Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Pasjak kod Krusevca timetable

saturday, 20.07.2019.
05:45 06:24 (00:39)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 05:45
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
12.2 km
11:25 12:25 (01:00)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 11:25
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
dep. 12:04
4.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:06
dep. 12:06
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 12:07
dep. 12:07
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 12:11
dep. 12:11
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 12:13
dep. 12:13
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:25
11.9 km
14:10 14:55 (00:45)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 14:10
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
dep. 14:34
4.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:36
dep. 14:36
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 14:37
dep. 14:37
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 14:41
dep. 14:41
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 14:43
dep. 14:43
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 14:55
11.9 km
19:40 20:10 (00:30)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 19:40
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
dep. 19:49
4.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:51
dep. 19:51
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 19:52
dep. 19:52
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 19:56
dep. 19:56
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 19:58
dep. 19:58
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 20:10
11.9 km
Krusevac - Pasjak kod Krusevca timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:45 06:24 (00:39)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 05:45
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
12.2 km
11:25 12:25 (01:00)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 11:25
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
dep. 12:04
4.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:06
dep. 12:06
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 12:07
dep. 12:07
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 12:11
dep. 12:11
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 12:13
dep. 12:13
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:25
11.9 km
14:10 14:55 (00:45)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 14:10
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
dep. 14:34
4.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:36
dep. 14:36
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 14:37
dep. 14:37
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 14:41
dep. 14:41
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 14:43
dep. 14:43
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 14:55
11.9 km
19:40 20:10 (00:30)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 19:40
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
dep. 19:49
4.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:51
dep. 19:51
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 19:52
dep. 19:52
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 19:56
dep. 19:56
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 19:58
dep. 19:58
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 20:10
11.9 km

Naselja Krusevac i Pasjak kod Krusevca su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.