Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Suvaja kod Krusevca timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:30 06:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
23.5 km
06:15 06:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:40
23.5 km
08:30 09:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:36
dep. 08:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
11 km
Savrane, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Savrane, 2
arr. 08:51
dep. 08:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:56
dep. 08:56
16 km
Mali Kupci
arr. 08:57
dep. 08:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 09:02
dep. 09:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 09:04
dep. 09:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 09:07
23.5 km
10:30 11:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:32
dep. 10:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
arr. 10:34
dep. 10:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 10:36
dep. 10:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:40
dep. 10:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 10:43
dep. 10:43
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:48
dep. 10:48
11 km
Savrane, 1
arr. 10:50
dep. 10:50
12 km
Savrane, 2
arr. 10:51
dep. 10:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Mali Kupci
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:59
dep. 10:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:02
dep. 11:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:05
dep. 11:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:07
23.5 km
10:55 11:31 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Savrane, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Savrane, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:21
dep. 11:21
16 km
Mali Kupci
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:27
dep. 11:27
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:30
dep. 11:30
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:31
23.5 km
12:00 12:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
arr. 12:04
dep. 12:04
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:06
dep. 12:06
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:11
dep. 12:11
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Savrane, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
12 km
Savrane, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:22
dep. 12:22
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:23
dep. 12:23
16 km
Mali Kupci
arr. 12:25
dep. 12:25
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 12:29
dep. 12:29
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 12:32
dep. 12:32
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 12:34
dep. 12:34
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 12:37
dep. 12:37
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 12:40
23.5 km
12:30 13:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
arr. 12:34
dep. 12:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Savrane, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Savrane, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Mali Kupci
arr. 12:57
dep. 12:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:02
dep. 13:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:04
dep. 13:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:07
23.5 km
13:15 14:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
arr. 13:22
dep. 13:22
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
11 km
Savrane, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Savrane, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:46
dep. 13:46
16 km
Mali Kupci
arr. 13:48
dep. 13:48
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 13:52
dep. 13:52
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:55
dep. 13:55
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:56
dep. 13:56
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:59
dep. 13:59
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:00
23.5 km
13:30 14:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Savrane, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Savrane, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Mali Kupci
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Grkljane, Malo
arr. 14:02
dep. 14:02
20 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:08
23 km
14:40 15:17 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:42
dep. 14:42
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
arr. 14:44
dep. 14:44
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:46
dep. 14:46
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Savrane, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Savrane, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:04
dep. 15:04
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:06
dep. 15:06
16 km
Mali Kupci
arr. 15:07
dep. 15:07
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:12
dep. 15:12
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:14
dep. 15:14
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:17
23.5 km
14:47 15:30 (00:43)
Nova pijaca 1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca 1
dep. 14:47
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
1 km
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
3.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
5.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
6.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
7.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
10 km
Savrane, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
11 km
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
14 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
16 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
17.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
18 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
18.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
19.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
21.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
22.5 km
15:30 16:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:36
dep. 15:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Savrane, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Savrane, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Mali Kupci
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:02
dep. 16:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 16:07
23.5 km
16:30 17:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
dep. 16:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
arr. 16:34
dep. 16:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:36
dep. 16:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Savrane, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Savrane, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:54
dep. 16:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Mali Kupci
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:02
dep. 17:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:03
dep. 17:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:05
dep. 17:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:07
23.5 km
17:50 18:27 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:50
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
arr. 17:54
dep. 17:54
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:56
dep. 17:56
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Savrane, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Savrane, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Mali Kupci
arr. 18:17
dep. 18:17
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 18:22
dep. 18:22
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:24
dep. 18:24
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 18:27
23.5 km
19:15 19:52 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
arr. 19:19
dep. 19:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 19:21
dep. 19:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
11 km
Savrane, 1
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Savrane, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 19:39
dep. 19:39
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 19:41
dep. 19:41
16 km
Mali Kupci
arr. 19:42
dep. 19:42
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 19:44
dep. 19:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 19:46
dep. 19:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 19:47
dep. 19:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 19:48
dep. 19:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 19:50
dep. 19:50
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 19:52
23.5 km
20:15 20:52 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:31
dep. 20:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
12 km
Savrane, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:41
dep. 20:41
16 km
Mali Kupci
arr. 20:42
dep. 20:42
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:47
dep. 20:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:49
dep. 20:49
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 20:52
23.5 km
23:15 00:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 23:18
dep. 23:18
2 km
arr. 23:19
dep. 23:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 23:20
dep. 23:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 23:21
dep. 23:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:22
dep. 23:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 23:25
dep. 23:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 23:29
dep. 23:29
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 23:33
dep. 23:33
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 23:36
dep. 23:36
11 km
Savrane, 1
arr. 23:39
dep. 23:39
12 km
Savrane, 2
arr. 23:40
dep. 23:40
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 23:45
dep. 23:45
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 23:47
dep. 23:47
16 km
Mali Kupci
arr. 23:49
dep. 23:49
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 23:52
dep. 23:52
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 23:56
dep. 23:56
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 23:58
dep. 23:58
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 23:59
dep. 23:59
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 00:00
23.5 km

Naselja Krusevac i Suvaja kod Krusevca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.