Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Garevina
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:16
dep. 16:16
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:20
dep. 16:20
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:23
dep. 16:23
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:25
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Garevina
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:16
dep. 16:16
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:20
dep. 16:20
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:23
dep. 16:23
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:25
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Garevina
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:16
dep. 16:16
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:20
dep. 16:20
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:23
dep. 16:23
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:25
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Garevina
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:16
dep. 16:16
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:20
dep. 16:20
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:23
dep. 16:23
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:25
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Garevina
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:16
dep. 16:16
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:20
dep. 16:20
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:23
dep. 16:23
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:25
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Garevina
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:16
dep. 16:16
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:20
dep. 16:20
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:23
dep. 16:23
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:25
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
dep. 15:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:36
dep. 15:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:39
dep. 15:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:51
dep. 15:51
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Garevina
arr. 16:12
dep. 16:12
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:16
dep. 16:16
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:20
dep. 16:20
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:23
dep. 16:23
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:25
37.5 km

Naselja Krusevac i Trnavci kod Aleksandrovca su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 15:15 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.