Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Srndalje timetable

sunday, 22.09.2019.
15:30 16:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:43
dep. 15:43
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:44
dep. 15:44
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:46
dep. 15:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:47
dep. 15:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:10
dep. 16:10
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:13
dep. 16:13
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:16
dep. 16:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:32
dep. 16:32
30.3 km
Pozlata, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
29.8 km
Pozlata, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
29.3 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 16:29
dep. 16:29
28.8 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 16:28
dep. 16:28
27.8 km
Crkvina
arr. 16:25
dep. 16:25
25.8 km
Belasica, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
33.3 km
Belasica, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
32.8 km
Belasica, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
32.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 16:40
dep. 16:40
35.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 16:41
dep. 16:41
36.3 km
Mala Reka kod Krusevca, MZ
arr. 16:42
dep. 16:42
36.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
42.2 km
Veliko Krusince
arr. 16:50
dep. 16:50
43.4 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
43.9 km
Srndalje, R-1
arr. 16:52
dep. 16:52
44.4 km
Srndalje, R-2
arr. 16:53
dep. 16:53
45.4 km
Srndalje
arr. 16:55
47 km
Krusevac - Srndalje timetable
Departures on: monday, 23.09.2019.
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:14
dep. 06:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:15
dep. 06:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:16
dep. 06:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 06:17
dep. 06:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:44
dep. 06:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 06:48
dep. 06:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 07:00
dep. 07:00
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 06:56
dep. 06:56
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
26.3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 07:03
dep. 07:03
30.3 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 07:05
dep. 07:05
31.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
33.3 km
Veliko Krusince
arr. 07:09
dep. 07:09
34.3 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
34.8 km
Srndalje, R-1
arr. 07:12
dep. 07:12
35.3 km
Srndalje, R-2
arr. 07:13
dep. 07:13
36.3 km
Srndalje
arr. 07:15
37.8 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:13
dep. 19:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:14
dep. 19:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:15
dep. 19:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:16
dep. 19:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 19:17
dep. 19:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 19:22
dep. 19:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 19:29
dep. 19:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 19:36
dep. 19:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 19:43
dep. 19:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 19:44
dep. 19:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 19:46
dep. 19:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 19:48
dep. 19:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 20:00
dep. 20:00
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 19:56
dep. 19:56
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
26.3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 20:03
dep. 20:03
30.3 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 20:05
dep. 20:05
31.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
33.3 km
Veliko Krusince
arr. 20:09
dep. 20:09
34.3 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
34.8 km
Srndalje, R-1
arr. 20:12
dep. 20:12
35.3 km
Srndalje, R-2
arr. 20:13
dep. 20:13
36.3 km
Srndalje
arr. 20:15
37.8 km
Krusevac - Srndalje timetable
Departures on: tuesday, 24.09.2019.
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:14
dep. 06:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:15
dep. 06:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:16
dep. 06:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 06:17
dep. 06:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:44
dep. 06:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 06:48
dep. 06:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 07:00
dep. 07:00
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 06:56
dep. 06:56
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
26.3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 07:03
dep. 07:03
30.3 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 07:05
dep. 07:05
31.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
33.3 km
Veliko Krusince
arr. 07:09
dep. 07:09
34.3 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
34.8 km
Srndalje, R-1
arr. 07:12
dep. 07:12
35.3 km
Srndalje, R-2
arr. 07:13
dep. 07:13
36.3 km
Srndalje
arr. 07:15
37.8 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:13
dep. 19:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:14
dep. 19:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:15
dep. 19:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:16
dep. 19:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 19:17
dep. 19:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 19:22
dep. 19:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 19:29
dep. 19:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 19:36
dep. 19:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 19:43
dep. 19:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 19:44
dep. 19:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 19:46
dep. 19:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 19:48
dep. 19:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 20:00
dep. 20:00
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 19:56
dep. 19:56
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
26.3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 20:03
dep. 20:03
30.3 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 20:05
dep. 20:05
31.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
33.3 km
Veliko Krusince
arr. 20:09
dep. 20:09
34.3 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
34.8 km
Srndalje, R-1
arr. 20:12
dep. 20:12
35.3 km
Srndalje, R-2
arr. 20:13
dep. 20:13
36.3 km
Srndalje
arr. 20:15
37.8 km
Krusevac - Srndalje timetable
Departures on: wednesday, 25.09.2019.
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:14
dep. 06:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:15
dep. 06:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:16
dep. 06:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 06:17
dep. 06:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:44
dep. 06:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 06:48
dep. 06:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 07:00
dep. 07:00
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 06:56
dep. 06:56
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
26.3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 07:03
dep. 07:03
30.3 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 07:05
dep. 07:05
31.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
33.3 km
Veliko Krusince
arr. 07:09
dep. 07:09
34.3 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
34.8 km
Srndalje, R-1
arr. 07:12
dep. 07:12
35.3 km
Srndalje, R-2
arr. 07:13
dep. 07:13
36.3 km
Srndalje
arr. 07:15
37.8 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:13
dep. 19:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:14
dep. 19:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:15
dep. 19:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:16
dep. 19:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 19:17
dep. 19:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 19:22
dep. 19:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 19:29
dep. 19:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 19:36
dep. 19:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 19:43
dep. 19:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 19:44
dep. 19:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 19:46
dep. 19:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 19:48
dep. 19:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 20:00
dep. 20:00
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 19:56
dep. 19:56
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
26.3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 20:03
dep. 20:03
30.3 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 20:05
dep. 20:05
31.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
33.3 km
Veliko Krusince
arr. 20:09
dep. 20:09
34.3 km
Veliko Krusince, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
34.8 km
Srndalje, R-1
arr. 20:12
dep. 20:12
35.3 km
Srndalje, R-2
arr. 20:13
dep. 20:13
36.3 km
Srndalje
arr. 20:15
37.8 km

Naselja Krusevac i Srndalje su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.