Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Susica kod Krusevca timetable

friday, 13.12.2019.
06:15 07:17 (01:02)
Bus stationKM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:18
dep. 06:18
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:20
dep. 06:20
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Kapidzija, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:24
dep. 06:24
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
7 km
Gaglovo, M
arr. 06:29
dep. 06:29
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:30
dep. 06:30
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:38
dep. 06:38
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
26 km
Djunis, ZD
arr. 06:58
dep. 06:58
24 km
Djunis, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
23 km
Djunis, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
23.5 km
Djunis, TP
arr. 06:54
dep. 06:54
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
21 km
Kaonik, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
27 km
Kaonik, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 07:06
dep. 07:06
29 km
Crkvina
arr. 07:07
dep. 07:07
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 07:13
dep. 07:13
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 07:15
dep. 07:15
31.5 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 07:17
32 km
09:00 09:55 (00:55)
Bus stationD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:02
dep. 09:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 09:05
dep. 09:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 09:07
dep. 09:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 09:09
dep. 09:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 09:14
dep. 09:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 09:15
dep. 09:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 09:16
dep. 09:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 09:17
dep. 09:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 09:27
dep. 09:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 09:29
dep. 09:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 09:31
dep. 09:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 09:33
dep. 09:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 09:35
dep. 09:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 09:36
dep. 09:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 09:39
dep. 09:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 09:40
dep. 09:40
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 09:43
dep. 09:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 09:45
dep. 09:45
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 09:46
dep. 09:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 09:48
dep. 09:48
21.3 km
Pozlata, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
21.8 km
Pozlata, 2
arr. 09:52
dep. 09:52
22.3 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 09:53
dep. 09:53
22.8 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 09:55
23.8 km
11:10 12:15 (01:05)
SpomenikD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:10
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:12
dep. 11:12
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:14
dep. 11:14
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:16
dep. 11:16
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 11:17
dep. 11:17
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 11:18
dep. 11:18
4 km
Kapidzija, 2
arr. 11:19
dep. 11:19
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 11:20
dep. 11:20
5 km
Kapidzija, 4
arr. 11:22
dep. 11:22
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
7 km
Gaglovo, M
arr. 11:25
dep. 11:25
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 11:26
dep. 11:26
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 11:27
dep. 11:27
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 11:32
dep. 11:32
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 11:35
dep. 11:35
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Djunis, ZD
arr. 11:55
dep. 11:55
24 km
Djunis, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
23 km
Djunis, Skola
arr. 11:51
dep. 11:51
22.5 km
Djunis, TP
arr. 11:50
dep. 11:50
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 11:48
dep. 11:48
21 km
Kaonik, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
27 km
Kaonik, 3
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
29 km
Crkvina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 12:13
dep. 12:13
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 12:15
31.5 km
13:30 14:30 (01:00)
SpomenikD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:34
dep. 13:34
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:36
dep. 13:36
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:37
dep. 13:37
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Kapidzija, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
Gaglovo, M
arr. 13:45
dep. 13:45
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:46
dep. 13:46
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 13:52
dep. 13:52
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
26 km
Djunis, ZD
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Djunis, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
23 km
Djunis, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
22.5 km
Djunis, TP
arr. 14:09
dep. 14:09
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
21 km
Kaonik, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
27 km
Kaonik, 3
arr. 14:25
dep. 14:25
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 14:26
dep. 14:26
29 km
Crkvina
arr. 14:27
dep. 14:27
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 14:29
dep. 14:29
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 14:30
31.5 km
16:10 16:50 (00:40)
SpomenikD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 16:10
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:12
dep. 16:12
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:13
dep. 16:13
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:15
dep. 16:15
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 16:16
dep. 16:16
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
4 km
Kapidzija, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 16:19
dep. 16:19
5 km
Kapidzija, 4
arr. 16:21
dep. 16:21
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
7 km
Gaglovo, M
