Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krusevac - Ribarska Banja timetable

friday, 23.11.2018.
05:45 06:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:50
dep. 05:50
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:52
dep. 05:52
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:53
dep. 05:53
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
4 km
Kapidzija, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
7 km
Gaglovo, M
arr. 06:01
dep. 06:01
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:02
dep. 06:02
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 06:07
dep. 06:07
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 06:15
dep. 06:15
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Kaonik, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Kaonik, 3
arr. 06:24
dep. 06:24
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 06:32
dep. 06:32
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 06:34
dep. 06:34
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 06:38
dep. 06:38
24.5 km
Grevci, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
26.5 km
Grevci, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 06:53
dep. 06:53
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 06:54
dep. 06:54
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 06:55
34.5 km
07:00 08:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:00
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 07:03
dep. 07:03
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:05
dep. 07:05
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:07
dep. 07:07
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Kapidzija, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Kapidzija, 4
arr. 07:12
dep. 07:12
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Gaglovo, M
arr. 07:16
dep. 07:16
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 07:17
dep. 07:17
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 07:18
dep. 07:18
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 07:22
dep. 07:22
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:30
dep. 07:30
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 07:33
dep. 07:33
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
16 km
Kaonik, 2
arr. 07:37
dep. 07:37
17 km
Kaonik, 3
arr. 07:39
dep. 07:39
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 07:44
dep. 07:44
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 07:45
dep. 07:45
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 07:47
dep. 07:47
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 07:49
dep. 07:49
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 07:51
dep. 07:51
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 07:53
dep. 07:53
24.5 km
Grevci, 1
arr. 07:57
dep. 07:57
26.5 km
Grevci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 08:02
dep. 08:02
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 08:07
dep. 08:07
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 08:08
dep. 08:08
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 08:09
dep. 08:09
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 08:10
34.5 km
09:40 10:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:40
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:45
dep. 09:45
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:47
dep. 09:47
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 09:48
dep. 09:48
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 09:49
dep. 09:49
4 km
Kapidzija, 2
arr. 09:50
dep. 09:50
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 09:51
dep. 09:51
5 km
Kapidzija, 4
arr. 09:52
dep. 09:52
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 09:54
dep. 09:54
7 km
Gaglovo, M
arr. 09:56
dep. 09:56
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 09:57
dep. 09:57
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 09:58
dep. 09:58
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 10:02
dep. 10:02
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 10:10
dep. 10:10
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 10:13
dep. 10:13
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Kaonik, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Kaonik, 3
arr. 10:19
dep. 10:19
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 10:23
dep. 10:23
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 10:24
dep. 10:24
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 10:25
dep. 10:25
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 10:27
dep. 10:27
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 10:29
dep. 10:29
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 10:31
dep. 10:31
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 10:33
dep. 10:33
24.5 km
Grevci, 1
arr. 10:37
dep. 10:37
26.5 km
Grevci, 2
arr. 10:38
dep. 10:38
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 10:42
dep. 10:42
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 10:45
dep. 10:45
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 10:47
dep. 10:47
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 10:48
dep. 10:48
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 10:49
dep. 10:49
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 10:50
34.5 km
11:00 12:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 11:03
dep. 11:03
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:05
dep. 11:05
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:07
dep. 11:07
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 11:08
dep. 11:08
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Kapidzija, 2
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 11:11
dep. 11:11
5 km
Kapidzija, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Gaglovo, M
arr. 11:16
dep. 11:16
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 11:17
dep. 11:17
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 11:18
dep. 11:18
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 11:22
dep. 11:22
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 11:30
dep. 11:30
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 11:33
dep. 11:33
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
16 km
Kaonik, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
17 km
Kaonik, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 11:40
dep. 11:40
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 11:44
dep. 11:44
