Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Srnje timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:10 05:18 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:10
Jasika, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Srnje
arr. 05:18
7 km
05:55 06:19 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 05:55
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 05:56
dep. 05:56
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:58
dep. 05:58
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:00
dep. 06:00
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:02
dep. 06:02
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:04
dep. 06:04
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:07
dep. 06:07
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Jasika, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
8 km
Jasika, VK
arr. 06:16
dep. 06:16
9 km
Srnje, 1
arr. 06:17
dep. 06:17
9.5 km
Srnje, 2
arr. 06:19
10 km
06:15 06:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Jasika, VK
arr. 06:27
dep. 06:27
6 km
Srnje, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 06:51
18 km
06:30 06:54 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 06:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 06:32
dep. 06:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:35
dep. 06:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:37
dep. 06:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:39
dep. 06:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:41
dep. 06:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:42
dep. 06:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:44
dep. 06:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:45
dep. 06:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
8 km
Jasika, VK
arr. 06:51
dep. 06:51
9 km
Srnje, 1
arr. 06:52
dep. 06:52
9.5 km
Srnje, 2
arr. 06:54
10 km
06:45 07:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:50
dep. 06:50
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Jasika, VK
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Srnje, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
6.5 km
Srnje, 2
arr. 07:04
7 km
07:00 07:24 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 07:00
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:03
dep. 07:03
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:05
dep. 07:05
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:12
dep. 07:12
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:14
dep. 07:14
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Jasika, Intersection
arr. 07:19
dep. 07:19
8 km
Jasika, VK
arr. 07:21
dep. 07:21
9 km
Srnje, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
9.5 km
Srnje, 2
arr. 07:24
10 km
08:45 09:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:46
dep. 08:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 08:48
dep. 08:48
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:50
dep. 08:50
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:51
dep. 08:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
5 km
Jasika, VK
arr. 08:57
dep. 08:57
6 km
Srnje, 1
arr. 08:58
dep. 08:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Srnje, Deponija
arr. 09:04
9 km
09:30 09:54 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 09:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 09:31
dep. 09:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:33
dep. 09:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 09:35
dep. 09:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:37
dep. 09:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:39
dep. 09:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:41
dep. 09:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 09:42
dep. 09:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 09:44
dep. 09:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:45
dep. 09:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
8 km
Jasika, VK
arr. 09:51
dep. 09:51
9 km
Srnje, 1
arr. 09:52
dep. 09:52
9.5 km
Srnje, 2
arr. 09:54
10 km
10:30 10:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:37
dep. 10:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:38
dep. 10:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
5 km
Jasika, VK
arr. 10:46
dep. 10:46
6 km
Srnje, 1
arr. 10:48
dep. 10:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 10:49
7 km
10:30 10:54 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 10:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 10:32
dep. 10:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:33
dep. 10:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:35
dep. 10:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:37
dep. 10:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:39
dep. 10:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:41
dep. 10:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 10:42
dep. 10:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:44
dep. 10:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:45
dep. 10:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
8 km
Jasika, VK
arr. 10:51
dep. 10:51
9 km
Srnje, 1
arr. 10:52
dep. 10:52
9.5 km
Srnje, 2
arr. 10:54
10 km
10:45 11:03 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:51
dep. 10:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Jasika, VK
arr. 10:57
dep. 10:57
6 km
Srnje, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 10:59
dep. 10:59
7 km
Srnje, Deponija
arr. 11:03
9 km
12:00 12:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Jasika, VK
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Srnje, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Srnje, 2
arr. 12:19
7 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:37
dep. 12:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
5 km
Jasika, VK
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Srnje, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
7 km
Srnje, Deponija
arr. 12:53
9 km
12:30 12:54 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 12:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:33
dep. 12:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:35
dep. 12:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:37
dep. 12:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:39
dep. 12:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:41
dep. 12:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:42
dep. 12:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:44
dep. 12:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Jasika, VK
arr. 12:51
dep. 12:51
9 km
Srnje, 1
arr. 12:52
dep. 12:52
9.5 km
Srnje, 2
arr. 12:54
10 km
13:30 13:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
7 km
13:30 13:54 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 13:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:37
dep. 13:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:44
dep. 13:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
8 km
Jasika, VK
arr. 13:51
dep. 13:51
9 km
Srnje, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
9.5 km
Srnje, 2
arr. 13:54
10 km
14:30 14:54 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 14:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:33
dep. 14:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:35
dep. 14:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:37
dep. 14:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 14:39
dep. 14:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:42
dep. 14:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:44
dep. 14:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
8 km
Jasika, VK
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Srnje, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
9.5 km
Srnje, 2
arr. 14:54
10 km
15:10 15:33 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:10
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:14
dep. 15:14
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:17
dep. 15:17
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, VK
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
9 km
15:15 15:33 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
9 km
15:15 15:33 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
9 km
15:30 15:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:31
dep. 15:31
0.2 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Jasika, VK
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Srnje, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:49
7 km
16:30 16:48 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:35
dep. 16:35
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Jasika, VK
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Srnje, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
6.5 km
Srnje, 2
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Srnje, Deponija
arr. 16:48
9 km
17:45 18:00 (00:15)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 17:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 17:47
dep. 17:47
0.6 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:49
dep. 17:49
1.1 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:50
dep. 17:50
1.6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 17:52
dep. 17:52
2.6 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:54
dep. 17:54
3.1 km
Jasika, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
5.1 km
Jasika, VK
arr. 17:58
dep. 17:58
6.1 km
Srnje, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
6.6 km
Srnje, 2
arr. 18:00
7.1 km
18:30 18:54 (00:24)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 18:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 18:31
dep. 18:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 18:32
dep. 18:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:33
dep. 18:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:35
dep. 18:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:37
dep. 18:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:39
dep. 18:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:41
dep. 18:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 18:42
dep. 18:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:44
dep. 18:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:45
dep. 18:45
6 km
Jasika, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
8 km
Jasika, VK
arr. 18:51
dep. 18:51
9 km
Srnje, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
9.5 km
Srnje, 2
arr. 18:54
10 km
18:40 19:03 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:40
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:41
dep. 18:41
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:47
dep. 18:47
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Jasika, Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
5 km
Jasika, VK
arr. 18:56
dep. 18:56
6 km
Srnje, 1
arr. 18:58
dep. 18:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Srnje, Deponija
arr. 19:03
9 km
20:00 20:18 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Jasika, VK
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Srnje, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Srnje, Deponija
arr. 20:18
9 km
20:30 20:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Spomenik
arr. 20:31
dep. 20:31
0.2 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:33
dep. 20:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:35
dep. 20:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:37
dep. 20:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:38
dep. 20:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
5 km
Jasika, VK
arr. 20:46
dep. 20:46
6 km
Srnje, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:49
7 km
23:15 23:30 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 23:16
dep. 23:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 23:21
dep. 23:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 23:35
dep. 23:35
9 km
Jasika, 3G
arr. 23:36
dep. 23:36
9.5 km
Srnje, 1
arr. 23:32
dep. 23:32
7.5 km
Srnje, 2
arr. 23:30
7 km

Naselja Krusevac i Srnje su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.