Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Varvarin timetable

monday, 17.02.2020.
06:15 06:52 (00:37)
Bus stationAMB
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Maskare, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
22 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
24.5 km
06:30 08:35 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:33
dep. 06:33
0.7 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:35
dep. 06:35
1.1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
4.7 km
Jasika, VK
arr. 06:50
dep. 06:50
5.8 km
Srnje, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
6.6 km
Srnje, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
7.3 km
Srnje, Deponija
arr. 07:02
dep. 07:02
9.7 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
11.6 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Vratare, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
13.2 km
Vratare, P
arr. 07:14
dep. 07:14
14.2 km
Zalogovac, A
arr. 07:19
dep. 07:19
16.8 km
Zalogovac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
18.9 km
Zalogovac, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Zalogovac, 3
arr. 07:26
dep. 07:26
20.6 km
Marenovo
arr. 07:28
dep. 07:28
21.2 km
Parcane kod Varvarina
arr. 07:33
dep. 07:33
23.5 km
Marenovo, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
26.8 km
Marenovo, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
28.4 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:54
dep. 07:54
32.6 km
Karanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
34.3 km
Donji Krcin
arr. 08:00
dep. 08:00
35.1 km
Toljevac, Intersection
arr. 08:03
dep. 08:03
36.7 km
Pajkovac
arr. 08:08
dep. 08:08
38.8 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 08:16
dep. 08:16
43.3 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 08:18
dep. 08:18
44.6 km
Bacina, Izlaz
arr. 08:20
dep. 08:20
46.5 km
Bacina, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
47.4 km
Bacina, M
arr. 08:26
dep. 08:26
48.2 km
Bacina, Ek
arr. 08:27
dep. 08:27
48.8 km
Varvarin, Farma
arr. 08:29
dep. 08:29
50.4 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:30
dep. 08:30
51.3 km
Varvarin, AMB
arr. 08:32
dep. 08:32
52.7 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:35
53.8 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Bivolje, Bivolje
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Dedina, M
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 07:37
dep. 07:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Makresane, 3
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:54
dep. 07:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 07:56
dep. 07:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:57
dep. 07:57
14.5 km
arr. 08:02
dep. 08:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
19.5 km
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
25.5 km
Varvarin, AMB
arr. 08:16
dep. 08:16
26.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:18
dep. 08:18
27.5 km
Varvarin, Farma
arr. 08:20
28.5 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Bivolje, Bivolje
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Dedina, M
arr. 10:34
dep. 10:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 10:37
dep. 10:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Makresane, 3
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
arr. 10:49
dep. 10:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:54
dep. 10:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:57
dep. 10:57
14.5 km
arr. 11:02
dep. 11:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
19.5 km
arr. 11:13
dep. 11:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:15
25.5 km
12:30 13:23 (00:53)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:50
dep. 12:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:57
dep. 12:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:02
dep. 13:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:03
dep. 13:03
17 km
Maskare, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 13:10
dep. 13:10
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 13:12
dep. 13:12
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 13:13
dep. 13:13
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 13:17
dep. 13:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 13:21
dep. 13:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 13:23
26.5 km
13:30 14:06 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Maskare, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:06
25 km
15:30 16:23 (00:53)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:03
dep. 16:03
17 km
Maskare, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:17
dep. 16:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:21
dep. 16:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:23
26.5 km
16:30 17:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Bivolje, Bivolje
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Dedina, M
arr. 16:34
dep. 16:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 16:37
dep. 16:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Makresane, 3
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
arr. 16:49
dep. 16:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 16:51
dep. 16:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 16:54
dep. 16:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 16:56
dep. 16:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 16:57
dep. 16:57
14.5 km
arr. 17:02
dep. 17:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 17:04
dep. 17:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
19.5 km
arr. 17:13
dep. 17:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 17:15
25.5 km
20:25 21:10 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Bivolje, Bivolje
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Dedina, M
arr. 20:29
dep. 20:29
2.5 km
Dedina, DR
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Dedina, FAG
arr. 20:32
dep. 20:32
3.5 km
Makresane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
4.5 km
Makresane, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Makresane, 3
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
arr. 20:44
dep. 20:44
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 20:49
dep. 20:49
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 20:51
dep. 20:51
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 20:52
dep. 20:52
14.5 km
arr. 20:57
dep. 20:57
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
19.5 km
arr. 21:08
dep. 21:08
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
25.5 km
20:25 21:18 (00:53)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 20:45
dep. 20:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 21:07
dep. 21:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 21:08
dep. 21:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 21:12
dep. 21:12
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 21:16
dep. 21:16
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 21:18
26.5 km

Naselja Krusevac i Varvarin su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.