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 11:45
dep. 11:45
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 11:47
dep. 11:47
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 11:49
dep. 11:49
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 11:51
dep. 11:51
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 11:53
dep. 11:53
24.5 km
Grevci, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
26.5 km
Grevci, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 12:05
dep. 12:05
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 12:07
dep. 12:07
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 12:08
dep. 12:08
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 12:09
dep. 12:09
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 12:10
34.5 km
12:15 13:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 12:18
dep. 12:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:20
dep. 12:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:22
dep. 12:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:23
dep. 12:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 12:27
dep. 12:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 12:31
dep. 12:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 12:32
dep. 12:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 12:33
dep. 12:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 12:37
dep. 12:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 12:45
dep. 12:45
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 12:55
dep. 12:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 12:59
dep. 12:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 13:02
dep. 13:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 13:04
dep. 13:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 13:06
dep. 13:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 13:08
dep. 13:08
24.5 km
Grevci, 1
arr. 13:12
dep. 13:12
26.5 km
Grevci, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 13:16
dep. 13:16
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 13:17
dep. 13:17
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 13:22
dep. 13:22
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 13:23
dep. 13:23
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 13:24
dep. 13:24
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 13:25
34.5 km
13:45 14:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:45
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 13:48
dep. 13:48
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:50
dep. 13:50
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:52
dep. 13:52
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:53
dep. 13:53
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Kapidzija, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:57
dep. 13:57
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
7 km
Gaglovo, M
arr. 14:01
dep. 14:01
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:02
dep. 14:02
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:03
dep. 14:03
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 14:07
dep. 14:07
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:15
dep. 14:15
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 14:18
dep. 14:18
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
16 km
Kaonik, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Kaonik, 3
arr. 14:24
dep. 14:24
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 14:25
dep. 14:25
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 14:32
dep. 14:32
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 14:36
dep. 14:36
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 14:38
dep. 14:38
24.5 km
Grevci, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
26.5 km
Grevci, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 14:52
dep. 14:52
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 14:53
dep. 14:53
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 14:54
dep. 14:54
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 14:55
34.5 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 15:18
dep. 15:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:20
dep. 15:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:22
dep. 15:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:23
dep. 15:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:31
dep. 15:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:32
dep. 15:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:45
dep. 15:45
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 15:48
dep. 15:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 15:54
dep. 15:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 15:59
dep. 15:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 16:02
dep. 16:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 16:08
dep. 16:08
24.5 km
Grevci, 1
arr. 16:12
dep. 16:12
26.5 km
Grevci, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 16:17
dep. 16:17
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 16:22
dep. 16:22
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 16:23
dep. 16:23
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 16:24
dep. 16:24
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 16:25
34.5 km
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Parunovac
arr. 17:22
dep. 17:22
3.5 km
Kapidzija
arr. 17:25
dep. 17:25
5.5 km
Gaglovo
arr. 17:30
dep. 17:30
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:34
dep. 17:34
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:40
dep. 17:40
13.5 km
Josje, Put
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16.5 km
Kaonik, ZD
arr. 17:48
dep. 17:48
18.5 km
Veliki Siljegovac
arr. 17:55
dep. 17:55
22.5 km
Grevci
arr. 18:04
dep. 18:04
26.5 km
Malo Krusince
arr. 18:06
dep. 18:06
29.5 km
Ribare kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:15
34.5 km
17:15 18:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:22
dep. 17:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 17:23
dep. 17:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 17:26
dep. 17:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 17:27
dep. 17:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 17:31
dep. 17:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 17:32
dep. 17:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 17:33
dep. 17:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 17:37
