Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Pasjak kod Krusevca timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 05:37 (00:27)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:10
Krusevac, Fontana
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:12
dep. 05:12
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:16
dep. 05:16
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:17
dep. 05:17
3.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
3.8 km
Parunovac, ZD
arr. 05:21
dep. 05:21
5.3 km
Parunovac, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
5.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
7.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:33
dep. 05:33
9.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:35
dep. 05:35
9.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 05:37
10.1 km
05:45 06:24 (00:39)
Župski Rubin4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 05:45
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
12.2 km
06:10 06:39 (00:29)
Župski Rubin4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 06:10
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:39
12.2 km
08:35 09:00 (00:25)
Župski Rubin3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 08:35
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:37
dep. 08:37
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:38
dep. 08:38
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:39
dep. 08:39
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:41
dep. 08:41
2.6 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:42
dep. 08:42
3 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:44
dep. 08:44
3.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Parunovac, IM
arr. 08:47
dep. 08:47
5.2 km
Parunovac, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
5.7 km
Parunovac, ZD
arr. 08:51
dep. 08:51
7.2 km
Parunovac, 4
arr. 08:53
dep. 08:53
7.7 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 08:56
dep. 08:56
9.7 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
10.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 09:00
11.2 km
11:55 12:19 (00:24)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:55
Krusevac, Fontana
arr. 11:56
dep. 11:56
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:57
dep. 11:57
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:59
dep. 11:59
1.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:01
dep. 12:01
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:02
dep. 12:02
3.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
3.8 km
Parunovac, ZD
arr. 12:06
dep. 12:06
5.3 km
Parunovac, 4
arr. 12:08
dep. 12:08
5.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
7.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
9.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:18
dep. 12:18
9.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 12:19
10.1 km
13:35 14:05 (00:30)
Župski Rubin3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 13:35
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:37
dep. 13:37
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:38
dep. 13:38
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:41
dep. 13:41
2.6 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
3 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:44
dep. 13:44
3.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:46
dep. 13:46
5 km
Parunovac, IM
arr. 13:47
dep. 13:47
5.2 km
Parunovac, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
5.7 km
Parunovac, ZD
arr. 13:51
dep. 13:51
7.2 km
Parunovac, 4
arr. 13:53
dep. 13:53
7.7 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
9.7 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
10.7 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 14:05
11.2 km
15:35 16:07 (00:32)
Župski Rubin4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 15:35
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 16:07
12.2 km
19:40 20:05 (00:25)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:40
Krusevac, Fontana
arr. 19:41
dep. 19:41
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:42
dep. 19:42
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:44
dep. 19:44
1.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:46
dep. 19:46
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:47
dep. 19:47
3.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
3.8 km
Parunovac, ZD
arr. 19:51
dep. 19:51
5.3 km
Parunovac, 4
arr. 19:53
dep. 19:53
5.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 19:59
dep. 19:59
7.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
9.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 20:05
9.8 km

Naselja Krusevac i Pasjak kod Krusevca su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.