:01
dep. 20:01
8.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
9.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
arr. 20:05
10 km
Krusevac - Velika Krusevica nera Krusevac timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
11:30 11:57 (00:27)
Rasadnik 32
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 11:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:33
dep. 11:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:37
dep. 11:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:39
dep. 11:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:42
dep. 11:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:44
dep. 11:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:45
dep. 11:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
8 km
Jasika, 3G
arr. 11:51
dep. 11:51
8.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
9.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
arr. 11:57
10 km
19:30 19:55 (00:25)
Rasadnik 32
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 19:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 19:32
dep. 19:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:33
dep. 19:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:35
dep. 19:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 19:39
dep. 19:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 19:42
dep. 19:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:44
dep. 19:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:45
dep. 19:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
8 km
Jasika, 3G
arr. 19:51
dep. 19:51
8.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
9.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
arr. 19:55
10 km
Krusevac - Velika Krusevica nera Krusevac timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
11:30 11:57 (00:27)
Rasadnik 32
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 11:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:33
dep. 11:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:37
dep. 11:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:39
dep. 11:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:42
dep. 11:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:44
dep. 11:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:45
dep. 11:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
8 km
Jasika, 3G
arr. 11:51
dep. 11:51
8.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
9.5 km
Velika Krusevica nera Krusevac, 2
arr. 11:57
10 km

Naselja Krusevac i Velika Krusevica nera Krusevac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.