Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Obrez kod Varvarina timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:30 06:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Bivolje, Bivolje
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Dedina, M
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 05:37
dep. 05:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Makresane, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:56
dep. 05:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:57
dep. 05:57
14.5 km
arr. 06:02
dep. 06:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
19.5 km
arr. 06:13
dep. 06:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
25.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 06:21
dep. 06:21
27.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
28.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
31 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 06:30
31.5 km
10:30 11:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Bivolje, Bivolje
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Dedina, M
arr. 10:34
dep. 10:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 10:37
dep. 10:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Makresane, 3
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
arr. 10:49
dep. 10:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:54
dep. 10:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:57
dep. 10:57
14.5 km
arr. 11:02
dep. 11:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
19.5 km
arr. 11:13
dep. 11:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
25.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 11:21
dep. 11:21
27.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
28.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
31 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 11:30
31.5 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Bivolje, Bivolje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Dedina, M
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Makresane, 3
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 13:54
dep. 13:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 13:57
dep. 13:57
14.5 km
arr. 14:02
dep. 14:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
19.5 km
arr. 14:13
dep. 14:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
25.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 14:21
dep. 14:21
27.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
28.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
31 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 14:30
31.5 km
18:00 19:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Gavez, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 18:20
dep. 18:20
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:32
dep. 18:32
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 18:33
dep. 18:33
17 km
Maskare, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 18:42
dep. 18:42
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 18:43
dep. 18:43
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
23.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
25.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 18:52
dep. 18:52
26.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 18:56
dep. 18:56
29 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 19:00
29.5 km
20:25 21:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Bivolje, Bivolje
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Dedina, M
arr. 20:29
dep. 20:29
2.5 km
Dedina, DR
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Dedina, FAG
arr. 20:32
dep. 20:32
3.5 km
Makresane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
4.5 km
Makresane, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Makresane, 3
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
arr. 20:44
dep. 20:44
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 20:49
dep. 20:49
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 20:51
dep. 20:51
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 20:52
dep. 20:52
14.5 km
arr. 20:57
dep. 20:57
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
19.5 km
arr. 21:08
dep. 21:08
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
25.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 21:16
dep. 21:16
27.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
28.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
31 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 21:25
31.5 km
Krusevac - Obrez kod Varvarina timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:30 06:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Bivolje, Bivolje
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Dedina, M
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 05:37
dep. 05:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Makresane, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 05:51
dep. 05:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 05:54
dep. 05:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 05:56
dep. 05:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 05:57
dep. 05:57
14.5 km
arr. 06:02
dep. 06:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
19.5 km
arr. 06:13
dep. 06:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
25.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 06:21
dep. 06:21
27.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
28.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
31 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 06:30
31.5 km
10:30 11:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Bivolje, Bivolje
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Dedina, M
arr. 10:34
dep. 10:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 10:37
dep. 10:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Makresane, 3
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
arr. 10:49
dep. 10:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 10:54
dep. 10:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:57
dep. 10:57
14.5 km
arr. 11:02
dep. 11:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
19.5 km
arr. 11:13
dep. 11:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
25.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 11:21
dep. 11:21
27.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
28.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
31 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 11:30
31.5 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Bivolje, Bivolje
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Dedina, M
arr. 13:34
dep. 13:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Makresane, 3
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 13:54
dep. 13:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 13:57
dep. 13:57
14.5 km
arr. 14:02
dep. 14:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
19.5 km
arr. 14:13
dep. 14:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
25.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 14:21
dep. 14:21
27.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
28.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
31 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 14:30
31.5 km
18:00 19:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Gavez, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 18:20
dep. 18:20
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:32
dep. 18:32
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 18:33
dep. 18:33
17 km
Maskare, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 18:42
dep. 18:42
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 18:43
dep. 18:43
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
23.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
25.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 18:52
dep. 18:52
26.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 18:56
dep. 18:56
29 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 19:00
29.5 km
20:25 21:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Bivolje, Bivolje
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Dedina, M
arr. 20:29
dep. 20:29
2.5 km
Dedina, DR
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Dedina, FAG
arr. 20:32
dep. 20:32
3.5 km
Makresane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
4.5 km
Makresane, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
6 km
Makresane, 3
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
arr. 20:44
dep. 20:44
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 20:49
dep. 20:49
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 20:51
dep. 20:51
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 20:52
dep. 20:52
14.5 km
arr. 20:57
dep. 20:57
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
19.5 km
arr. 21:08
dep. 21:08
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
25.5 km
Gornji Katun, 1 - Centar
arr. 21:16
dep. 21:16
27.5 km
Gornji Katun, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
28.5 km
Obrez kod Varvarina, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
31 km
Obrez kod Varvarina, 2 - Centar
arr. 21:25
31.5 km

Naselja Krusevac i Obrez kod Varvarina su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.