Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Padez kod Krusevca timetable

thursday, 18.07.2019.
05:10 05:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:10
Jasika, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Srnje
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 05:25
12 km
06:15 06:59 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Jasika, VK
arr. 06:27
dep. 06:27
6 km
Srnje, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
18 km
Krvavica, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Krvavica, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Krvavica, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Sasilovac
arr. 06:40
dep. 06:40
12.5 km
Srnje, Deponija
arr. 06:53
dep. 06:53
20 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 06:59
24 km
08:45 09:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:46
dep. 08:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 08:48
dep. 08:48
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:50
dep. 08:50
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:51
dep. 08:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
5 km
Jasika, VK
arr. 08:57
dep. 08:57
6 km
Srnje, 1
arr. 08:58
dep. 08:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
7 km
Srnje, Deponija
arr. 09:04
dep. 09:04
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 09:10
12 km
10:45 11:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:51
dep. 10:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Jasika, VK
arr. 10:57
dep. 10:57
6 km
Srnje, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 10:59
dep. 10:59
7 km
Srnje, Deponija
arr. 11:03
dep. 11:03
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 11:11
13 km
12:30 13:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:37
dep. 12:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
5 km
Jasika, VK
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Srnje, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
7 km
Srnje, Deponija
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 13:02
13 km
13:30 13:44 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
12 km
15:10 15:42 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:10
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:14
dep. 15:14
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:17
dep. 15:17
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, VK
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:42
13 km
15:15 15:41 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:41
13 km
15:15 15:41 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Jasika, VK
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
12.3 km
Padez kod Krusevca, V2
arr. 15:41
12.5 km
16:30 16:56 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:35
dep. 16:35
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Jasika, VK
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Srnje, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
6.5 km
Srnje, 2
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Srnje, Deponija
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
12.3 km
Padez kod Krusevca, V2
arr. 16:56
12.5 km
18:40 19:12 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:40
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:41
dep. 18:41
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:47
dep. 18:47
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Jasika, Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
5 km
Jasika, VK
arr. 18:56
dep. 18:56
6 km
Srnje, 1
arr. 18:58
dep. 18:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Srnje, Deponija
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 19:12
13 km
20:00 20:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
5 km
Jasika, VK
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Srnje, 1
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Srnje, Deponija
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 20:26
13 km

Naselja Krusevac i Padez kod Krusevca su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.