Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Sebecevac timetable

monday, 22.07.2019.
06:45 07:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Savrane, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Savrane, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Mali Kupci
arr. 07:21
dep. 07:21
19.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
20.5 km
Veliki Kupci, T
arr. 07:25
dep. 07:25
21.5 km
Sebecevac, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
22.5 km
Sebecevac, 2
arr. 07:30
23.5 km
10:45 11:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:47
dep. 10:47
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:50
dep. 10:50
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 10:59
dep. 10:59
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 11:01
dep. 11:01
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 11:03
dep. 11:03
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 11:05
dep. 11:05
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 11:09
dep. 11:09
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 11:12
dep. 11:12
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
14.5 km
Sebecevac
arr. 11:35
18.5 km
12:50 14:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:52
dep. 12:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:58
dep. 12:58
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 13:06
dep. 13:06
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
11.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 13:22
dep. 13:22
17.5 km
Naupare, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
16.5 km
Naupare, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Naupare, 3
arr. 13:16
dep. 13:16
15.5 km
Naupare, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
19 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 13:28
dep. 13:28
19.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 13:52
dep. 13:52
30.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
29.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
29 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 13:49
dep. 13:49
28.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 13:48
dep. 13:48
28 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 13:47
dep. 13:47
27 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 13:45
dep. 13:45
26.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:53
dep. 13:53
32 km
Mali Kupci
arr. 13:54
dep. 13:54
33 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
34 km
Veliki Kupci, T
arr. 13:57
dep. 13:57
35 km
Sebecevac, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
36 km
Sebecevac, 2
arr. 14:00
37 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
14.5 km
Sebecevac
arr. 16:20
18.5 km
Krusevac - Sebecevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:45 07:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Savrane, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Savrane, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Mali Kupci
arr. 07:21
dep. 07:21
19.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
20.5 km
Veliki Kupci, T
arr. 07:25
dep. 07:25
21.5 km
Sebecevac, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
22.5 km
Sebecevac, 2
arr. 07:30
23.5 km
10:45 11:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:47
dep. 10:47
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:50
dep. 10:50
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 10:59
dep. 10:59
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 11:01
dep. 11:01
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 11:03
dep. 11:03
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 11:05
dep. 11:05
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 11:09
dep. 11:09
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 11:12
dep. 11:12
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
14.5 km
Sebecevac
arr. 11:35
18.5 km
12:50 14:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:52
dep. 12:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:58
dep. 12:58
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 13:06
dep. 13:06
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
11.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 13:22
dep. 13:22
17.5 km
Naupare, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
16.5 km
Naupare, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Naupare, 3
arr. 13:16
dep. 13:16
15.5 km
Naupare, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
19 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 13:28
dep. 13:28
19.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 13:52
dep. 13:52
30.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
29.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
29 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 13:49
dep. 13:49
28.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 13:48
dep. 13:48
28 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 13:47
dep. 13:47
27 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 13:45
dep. 13:45
26.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:53
dep. 13:53
32 km
Mali Kupci
arr. 13:54
dep. 13:54
33 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
34 km
Veliki Kupci, T
arr. 13:57
dep. 13:57
35 km
Sebecevac, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
36 km
Sebecevac, 2
arr. 14:00
37 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
14.5 km
Sebecevac
arr. 16:20
18.5 km

Naselja Krusevac i Sebecevac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.