dep. 17:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:45
dep. 17:45
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 17:48
dep. 17:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 17:52
dep. 17:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 17:54
dep. 17:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 17:55
dep. 17:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 17:58
dep. 17:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 17:59
dep. 17:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 18:02
dep. 18:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 18:04
dep. 18:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 18:06
dep. 18:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 18:08
dep. 18:08
24.5 km
Grevci, 1
arr. 18:12
dep. 18:12
26.5 km
Grevci, 2
arr. 18:13
dep. 18:13
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 18:22
dep. 18:22
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 18:23
dep. 18:23
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 18:24
dep. 18:24
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 18:25
34.5 km
19:15 20:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:18
dep. 19:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:20
dep. 19:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:22
dep. 19:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:23
dep. 19:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 19:26
dep. 19:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:27
dep. 19:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 19:31
dep. 19:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:32
dep. 19:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 19:33
dep. 19:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 19:37
dep. 19:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 19:45
dep. 19:45
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 19:48
dep. 19:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 19:50
dep. 19:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 19:54
dep. 19:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 19:55
dep. 19:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 19:59
dep. 19:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 20:00
dep. 20:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 20:02
dep. 20:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 20:04
dep. 20:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 20:06
dep. 20:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 20:08
dep. 20:08
24.5 km
Grevci, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
26.5 km
Grevci, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 20:17
dep. 20:17
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 20:22
dep. 20:22
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 20:23
dep. 20:23
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 20:24
dep. 20:24
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 20:25
34.5 km
20:15 21:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 20:18
dep. 20:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 20:20
dep. 20:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 20:22
dep. 20:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 20:23
dep. 20:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 20:27
dep. 20:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 20:31
dep. 20:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:32
dep. 20:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:33
dep. 20:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 20:37
dep. 20:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 20:48
dep. 20:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 20:52
dep. 20:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 20:59
dep. 20:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 21:02
dep. 21:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 21:04
dep. 21:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 21:08
dep. 21:08
24.5 km
Grevci, 1
arr. 21:12
dep. 21:12
26.5 km
Grevci, 2
arr. 21:13
dep. 21:13
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 21:20
dep. 21:20
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 21:22
dep. 21:22
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 21:23
dep. 21:23
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 21:24
dep. 21:24
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 21:25
34.5 km
23:15 00:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 23:18
dep. 23:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 23:20
dep. 23:20
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 23:22
dep. 23:22
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 23:23
dep. 23:23
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
4 km
Kapidzija, 2
arr. 23:25
dep. 23:25
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 23:26
dep. 23:26
5 km
Kapidzija, 4
arr. 23:27
dep. 23:27
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 23:29
dep. 23:29
7 km
Gaglovo, M
arr. 23:31
dep. 23:31
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 23:32
dep. 23:32
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 23:33
dep. 23:33
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 23:37
dep. 23:37
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 23:45
dep. 23:45
13.5 km
Kaonik, Jošanički Put
arr. 23:48
dep. 23:48
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 23:50
dep. 23:50
16 km
Kaonik, 2
arr. 23:52
dep. 23:52
17 km
Kaonik, 3
arr. 23:54
dep. 23:54
18 km
Kaonik, Izlaz
arr. 23:55
dep. 23:55
19 km
Veliki Siljegovac, 1
arr. 23:58
dep. 23:58
19.5 km
Veliki Siljegovac, ST
arr. 23:59
dep. 23:59
20 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 00:00
dep. 00:00
20.5 km
Veliki Siljegovac, M
arr. 00:02
dep. 00:02
21.5 km
Veliki Siljegovac, 3
arr. 00:04
dep. 00:04
22.5 km
Veliki Siljegovac, 4
arr. 00:06
dep. 00:06
23.5 km
Veliki Siljegovac, 5
arr. 00:08
dep. 00:08
24.5 km
Grevci, 1
arr. 00:12
dep. 00:12
26.5 km
Grevci, 2
arr. 00:13
dep. 00:13
27.5 km
Malo Krusince, Intersection
arr. 00:16
dep. 00:16
29.5 km
Ribare kod Krusevca, 1
arr. 00:17
dep. 00:17
30 km
Ribare kod Krusevca, 2
arr. 00:20
dep. 00:20
31.5 km
Ribare kod Krusevca, 3
arr. 00:22
dep. 00:22
32.5 km
Ribare kod Krusevca, 4
arr. 00:23
dep. 00:23
33 km
Ribare kod Krusevca, 5
arr. 00:24
dep. 00:24
33.5 km
Ribarska Banja
arr. 00:25
34.5 km

Naselja Krusevac i Ribarska Banja su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.