Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable

thursday, 13.06.2024.
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Begovo brdo 2
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 1 - Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 2 - Centar - ZD
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 3 - S
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Put za Lukavac
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Trebotin, Put - Raskrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Zabare kod Krusevca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Zabare kod Krusevca, Hemoprodukt
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Velika Vrbnica, Granica - P.
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
18.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Lacisled, 1 - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Garevina
arr. 16:17
dep. 16:17
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:21
dep. 16:21
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:25
dep. 16:25
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:28
dep. 16:28
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:30
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Begovo brdo 2
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 1 - Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 2 - Centar - ZD
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 3 - S
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Put za Lukavac
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Trebotin, Put - Raskrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Zabare kod Krusevca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Zabare kod Krusevca, Hemoprodukt
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Velika Vrbnica, Granica - P.
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
18.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Lacisled, 1 - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Garevina
arr. 16:17
dep. 16:17
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:21
dep. 16:21
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:25
dep. 16:25
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:28
dep. 16:28
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:30
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Begovo brdo 2
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 1 - Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 2 - Centar - ZD
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 3 - S
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Put za Lukavac
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Trebotin, Put - Raskrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Zabare kod Krusevca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Zabare kod Krusevca, Hemoprodukt
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Velika Vrbnica, Granica - P.
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
18.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Lacisled, 1 - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Garevina
arr. 16:17
dep. 16:17
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:21
dep. 16:21
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:25
dep. 16:25
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:28
dep. 16:28
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:30
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: tuesday, 18.06.2024.
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Begovo brdo 2
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 1 - Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 2 - Centar - ZD
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 3 - S
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Put za Lukavac
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Trebotin, Put - Raskrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Zabare kod Krusevca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Zabare kod Krusevca, Hemoprodukt
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Velika Vrbnica, Granica - P.
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
18.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Lacisled, 1 - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Garevina
arr. 16:17
dep. 16:17
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:21
dep. 16:21
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:25
dep. 16:25
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:28
dep. 16:28
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:30
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: wednesday, 19.06.2024.
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Begovo brdo 2
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 1 - Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 2 - Centar - ZD
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 3 - S
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Put za Lukavac
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Trebotin, Put - Raskrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Zabare kod Krusevca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Zabare kod Krusevca, Hemoprodukt
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Velika Vrbnica, Granica - P.
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
18.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Lacisled, 1 - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Garevina
arr. 16:17
dep. 16:17
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:21
dep. 16:21
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:25
dep. 16:25
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:28
dep. 16:28
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:30
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: thursday, 20.06.2024.
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Begovo brdo 2
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 1 - Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 2 - Centar - ZD
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 3 - S
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Put za Lukavac
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Trebotin, Put - Raskrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Zabare kod Krusevca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Zabare kod Krusevca, Hemoprodukt
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Velika Vrbnica, Granica - P.
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
18.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Lacisled, 1 - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Garevina
arr. 16:17
dep. 16:17
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:21
dep. 16:21
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:25
dep. 16:25
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:28
dep. 16:28
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:30
37.5 km
Krusevac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: friday, 21.06.2024.
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Begovo brdo 2
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 1 - Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 2 - Centar - ZD
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, 3 - S
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Put za Lukavac
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Trebotin, Put - Raskrsnica
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Zabare kod Krusevca, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Zabare kod Krusevca, Hemoprodukt
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Velika Vrbnica, Granica - P.
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
18.5 km
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Lacisled, 1 - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Garevina
arr. 16:17
dep. 16:17
30.5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
31.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
32.5 km
Gornja Zleginja
arr. 16:21
dep. 16:21
33 km
Subotica kod Krusevca
arr. 16:25
dep. 16:25
34.5 km
Vrazogrnci
arr. 16:28
dep. 16:28
36 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 16:30
37.5 km

Naselja Krusevac i Trnavci kod Aleksandrovca su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 15:20 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.