Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krusevac - Nis timetable

tuesday, 20.11.2018.
06:45 08:45 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Kapidzija
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
Gaglovo
arr. 06:58
dep. 06:58
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 07:02
dep. 07:02
11 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Josje, Put
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Djunis, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Djunis, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Djunis, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Djunis, 4
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Praskovce
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Deligrad, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Vukasinovac
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Rutevac
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Boboviste
arr. 07:45
dep. 07:45
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:52
dep. 07:52
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
58 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
76 km
08:00 10:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:00
Gornji Stepos
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Sogolj
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Veliki Kupci
arr. 08:30
dep. 08:30
18.5 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
27 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
39 km
Prebreza
arr. 09:05
dep. 09:05
43 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
50 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
54 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
56 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
62 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
65 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
69 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
77 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
79 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
80 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
85 km
Merosina
arr. 10:25
dep. 10:25
93 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
96 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
100 km
arr. 10:45
dep. 10:45
108 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
110 km
08:30 10:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Stalac
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
16 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
58 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
79 km
09:45 11:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:45
Stalac
arr. 10:05
dep. 10:05
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
21 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
66 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
73 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
79 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
89 km
10:45 13:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Nis, Bus station
arr. 13:00
106 km
11:10 12:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:10
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
37 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
60 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
91 km
14:15 15:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Stalac
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
19 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
22 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
35 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
61 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
91 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:00
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:04
dep. 15:04
3.5 km
Kapidzija
arr. 15:06
dep. 15:06
5 km
Gaglovo
arr. 15:10
dep. 15:10
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 15:13
dep. 15:13
11 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:17
dep. 15:17
14 km
Josje, Put
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Djunis, 1
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Djunis, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
19 km
Djunis, 3
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Djunis, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Praskovce
arr. 15:30
dep. 15:30
23 km
Deligrad, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
26 km
Vukasinovac
arr. 15:38
dep. 15:38
29 km
Rutevac
arr. 15:42
dep. 15:42
33 km
Boboviste
arr. 15:46
dep. 15:46
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:56
dep. 15:56
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
45 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
76 km
15:15 17:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Stalac
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
60 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
91 km
arr. 17:00
92 km
18:45 20:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Stalac, IG
arr. 19:00
dep. 19:00
14.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
19.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
23.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
37 km
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
41 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
60 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
73 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
91 km
19:10 20:45 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 6,78 EUR
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:10
Stalac
arr. 19:20
dep. 19:20
6 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
60 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
91 km
21:30 23:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 21:30
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
21 km
Razanj, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
37 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
60 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
91 km

Naselja Krusevac i Nis su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Nis iznosi od 6,78 EUR do 6,78 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.