Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Skorica timetable

tuesday, 16.07.2019.
18:45 19:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Bivolje, Bivolje
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Dedina, M
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Makresane, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:09
dep. 19:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 19:11
dep. 19:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:12
dep. 19:12
14.5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 19:30
dep. 19:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 19:38
dep. 19:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 19:44
dep. 19:44
32.5 km
Smilovac
arr. 19:49
dep. 19:49
36.5 km
Skorica, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
38.5 km
Skorica, 2
arr. 19:55
39.5 km
Krusevac - Skorica timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
18:45 19:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Bivolje, Bivolje
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Dedina, M
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Makresane, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:09
dep. 19:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 19:11
dep. 19:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:12
dep. 19:12
14.5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 19:30
dep. 19:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 19:38
dep. 19:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 19:44
dep. 19:44
32.5 km
Smilovac
arr. 19:49
dep. 19:49
36.5 km
Skorica, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
38.5 km
Skorica, 2
arr. 19:55
39.5 km
Krusevac - Skorica timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
18:45 19:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Bivolje, Bivolje
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Dedina, M
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Makresane, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:09
dep. 19:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 19:11
dep. 19:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:12
dep. 19:12
14.5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 19:30
dep. 19:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 19:38
dep. 19:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 19:44
dep. 19:44
32.5 km
Smilovac
arr. 19:49
dep. 19:49
36.5 km
Skorica, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
38.5 km
Skorica, 2
arr. 19:55
39.5 km
Krusevac - Skorica timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
18:45 19:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Bivolje, Bivolje
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Dedina, M
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Makresane, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:09
dep. 19:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 19:11
dep. 19:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:12
dep. 19:12
14.5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 19:30
dep. 19:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 19:38
dep. 19:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 19:44
dep. 19:44
32.5 km
Smilovac
arr. 19:49
dep. 19:49
36.5 km
Skorica, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
38.5 km
Skorica, 2
arr. 19:55
39.5 km
Krusevac - Skorica timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
18:45 19:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Bivolje, Bivolje
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Dedina, M
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Makresane, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:09
dep. 19:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 19:11
dep. 19:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:12
dep. 19:12
14.5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 19:30
dep. 19:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 19:38
dep. 19:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 19:44
dep. 19:44
32.5 km
Smilovac
arr. 19:49
dep. 19:49
36.5 km
Skorica, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
38.5 km
Skorica, 2
arr. 19:55
39.5 km
Krusevac - Skorica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
18:45 19:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Bivolje, Bivolje
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Dedina, M
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Makresane, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:09
dep. 19:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 19:11
dep. 19:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:12
dep. 19:12
14.5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 19:30
dep. 19:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 19:38
dep. 19:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 19:44
dep. 19:44
32.5 km
Smilovac
arr. 19:49
dep. 19:49
36.5 km
Skorica, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
38.5 km
Skorica, 2
arr. 19:55
39.5 km
Krusevac - Skorica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
18:45 19:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Bivolje, Bivolje
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Dedina, M
arr. 18:50
dep. 18:50
2.5 km
Dedina, DR
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Dedina, FAG
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Makresane, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
4.5 km
Makresane, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Makresane, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
arr. 19:04
dep. 19:04
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 19:06
dep. 19:06
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 19:09
dep. 19:09
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 19:11
dep. 19:11
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:12
dep. 19:12
14.5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
19.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Pojate, O
arr. 19:24
dep. 19:24
22 km
Pojate, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
23.5 km
Pojate, M
arr. 19:30
dep. 19:30
25.5 km
Novi Bracin, JK
arr. 19:38
dep. 19:38
29.5 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
30.5 km
Pretrkovac
arr. 19:44
dep. 19:44
32.5 km
Smilovac
arr. 19:49
dep. 19:49
36.5 km
Skorica, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
38.5 km
Skorica, 2
arr. 19:55
39.5 km

Naselja Krusevac i Skorica su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 18:45 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.