Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Krusevac - Trstenik timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:00 05:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
5 km
Kosevi, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
9.9 km
Globoder, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
10.9 km
Globoder, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
12.5 km
Bresno Polje
arr. 05:21
dep. 05:21
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 05:23
dep. 05:23
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 05:26
dep. 05:26
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 05:33
dep. 05:33
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 05:35
dep. 05:35
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:41
28.3 km
05:30 07:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
5 km
Jasika, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Kukljin, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Kukljin, 5
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:22
dep. 06:22
22 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:19
dep. 06:19
21 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
19 km
Seliste kod Trstenika
arr. 06:33
dep. 06:33
26 km
Velika Drenova
arr. 06:35
dep. 06:35
27 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
31 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
32 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Bogdanje
arr. 06:50
dep. 06:50
37 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:55
dep. 06:55
39 km
Trstenik, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
40 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:00
41 km
05:55 06:36 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:55
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Kosevi, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
9.9 km
Globoder, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
10.9 km
Globoder, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
12.5 km
Bresno Polje
arr. 06:16
dep. 06:16
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 06:18
dep. 06:18
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 06:21
dep. 06:21
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:30
dep. 06:30
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:36
28.3 km
07:10 07:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
29 km
08:15 08:56 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:15
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
5 km
Kosevi, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
9.9 km
Globoder, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
10.9 km
Globoder, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
12.5 km
Bresno Polje
arr. 08:36
dep. 08:36
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:38
dep. 08:38
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 08:41
dep. 08:41
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 08:44
dep. 08:44
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 08:48
dep. 08:48
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:50
dep. 08:50
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:56
28.3 km
08:20 09:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:20
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
23 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
28 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
34 km
08:55 09:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:55
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
29 km
09:20 09:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:20
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
29 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:30
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:45
dep. 09:45
16.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
30.1 km
09:45 10:26 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:45
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Kosevi, 1
arr. 09:59
dep. 09:59
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
9.9 km
Globoder, 1
arr. 10:03
dep. 10:03
10.9 km
Globoder, 2
arr. 10:05
dep. 10:05
12.5 km
Bresno Polje
arr. 10:06
dep. 10:06
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:08
dep. 10:08
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 10:11
dep. 10:11
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 10:16
dep. 10:16
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 10:18
dep. 10:18
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 10:20
dep. 10:20
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:26
28.3 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
33 km
10:00 10:44 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Globoder, R2
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Globoder, R1
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Bresno Polje
arr. 10:23
dep. 10:23
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Stari Trstenik
arr. 10:27
dep. 10:27
17 km
Pocekovina, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Pocekovina, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
21 km
Gornji Ribnik
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 10:35
dep. 10:35
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
29 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 10:44
31 km
10:00 11:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Jasika, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 10:26
dep. 10:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:34
dep. 10:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:37
dep. 10:37
16 km
Seliste kod Trstenika
arr. 10:48
dep. 10:48
20 km
Velika Drenova
arr. 10:50
dep. 10:50
21 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
25 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
26 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 11:02
dep. 11:02
28 km
Bogdanje
arr. 11:05
dep. 11:05
31 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 11:10
dep. 11:10
33 km
Trstenik, Most
arr. 11:12
dep. 11:12
34 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:15
35 km
10:09 11:20 (01:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 10:09
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
4 km
Kosevi, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
7 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
16 km
Pocekovina, Railway station
arr. 11:03
dep. 11:04
23 km
Trstenik, Railway station
arr. 11:20
31 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Stopanja kod Trstenika
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Pocekovina
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:45
29 km
11:30 12:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Kosevi, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
9.9 km
Globoder, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
10.9 km
Globoder, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
12.5 km
Bresno Polje
arr. 11:51
dep. 11:51
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 11:53
dep. 11:53
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 11:56
dep. 11:56
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 12:03
dep. 12:03
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:05
dep. 12:05
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:11
28.3 km
12:05 12:38 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
33 km
12:50 13:31 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Kosevi, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
9.9 km
Globoder, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10.9 km
Globoder, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
12.5 km
Bresno Polje
arr. 13:11
dep. 13:11
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 13:13
dep. 13:13
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 13:16
dep. 13:16
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 13:23
dep. 13:23
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:25
dep. 13:25
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:31
28.3 km
13:00 14:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Jasika, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 13:24
dep. 13:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 13:26
dep. 13:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:32
dep. 13:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:34
dep. 13:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:37
dep. 13:37
16 km
Seliste kod Trstenika
arr. 13:48
dep. 13:48
20 km
Velika Drenova
arr. 13:50
dep. 13:50