arr. 16:24
dep. 16:24
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:26
dep. 16:26
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:28
dep. 16:28
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 16:35
dep. 16:35
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 16:38
dep. 16:38
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
16 km
Kaonik, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
27 km
Kaonik, 3
arr. 16:44
dep. 16:44
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 16:45
dep. 16:45
29 km
Crkvina
arr. 16:46
dep. 16:46
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 16:49
dep. 16:49
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 16:50
31.5 km
19:45 20:47 (01:02)
Bus stationKM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:48
dep. 19:48
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:49
dep. 19:49
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:50
dep. 19:50
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
4 km
Kapidzija, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:54
dep. 19:54
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
7 km
Gaglovo, M
arr. 19:59
dep. 19:59
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:00
dep. 20:00
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:01
dep. 20:01
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:08
dep. 20:08
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 20:11
dep. 20:11
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
26 km
Djunis, ZD
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Djunis, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Djunis, Skola
arr. 20:27
dep. 20:27
23.5 km
Djunis, TP
arr. 20:24
dep. 20:24
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 20:22
dep. 20:22
21 km
Kaonik, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
27 km
Kaonik, 3
arr. 20:35
dep. 20:35
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 20:36
dep. 20:36
29 km
Crkvina
arr. 20:37
dep. 20:37
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 20:43
dep. 20:43
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 20:45
dep. 20:45
31.5 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 20:47
32 km
Krusevac - Susica kod Krusevca timetable
Departures on: saturday, 14.12.2019.
13:30 14:30 (01:00)
SpomenikD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:34
dep. 13:34
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:36
dep. 13:36
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:37
dep. 13:37
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Kapidzija, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
Gaglovo, M
arr. 13:45
dep. 13:45
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:46
dep. 13:46
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:47
dep. 13:47
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 13:52
dep. 13:52
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
26 km
Djunis, ZD
arr. 14:15
dep. 14:15
24 km
Djunis, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
23 km
Djunis, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
22.5 km
Djunis, TP
arr. 14:09
dep. 14:09
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
21 km
Kaonik, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
27 km
Kaonik, 3
arr. 14:25
dep. 14:25
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 14:26
dep. 14:26
29 km
Crkvina
arr. 14:27
dep. 14:27
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 14:29
dep. 14:29
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 14:30
31.5 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus stationKM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:33
dep. 15:33
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:34
dep. 15:34
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:35
dep. 15:35
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:38
dep. 15:38
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:39
dep. 15:39
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:44
dep. 15:44
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:45
dep. 15:45
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:46
dep. 15:46
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:53
dep. 15:53
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:56
dep. 15:56
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
26 km
Djunis, ZD
arr. 16:13
dep. 16:13
24 km
Djunis, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
23 km
Djunis, Skola
arr. 16:12
dep. 16:12
23.5 km
Djunis, TP
arr. 16:09
dep. 16:09
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
21 km
Kaonik, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Kaonik, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 16:21
dep. 16:21
29 km
Crkvina
arr. 16:22
dep. 16:22
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 16:28
dep. 16:28
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 16:30
dep. 16:30
31.5 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 16:32
32 km
16:10 16:50 (00:40)
SpomenikD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 16:10
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:12
dep. 16:12
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:13
dep. 16:13
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:15
dep. 16:15
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 16:16
dep. 16:16
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
4 km
Kapidzija, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 16:19
dep. 16:19
5 km
Kapidzija, 4
arr. 16:21
dep. 16:21
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
7 km
Gaglovo, M
arr. 16:24
dep. 16:24
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:26
dep. 16:26
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:28
dep. 16:28
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 16:35
dep. 16:35
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 16:38
dep. 16:38
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
16 km
Kaonik, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
27 km
Kaonik, 3
arr. 16:44
dep. 16:44
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 16:45
dep. 16:45
29 km
Crkvina
arr. 16:46
dep. 16:46
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 16:49
dep. 16:49
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 16:50
31.5 km

Naselja Krusevac i Susica kod Krusevca su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.