Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Varvarin timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:30 06:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Bivolje, Bivolje
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Dedina, M
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 05:37
dep. 05:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Makresane, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:56
dep. 05:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:57
dep. 05:57
14.5 km
arr. 06:02
dep. 06:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
19.5 km
arr. 06:13
dep. 06:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:15
25.5 km
05:45 06:38 (00:53)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
26.5 km
06:15 06:52 (00:37)
Bus stationAMB
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Maskare, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
22 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
24.5 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Bivolje, Bivolje
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Dedina, M
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 07:37
dep. 07:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Makresane, 3
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:54
dep. 07:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 07:56
dep. 07:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:57
dep. 07:57
14.5 km
arr. 08:02
dep. 08:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
19.5 km
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
25.5 km
Varvarin, AMB
arr. 08:16
dep. 08:16
26.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:18
dep. 08:18
27.5 km
Varvarin, Farma
arr. 08:20
28.5 km
07:30 08:23 (00:53)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:31
dep. 07:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 07:50
dep. 07:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 08:02
dep. 08:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 08:03
dep. 08:03
17 km
Maskare, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 08:10
dep. 08:10
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 08:12
dep. 08:12
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 08:13
dep. 08:13
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 08:17
dep. 08:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:21
dep. 08:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 08:23
26.5 km
09:30 10:23 (00:53)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:31
dep. 09:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 09:43
dep. 09:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 09:48
dep. 09:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 09:57
dep. 09:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 09:59
dep. 09:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 10:00
dep. 10:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 10:02
dep. 10:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 10:03
dep. 10:03
17 km
Maskare, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 10:10
dep. 10:10
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 10:12
dep. 10:12
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 10:13
dep. 10:13
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 10:17
dep. 10:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 10:21
dep. 10:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 10:23
26.5 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Bivolje, Bivolje
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Dedina, M
arr. 10:34
dep. 10:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 10:37
dep. 10:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Makresane, 3
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
arr. 10:49
dep. 10:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:54
dep. 10:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:57
dep. 10:57
14.5 km
arr. 11:02
dep. 11:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
19.5 km
arr. 11:13
dep. 11:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:15
25.5 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Gavez, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:17
dep. 11:17
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:38
dep. 11:38
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:42
dep. 11:42
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:44
dep. 11:44
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:45
26.5 km
13:25 14:23 (00:58)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
26.5 km
13:30 14:06 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Maskare, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:06
25 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Bivolje, Bivolje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Dedina, M
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Makresane, 3
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 13:54
dep. 13:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 13:57
dep. 13:57
14.5 km
arr. 14:02
dep. 14:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
19.5 km
arr. 14:13
dep. 14:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:15
25.5 km
14:30 15:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Bivolje, Bivolje
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Dedina, M
arr. 14:34
dep. 14:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 14:37
dep. 14:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Makresane, 3
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
arr. 14:49
dep. 14:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 14:54
dep. 14:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 14:56
dep. 14:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:57
dep. 14:57
14.5 km
arr. 15:02
dep. 15:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
19.5 km
arr. 15:13
dep. 15:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:15
25.5 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Gavez, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 18:20
dep. 18:20
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:32
dep. 18:32
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 18:33
dep. 18:33
17 km
Maskare, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 18:42
dep. 18:42
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 18:43
dep. 18:43
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 18:45
23.5 km
20:25 21:10 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Bivolje, Bivolje
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Dedina, M
arr. 20:29
dep. 20:29
2.5 km
Dedina, DR
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Dedina, FAG
arr. 20:32
dep. 20:32
3.5 km
Makresane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
4.5 km
Makresane, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Makresane, 3
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
arr. 20:44
dep. 20:44
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 20:49
dep. 20:49
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 20:51
dep. 20:51
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 20:52
dep. 20:52
14.5 km
arr. 20:57
dep. 20:57
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
19.5 km
arr. 21:08
dep. 21:08
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
25.5 km
20:25 21:18 (00:53)
Bus stationFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 20:45
dep. 20:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 21:07
dep. 21:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 21:08
dep. 21:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 21:12
dep. 21:12
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 21:16
dep. 21:16
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 21:18
26.5 km

Naselja Krusevac i Varvarin su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.