21 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
25 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 14:02
dep. 14:02
28 km
Bogdanje
arr. 14:05
dep. 14:05
31 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:10
dep. 14:10
33 km
Trstenik, Most
arr. 14:12
dep. 14:12
34 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:15
35 km
13:30 14:13 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Merkur
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:36
dep. 13:36
3.7 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Kosevi, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Kosevi, 2
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Globoder, R1
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Globoder, R2
arr. 13:49
dep. 13:49
12.5 km
Bresno Polje
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Stari Trstenik
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Pocekovina, 1
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Pocekovina, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Gornji Ribnik
arr. 14:05
dep. 14:05
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:08
dep. 14:08
25 km
Trstenik, Beljici
arr. 14:09
dep. 14:09
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:13
30.5 km
14:35 14:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
27 km
14:43 15:25 (00:42)
Nova Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova Pijaca
dep. 14:43
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
1 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
30 km
15:10 15:51 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:10
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Kosevi, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
9.9 km
Globoder, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Globoder, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Bresno Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:33
dep. 15:33
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 15:36
dep. 15:36
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 15:43
dep. 15:43
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:45
dep. 15:45
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:51
28.3 km
15:15 15:59 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Globoder, R2
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Globoder, R1
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Bresno Polje
arr. 15:38
dep. 15:38
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Stari Trstenik
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Pocekovina, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Pocekovina, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
21 km
Gornji Ribnik
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 15:59
31 km
16:05 16:33 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
29 km
17:00 18:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:00
Krusevac, Jugopetrol - Merkur
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Lazarica, D. Petronijević
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Jasika, 2
arr. 17:13
dep. 17:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 17:27
dep. 17:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:32
dep. 17:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 17:34
dep. 17:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 17:37
dep. 17:37
16 km
Seliste kod Trstenika
arr. 17:48
dep. 17:48
20 km
Velika Drenova
arr. 17:50
dep. 17:50
21 km
Medveda kod Trstenika, 1
arr. 17:58
dep. 17:58
25 km
Medveda kod Trstenika, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
26 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 18:02
dep. 18:02
28 km
Bogdanje
arr. 18:05
dep. 18:05
31 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 18:10
dep. 18:10
33 km
Trstenik, Most
arr. 18:12
dep. 18:12
34 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
35 km
17:15 17:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Trstenik, Bus station
arr. 17:45
30 km
17:40 18:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:40
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:00
dep. 18:00
17 km
Pocekovina
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:15
31 km
18:00 18:44 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
10 km
Globoder, R2
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Globoder, R1
arr. 18:21
dep. 18:21
13 km
Bresno Polje
arr. 18:23
dep. 18:23
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Stari Trstenik
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
Pocekovina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
20 km
Pocekovina, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Gornji Ribnik
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:35
dep. 18:35
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:37
dep. 18:37
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
29 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 18:44
31 km
18:50 19:31 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Kosevi, 1
arr. 19:04
dep. 19:04
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:07
dep. 19:07
9.9 km
Globoder, 1
arr. 19:08
dep. 19:08
10.9 km
Globoder, 2
arr. 19:10
dep. 19:10
12.5 km
Bresno Polje
arr. 19:11
dep. 19:11
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 19:13
dep. 19:13
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 19:16
dep. 19:16
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 19:19
dep. 19:19
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 19:21
dep. 19:21
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 19:23
dep. 19:23
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 19:25
dep. 19:25
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:31
28.3 km
19:00 19:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
29 km
20:15 20:56 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Kosevi, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
9.9 km
Globoder, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
10.9 km
Globoder, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
12.5 km
Bresno Polje
arr. 20:36
dep. 20:36
13.4 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 20:38
dep. 20:38
14.7 km
Stari Trstenik
arr. 20:41
dep. 20:41
17.2 km
Pocekovina, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
19.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
21.3 km
Gornji Ribnik
arr. 20:48
dep. 20:48
23.1 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:50
dep. 20:50
24.8 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:56
28.3 km
20:15 21:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Citluk kod Krusevca
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Kosevi, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
8 km
Kosevi, 2
arr. 20:30
dep. 20:30
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 20:33
dep. 20:33
10 km
Globoder, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
11 km
Globoder, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
12 km
Gornji Ribnik
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 21:00
dep. 21:00
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 21:10
29 km
20:23 21:34 (01:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 20:23
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
4 km
Kosevi, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
7 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 21:02
dep. 21:03
16 km
Pocekovina, Railway station
arr. 21:17
dep. 21:18
23 km
Trstenik, Railway station
arr. 21:34
31 km
21:40 22:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 05.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 21:40
Trstenik, Bus station
arr. 22:15
30.1 km
22:05 22:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 22:05
Trstenik, Bus station
arr. 22:30
37 km
22:45 23:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 22:45
Citluk kod Krusevca
arr. 22:55
dep. 22:55
5 km
Kosevi, 1
arr. 22:58
dep. 22:58
8 km
Kosevi, 2
arr. 23:00
dep. 23:00
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 23:03
dep. 23:03
10 km
Globoder, 1
arr. 23:05
dep. 23:05
11 km
Globoder, 2
arr. 23:07
dep. 23:07
12 km
Gornji Ribnik
arr. 23:25
dep. 23:25
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 23:30
dep. 23:30
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 23:40
29 km

Naselja Krusevac i Trstenik su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 14 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Trstenik iznosi od 250,00 RSD do 250,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.