Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Krusevac - Ribarska Banja timetable

thursday, 16.08.2018.
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
22.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
26.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
29.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
34.5 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
22.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
26.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
29.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
34.5 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
22.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
26.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
29.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
34.5 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
22.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
26.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
29.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
34.5 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
22.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
26.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
29.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
34.5 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
22.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
26.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
29.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
34.5 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
22.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
26.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
29.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
34.5 km

Naselja Krusevac i Ribarska Banja su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 17:15 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.