Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Tekija kod Krusevca timetable

friday, 19.07.2019.
05:30 05:50 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:30
Krusevac, Fontana
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:33
dep. 05:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:36
dep. 05:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:39
dep. 05:39
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:40
dep. 05:40
3.3 km
Kapidzija, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
4.3 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 05:45
dep. 05:45
5.3 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
6.8 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
7.3 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 05:50
7.8 km
05:52 06:30 (00:38)
Dositej Obradovic
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Dositej Obradovic
dep. 05:52
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:53
dep. 05:53
0.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:54
dep. 05:54
1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:55
dep. 06:10
1.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
2.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
2.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
3.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
4.6 km
Parunovac, IM
arr. 06:20
dep. 06:20
4.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
5.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 06:25
dep. 06:25
6.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
8.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
8.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 06:30
10.3 km
09:37 10:00 (00:23)
Dositej Obradovic
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Dositej Obradovic
dep. 09:37
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:38
dep. 09:38
0.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
1.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:42
dep. 09:42
2.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
2.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:46
dep. 09:46
3.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:49
dep. 09:49
4.6 km
Parunovac, IM
arr. 09:50
dep. 09:50
4.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
5.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 09:55
dep. 09:55
6.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
8.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 09:59
dep. 09:59
8.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 10:00
10.3 km
12:00 12:20 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:00
Krusevac, Fontana
arr. 12:02
dep. 12:02
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:03
dep. 12:03
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:06
dep. 12:06
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:09
dep. 12:09
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:10
dep. 12:10
3.3 km
Kapidzija, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
4.3 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 12:15
dep. 12:15
5.3 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
6.8 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
7.3 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 12:20
7.8 km
13:30 13:50 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:30
Krusevac, Fontana
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:36
dep. 13:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:39
dep. 13:39
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:40
dep. 13:40
3.3 km
Kapidzija, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
4.3 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 13:45
dep. 13:45
5.3 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
6.8 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
7.3 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 13:50
7.8 km
14:30 14:50 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 14:30
Krusevac, Fontana
arr. 14:32
dep. 14:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:33
dep. 14:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:39
dep. 14:39
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 14:40
dep. 14:40
3.3 km
Kapidzija, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
4.3 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 14:45
dep. 14:45
5.3 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
6.8 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
7.3 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 14:50
7.8 km
15:40 16:00 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:40
Krusevac, Fontana
arr. 15:42
dep. 15:42
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:43
dep. 15:43
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:46
dep. 15:46
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:50
dep. 15:50
3.3 km
Kapidzija, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
4.3 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 15:55
dep. 15:55
5.3 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
6.8 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
7.3 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 16:00
7.8 km
19:45 20:05 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:45
Krusevac, Fontana
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:48
dep. 19:48
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:51
dep. 19:51
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:54
dep. 19:54
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:55
dep. 19:55
3.3 km
Kapidzija, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
4.3 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 20:00
dep. 20:00
5.3 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
6.8 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 20:04
dep. 20:04
7.3 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 20:05
7.8 km

Naselja Krusevac i Tekija kod Krusevca su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.