Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Pakasnica timetable

monday, 09.12.2019.
04:55 05:09 (00:14)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 04:55
Krusevac, Velika cesma
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 04:57
dep. 04:57
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 04:59
dep. 04:59
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:00
dep. 05:00
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 05:01
dep. 05:01
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:02
dep. 05:02
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:07
dep. 05:07
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:08
dep. 05:08
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 05:09
5.2 km
05:00 05:13 (00:13)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:02
dep. 05:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:03
dep. 05:03
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:05
dep. 05:05
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 05:06
dep. 05:06
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Pakasnica, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 05:09
dep. 05:09
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:11
dep. 05:11
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:12
dep. 05:12
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 05:13
5.2 km
05:40 05:50 (00:10)
SpomenikDonja 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:40
Krusevac, Obdaniste
arr. 05:42
dep. 05:42
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 05:44
dep. 05:44
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 05:45
dep. 05:45
1.6 km
arr. 05:47
dep. 05:47
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 05:49
dep. 05:49
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 05:50
2.4 km
06:05 06:19 (00:14)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:05
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:07
dep. 06:07
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 06:11
dep. 06:11
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 06:16
dep. 06:16
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 06:18
dep. 06:18
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 06:19
5.2 km
06:15 06:25 (00:10)
SpomenikDonja 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:15
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 06:20
dep. 06:20
1.6 km
arr. 06:22
dep. 06:22
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 06:24
dep. 06:24
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 06:25
2.4 km
06:45 06:55 (00:10)
SpomenikDonja 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:45
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:49
dep. 06:49
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 06:50
dep. 06:50
1.6 km
arr. 06:52
dep. 06:52
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 06:54
dep. 06:54
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 06:55
2.4 km
08:30 08:43 (00:13)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 08:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 08:34
dep. 08:34
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 08:36
dep. 08:36
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Pakasnica, 1
arr. 08:38
dep. 08:38
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 08:39
dep. 08:39
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 08:40
dep. 08:40
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 08:41
dep. 08:41
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 08:42
dep. 08:42
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 08:43
5.2 km
09:45 09:55 (00:10)
SpomenikDonja 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 09:45
Krusevac, Obdaniste
arr. 09:47
dep. 09:47
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 09:49
dep. 09:49
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 09:50
dep. 09:50
1.6 km
arr. 09:52
dep. 09:52
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 09:54
dep. 09:54
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 09:55
2.4 km
11:30 11:44 (00:14)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 11:36
dep. 11:36
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 11:37
dep. 11:37
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 11:39
dep. 11:39
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 11:41
dep. 11:41
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 11:42
dep. 11:42
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 11:43
dep. 11:43
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 11:44
5.2 km
12:15 12:25 (00:10)
SpomenikDonja 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:15
Krusevac, Obdaniste
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 12:19
dep. 12:19
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 12:20
dep. 12:20
1.6 km
arr. 12:22
dep. 12:22
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 12:24
dep. 12:24
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 12:25
2.4 km
13:45 13:59 (00:14)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:47
dep. 13:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:48
dep. 13:48
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 13:51
dep. 13:51
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 13:52
dep. 13:52
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 13:57
dep. 13:57
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 13:58
dep. 13:58
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 13:59
5.2 km
15:15 15:25 (00:10)
SpomenikDonja 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:15
Krusevac, Obdaniste
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 15:19
dep. 15:19
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 15:20
dep. 15:20
1.6 km
arr. 15:22
dep. 15:22
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 15:24
dep. 15:24
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 15:25
2.4 km
15:35 15:49 (00:14)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:35
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:36
dep. 15:36
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:37
dep. 15:37
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:38
dep. 15:38
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 15:41
dep. 15:41
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 15:48
dep. 15:48
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 15:49
5.2 km
17:30 17:40 (00:10)
SpomenikDonja 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 17:30
Krusevac, Obdaniste
arr. 17:32
dep. 17:32
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 17:34
dep. 17:34
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 17:35
dep. 17:35
1.6 km
arr. 17:37
dep. 17:37
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 17:39
dep. 17:39
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 17:40
2.4 km
18:15 18:29 (00:14)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:16
dep. 18:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:17
dep. 18:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:18
dep. 18:18
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 18:21
dep. 18:21
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 18:22
dep. 18:22
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 18:23
dep. 18:23
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 18:24
dep. 18:24
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 18:27
dep. 18:27
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 18:28
dep. 18:28
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 18:29
5.2 km
19:00 19:10 (00:10)
SpomenikDonja 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:00
Krusevac, Obdaniste
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 19:04
dep. 19:04
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 19:05
dep. 19:05
1.6 km
arr. 19:07
dep. 19:07
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 19:09
dep. 19:09
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 19:10
2.4 km
20:00 20:14 (00:14)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 20:06
dep. 20:06
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 20:12
dep. 20:12
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 20:13
dep. 20:13
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 20:14
5.2 km
23:10 23:23 (00:13)
Bus station6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:10
Krusevac, Spomenik
arr. 23:11
dep. 23:11
1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 23:12
dep. 23:12
1.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 23:13
dep. 23:13
1.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 23:14
dep. 23:14
2.5 km
Lazarica, 1
arr. 23:15
dep. 23:15
2.8 km
Lazarica, 2
arr. 23:16
dep. 23:16
3.4 km
Lazarica, Bare
arr. 23:17
dep. 23:17
3.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 23:18
dep. 23:18
4.1 km
Pakasnica, 1
arr. 23:18
dep. 23:18
4.2 km
Pakasnica, 2
arr. 23:19
dep. 23:19
4.5 km
Pakasnica, 3
arr. 23:20
dep. 23:20
4.8 km
Pakasnica, 4
arr. 23:21
dep. 23:21
5.3 km
Pakasnica, 5
arr. 23:22
dep. 23:22
5.7 km
Pakasnica, 6
arr. 23:23
6.2 km

Naselja Krusevac i Pakasnica su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.