Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Poljna timetable

tuesday, 25.06.2024.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Krusevac - Poljna timetable
Departures on: sunday, 30.06.2024.
17:30 18:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Merkur
arr. 17:33
dep. 17:33
0.7 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:34
dep. 17:34
1.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
4.7 km
Jasika, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
6.1 km
Kukljin, 1
arr. 17:47
dep. 17:47
8.7 km
Kukljin, 2
arr. 17:49
dep. 17:49
9.8 km
Kukljin, 3
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Kukljin, 4
arr. 17:53
dep. 17:53
11.7 km
Kukljin, 5
arr. 17:54
dep. 17:54
12.3 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
13.8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:58
dep. 17:58
14.4 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 18:00
dep. 18:00
15.1 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 18:02
dep. 18:02
16 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 18:08
dep. 18:08
18.7 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
19.3 km
Velika Drenova, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
20.9 km
Stragari kod Trstenika
arr. 18:18
dep. 18:18
24.1 km
Milutovac
arr. 18:25
dep. 18:25
28.4 km
Poljna
arr. 18:35
31.9 km
Krusevac - Poljna timetable
Departures on: sunday, 07.07.2024.
17:30 18:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Merkur
arr. 17:33
dep. 17:33
0.7 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:34
dep. 17:34
1.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
4.7 km
Jasika, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
6.1 km
Kukljin, 1
arr. 17:47
dep. 17:47
8.7 km
Kukljin, 2
arr. 17:49
dep. 17:49
9.8 km
Kukljin, 3
arr. 17:50
dep. 17:50
10.4 km
Kukljin, 4
arr. 17:53
dep. 17:53
11.7 km
Kukljin, 5
arr. 17:54
dep. 17:54
12.3 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:56
dep. 17:56
13.8 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:58
dep. 17:58
14.4 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 18:00
dep. 18:00
15.1 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 18:02
dep. 18:02
16 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 18:08
dep. 18:08
18.7 km
Seliste kod Trstenika, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
19.3 km
Velika Drenova, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
20.9 km
Stragari kod Trstenika
arr. 18:18
dep. 18:18
24.1 km
Milutovac
arr. 18:25
dep. 18:25
28.4 km
Poljna
arr. 18:35
31.9 km

Naselja Krusevac i Poljna su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 17:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.