Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Savrane timetable

sunday, 20.10.2019.
05:30 05:51 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
13 km
06:45 07:10 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Savrane, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Savrane, 2
arr. 07:10
13 km
08:30 08:51 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:36
dep. 08:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
11 km
Savrane, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Savrane, 2
arr. 08:51
13 km
10:55 11:16 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Savrane, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Savrane, 2
arr. 11:16
13 km
12:00 12:19 (00:19)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
arr. 12:04
dep. 12:04
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:06
dep. 12:06
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:09
dep. 12:09
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:11
dep. 12:11
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
11 km
Savrane, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
12 km
Savrane, 2
arr. 12:19
13 km
12:30 12:51 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
arr. 12:34
dep. 12:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Savrane, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Savrane, 2
arr. 12:51
13 km
13:30 13:51 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Savrane, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Savrane, 2
arr. 13:51
13 km
14:40 15:01 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:42
dep. 14:42
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
arr. 14:44
dep. 14:44
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:46
dep. 14:46
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Savrane, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Savrane, 2
arr. 15:01
13 km
15:30 15:51 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:36
dep. 15:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Savrane, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Savrane, 2
arr. 15:51
13 km
17:50 18:11 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:50
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
arr. 17:54
dep. 17:54
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:56
dep. 17:56
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Savrane, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Savrane, 2
arr. 18:11
13 km
19:15 19:36 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
arr. 19:19
dep. 19:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 19:21
dep. 19:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
11 km
Savrane, 1
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Savrane, 2
arr. 19:36
13 km
20:15 20:36 (00:21)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:31
dep. 20:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
12 km
Savrane, 2
arr. 20:36
13 km

Naselja Krusevac i Savrane su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.