Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Novi Sad timetable

tuesday, 09.08.2022.
05:00 10:00 (05:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
21 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
39 km
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
49 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 08:30
197 km
arr. 10:00
277 km
05:12 09:45 (04:33)
Župski RubinMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 05:12
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:13
dep. 05:13
0.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
2.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:17
dep. 05:17
3.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
21.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
203.5 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 08:25
dep. 08:25
209.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:40
dep. 08:40
223.5 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
229.5 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
236.5 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
246.5 km
arr. 09:13
dep. 09:13
256.5 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
260.5 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
263.5 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
270.5 km
Petrovaradin
arr. 09:38
dep. 09:38
277.5 km
arr. 09:45
283.5 km
16:27 20:50 (04:23)
Župski RubinMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 16:27
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
0.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
2 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
2.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
dep. 16:32
3.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
21.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:20
203.5 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:30
dep. 19:30
209.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:45
dep. 19:45
223.5 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
229.5 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
236.5 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
246.5 km
arr. 20:18
dep. 20:18
256.5 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
260.5 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
263.5 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
270.5 km
Petrovaradin
arr. 20:43
dep. 20:43
277.5 km
arr. 20:50
283.5 km
19:00 23:00 (04:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
1 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
arr. 23:00
276 km
Krusevac - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 10.08.2022.
05:00 10:00 (05:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
21 km
Paracin, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
39 km
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
49 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
61 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 08:30
197 km
arr. 10:00
277 km
05:12 09:45 (04:33)
Župski RubinMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 05:12
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:13
dep. 05:13
0.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:14
dep. 05:14
2 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
2.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:17
dep. 05:17
3.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
21.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
203.5 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 08:25
dep. 08:25
209.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:40
dep. 08:40
223.5 km
Nova Pazova, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
229.5 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
236.5 km
Indjija, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
246.5 km
arr. 09:13
dep. 09:13
256.5 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
260.5 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
263.5 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
270.5 km
Petrovaradin
arr. 09:38
dep. 09:38
277.5 km
arr. 09:45
283.5 km
16:27 20:50 (04:23)
Župski RubinMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 16:27
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
0.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
2 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
2.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
dep. 16:32
3.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
21.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:20
203.5 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 19:30
dep. 19:30
209.5 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:45
dep. 19:45
223.5 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
229.5 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
236.5 km
Indjija, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
246.5 km
arr. 20:18
dep. 20:18
256.5 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
260.5 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
263.5 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
270.5 km
Petrovaradin
arr. 20:43
dep. 20:43
277.5 km
arr. 20:50
283.5 km
19:00 23:00 (04:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
dep. 19:12
1 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
14 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
201 km
arr. 23:00
276 km

Naselja Krusevac i Novi Sad su međusobno udaljena ~280 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 05h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Novi Sad iznosi od 8,56 EUR do 8,56 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.