Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Nis timetable

thursday, 14.11.2019.
06:00 07:36 (01:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
44.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:36
74.7 km
06:45 08:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Kapidzija, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:58
dep. 06:58
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
11 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Djunis, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Djunis, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Djunis, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Djunis, 4
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Praskovce
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Vukasinovac
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Rutevac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Boboviste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:52
dep. 07:52
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
58 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
76 km
08:00 10:50 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:00
Gornji Stepos, 2
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
18.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
27 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
39 km
Prebreza
arr. 09:05
dep. 09:05
43 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
50 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
54 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
56 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
62 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
65 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
69 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
77 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
79 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
80 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
85 km
Merosina
arr. 10:25
dep. 10:25
93 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
96 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
100 km
arr. 10:45
dep. 10:45
108 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
110 km
08:30 10:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
16 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
58 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
79 km
09:45 11:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:45
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
21 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
59 km
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
66 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
73 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
79 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
89 km
10:45 13:00 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Nis, Bus station
arr. 13:00
106 km
11:10 12:40 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:10
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
37 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
60 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
91 km
14:15 15:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
19 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
22 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
35 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
61 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
91 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:04
dep. 15:04
3.5 km
Kapidzija, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
5 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:10
dep. 15:10
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
11 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:17
dep. 15:17
14 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Djunis, 1
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Djunis, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
19 km
Djunis, 3
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Djunis, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Praskovce
arr. 15:30
dep. 15:30
23 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 15:34
dep. 15:34
26 km
Vukasinovac
arr. 15:38
dep. 15:38
29 km
Rutevac, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
33 km
Boboviste, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:56
dep. 15:56
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
45 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
76 km
15:15 17:00 (01:45)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
60 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
91 km
arr. 17:00
92 km
18:45 20:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
14.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
19.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
23.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
37 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
41 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
60 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
73 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
91 km
19:10 20:45 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:10
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
6 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
60 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
91 km
21:30 23:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 21:30
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
60 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
91 km

Naselja Krusevac i Nis su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Nis iznosi od 5,61 EUR do 5,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.