Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Sezemce timetable

friday, 19.07.2019.
06:00 06:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Spomenik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:07
dep. 06:07
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:08
dep. 06:08
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:15
dep. 06:15
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:17
dep. 06:17
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Trmcare, V
arr. 06:19
dep. 06:19
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
10.5 km
Trmcare, SV
arr. 06:21
dep. 06:21
11 km
Trmcare, M
arr. 06:22
dep. 06:22
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
17.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 06:27
dep. 06:27
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Trmcare, IZ
arr. 06:32
dep. 06:32
19 km
Sezemce, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
20 km
Sezemce, PR
arr. 06:34
dep. 06:34
20.5 km
Sezemce, 2
arr. 06:35
21 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:04
dep. 11:04
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:08
dep. 11:08
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:10
dep. 11:10
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:11
dep. 11:11
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:17
dep. 11:17
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:18
dep. 11:18
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 11:19
dep. 11:19
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 11:20
dep. 11:20
8.5 km
Trmcare, V
arr. 11:22
dep. 11:22
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
10.5 km
Trmcare, SV
arr. 11:25
dep. 11:25
11 km
Trmcare, M
arr. 11:26
dep. 11:26
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
17.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
16 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 11:32
dep. 11:32
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
Trmcare, IZ
arr. 11:42
dep. 11:42
19 km
Sezemce, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
20 km
Sezemce, PR
arr. 11:44
dep. 11:44
20.5 km
Sezemce, 2
arr. 11:45
21 km
13:15 14:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Spomenik
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:19
dep. 13:19
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:22
dep. 13:22
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:25
dep. 13:25
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:26
dep. 13:26
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 13:32
dep. 13:32
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 13:34
dep. 13:34
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 13:35
dep. 13:35
8.5 km
Trmcare, V
arr. 13:37
dep. 13:37
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
10.5 km
Trmcare, SV
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Trmcare, M
arr. 13:41
dep. 13:41
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
17.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
16 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 13:47
dep. 13:47
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
15 km
Trmcare, IZ
arr. 13:57
dep. 13:57
19 km
Sezemce, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
20 km
Sezemce, PR
arr. 13:59
dep. 13:59
20.5 km
Sezemce, 2
arr. 14:00
21 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:38
dep. 15:38
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:40
dep. 15:40
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:41
dep. 15:41
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:47
dep. 15:47
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:48
dep. 15:48
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:49
dep. 15:49
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 15:50
dep. 15:50
8.5 km
Trmcare, V
arr. 15:52
dep. 15:52
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
10.5 km
Trmcare, SV
arr. 15:55
dep. 15:55
11 km
Trmcare, M
arr. 15:56
dep. 15:56
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 16:07
dep. 16:07
17.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 16:02
dep. 16:02
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Trmcare, IZ
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Sezemce, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
20 km
Sezemce, PR
arr. 16:14
dep. 16:14
20.5 km
Sezemce, 2
arr. 16:15
21 km
18:45 19:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Krusevac, Spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:52
dep. 18:52
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:53
dep. 18:53
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:55
dep. 18:55
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:56
dep. 18:56
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:00
dep. 19:00
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:02
dep. 19:02
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:03
dep. 19:03
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:04
dep. 19:04
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 19:05
dep. 19:05
8.5 km
Trmcare, V
arr. 19:07
dep. 19:07
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
10.5 km
Trmcare, SV
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Trmcare, M
arr. 19:11
dep. 19:11
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
17.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 19:17
dep. 19:17
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
15 km
Trmcare, IZ
arr. 19:27
dep. 19:27
19 km
Sezemce, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
20 km
Sezemce, PR
arr. 19:29
dep. 19:29
20.5 km
Sezemce, 2
arr. 19:30
21 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Spomenik
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:19
dep. 20:19
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:23
dep. 20:23
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:25
dep. 20:25
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:26
dep. 20:26
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:32
dep. 20:32
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:33
dep. 20:33
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 20:34
dep. 20:34
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 20:35
dep. 20:35
8.5 km
Trmcare, V
arr. 20:37
dep. 20:37
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
10.5 km
Trmcare, SV
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Trmcare, M
arr. 20:41
dep. 20:41
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
17.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
16 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 20:47
dep. 20:47
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 20:46
dep. 20:46
15 km
Trmcare, IZ
arr. 20:57
dep. 20:57
19 km
Sezemce, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
20 km
Sezemce, PR
arr. 20:59
dep. 20:59
20.5 km
Sezemce, 2
arr. 21:00
21 km
Krusevac - Sezemce timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
07:30 08:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:42
dep. 07:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:49
dep. 07:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:51
dep. 07:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 07:52
dep. 07:52
8.5 km
Trmcare, V
arr. 07:54
dep. 07:54
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
10.5 km
Trmcare, SV
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
Trmcare, M
arr. 07:58
dep. 07:58
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
17.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
16 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 08:06
dep. 08:06
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
15 km
Trmcare, IZ
arr. 08:12
dep. 08:12
19 km
Sezemce, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
20 km
Sezemce, PR
arr. 08:14
dep. 08:14
20.5 km
Sezemce, 2
arr. 08:15
21 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:04
dep. 11:04
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:08
dep. 11:08
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:10
dep. 11:10
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:11
dep. 11:11
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:17
dep. 11:17
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:18
dep. 11:18
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 11:19
dep. 11:19
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 11:20
dep. 11:20
8.5 km
Trmcare, V
arr. 11:22
dep. 11:22
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
10.5 km
Trmcare, SV
arr. 11:25
dep. 11:25
11 km
Trmcare, M
arr. 11:26
dep. 11:26
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
17.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
16 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 11:32
dep. 11:32
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
Trmcare, IZ
arr. 11:42
dep. 11:42
19 km
Sezemce, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
20 km
Sezemce, PR
arr. 11:44
dep. 11:44
20.5 km
Sezemce, 2
arr. 11:45
21 km

Naselja Krusevac i Sezemce su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.