Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Parcane kod Varvarina timetable

friday, 22.11.2019.
10:45 11:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:51
dep. 10:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Jasika, VK
arr. 10:57
dep. 10:57
6 km
Srnje, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 10:59
dep. 10:59
7 km
Srnje, Deponija
arr. 11:03
dep. 11:03
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
13 km
Vratare, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
14 km
Vratare, P
arr. 11:15
dep. 11:15
15 km
Zalogovac, A
arr. 11:19
dep. 11:19
17 km
Zalogovac, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
19 km
Zalogovac, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
19.5 km
Zalogovac, 3
arr. 11:27
dep. 11:27
20 km
Marenovo
arr. 11:29
dep. 11:29
21 km
Parcane kod Varvarina
arr. 11:35
23 km
15:15 16:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Vratare, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Vratare, P
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Zalogovac, A
arr. 15:49
dep. 15:49
17 km
Zalogovac, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
19 km
Zalogovac, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
19.5 km
Zalogovac, 3
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Marenovo
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:05
23 km
20:00 20:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Jasika, VK
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Srnje, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Srnje, Deponija
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
13 km
Vratare, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Vratare, P
arr. 20:30
dep. 20:30
15 km
Zalogovac, A
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Zalogovac, 1
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Zalogovac, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
19.5 km
Zalogovac, 3
arr. 20:42
dep. 20:42
20 km
Marenovo
arr. 20:44
dep. 20:44
21 km
Parcane kod Varvarina
arr. 20:50
23 km
Krusevac - Parcane kod Varvarina timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
15:15 16:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Vratare, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Vratare, P
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Zalogovac, A
arr. 15:49
dep. 15:49
17 km
Zalogovac, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
19 km
Zalogovac, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
19.5 km
Zalogovac, 3
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Marenovo
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:05
23 km
20:00 20:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Jasika, VK
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Srnje, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Srnje, Deponija
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
13 km
Vratare, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Vratare, P
arr. 20:30
dep. 20:30
15 km
Zalogovac, A
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Zalogovac, 1
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Zalogovac, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
19.5 km
Zalogovac, 3
arr. 20:42
dep. 20:42
20 km
Marenovo
arr. 20:44
dep. 20:44
21 km
Parcane kod Varvarina
arr. 20:50
23 km
Krusevac - Parcane kod Varvarina timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
06:30 07:33 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:33
dep. 06:33
0.7 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:35
dep. 06:35
1.1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
4.7 km
Jasika, VK
arr. 06:50
dep. 06:50
5.8 km
Srnje, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
6.6 km
Srnje, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
7.3 km
Srnje, Deponija
arr. 07:02
dep. 07:02
9.7 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
11.6 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Vratare, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
13.2 km
Vratare, P
arr. 07:14
dep. 07:14
14.2 km
Zalogovac, A
arr. 07:19
dep. 07:19
16.8 km
Zalogovac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
18.9 km
Zalogovac, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Zalogovac, 3
arr. 07:26
dep. 07:26
20.6 km
Marenovo
arr. 07:28
dep. 07:28
21.2 km
Parcane kod Varvarina
arr. 07:33
23.5 km
15:15 16:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Vratare, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14 km
Vratare, P
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Zalogovac, A
arr. 15:49
dep. 15:49
17 km
Zalogovac, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
19 km
Zalogovac, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
19.5 km
Zalogovac, 3
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Marenovo
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Parcane kod Varvarina
arr. 16:05
23 km
20:00 20:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Jasika, VK
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Srnje, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Srnje, Deponija
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
13 km
Vratare, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Vratare, P
arr. 20:30
dep. 20:30
15 km
Zalogovac, A
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Zalogovac, 1
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Zalogovac, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
19.5 km
Zalogovac, 3
arr. 20:42
dep. 20:42
20 km
Marenovo
arr. 20:44
dep. 20:44
21 km
Parcane kod Varvarina
arr. 20:50
23 km

Naselja Krusevac i Parcane kod Varvarina su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.