Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Mudrakovac timetable

monday, 15.07.2019.
05:15 05:26 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:15
Krusevac, Fontana
arr. 05:17
dep. 05:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:18
dep. 05:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:20
dep. 05:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:21
dep. 05:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:24
dep. 05:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:26
4 km
05:15 05:28 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:15
Krusevac, Rasinski trg
arr. 05:19
dep. 05:19
0.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:22
dep. 05:22
1.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 05:23
dep. 05:23
1.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:25
dep. 05:25
2.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:26
dep. 05:26
3.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:28
3.7 km
05:20 05:30 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:20
Krusevac, Spomenik
arr. 05:22
dep. 05:22
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 05:23
dep. 05:23
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:25
dep. 05:25
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 05:26
dep. 05:26
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:27
dep. 05:27
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:28
dep. 05:28
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:30
4.7 km
05:30 05:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
5 km
05:40 05:54 (00:14)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:40
Krusevac, Fontana
arr. 05:42
dep. 05:42
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:44
dep. 05:44
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:46
dep. 05:46
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:47
dep. 05:47
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:49
dep. 05:49
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:50
dep. 05:50
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
4.1 km
Mudrakovac
arr. 05:54
4.6 km
05:45 05:54 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:53
dep. 05:53
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 05:54
5 km
06:00 06:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:11
4 km
06:00 06:12 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Spomenik
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:04
dep. 06:04
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:07
dep. 06:07
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:08
dep. 06:08
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:10
dep. 06:10
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:12
4.7 km
06:03 06:18 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 06:03
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:04
dep. 06:04
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:05
dep. 06:05
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:08
dep. 06:08
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:15
dep. 06:15
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:16
dep. 06:16
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
5.8 km
06:15 06:26 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:15
Krusevac, Fontana
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:21
dep. 06:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:26
4 km
06:20 06:30 (00:10)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:20
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:30
4 km
06:40 06:27 (-00:1)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:40
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
-7.4 km
Mudrakovac
arr. 06:25
dep. 06:25
-6.9 km
Mudrakovac, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
-6.1 km
Mudrakovac, BP
arr. 06:27
-5.4 km
06:41 06:54 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:41
Krusevac, Fontana
arr. 06:43
dep. 06:43
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:44
dep. 06:44
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:46
dep. 06:46
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:47
dep. 06:47
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
4.1 km
Mudrakovac
arr. 06:54
4.6 km
06:45 06:54 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:54
5 km
06:45 06:56 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:50
dep. 06:50
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:54
dep. 06:54
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:56
4 km
06:45 07:06 (00:21)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Jugopetrol
dep. 06:45
arr. 06:55
dep. 06:55
3.4 km
Krusevac, Sumice 2
arr. 07:01
dep. 07:01
6.1 km
Krusevac, Sumice 1
arr. 07:02
dep. 07:02
6.4 km
Mudrakovac, BP
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Mudrakovac, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
7.6 km
Mudrakovac
arr. 07:05
dep. 07:05
8.4 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:06
8.9 km
07:08 07:23 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 07:08
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:09
dep. 07:09
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:10
dep. 07:10
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:17
dep. 07:17
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:20
dep. 07:20
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:21
dep. 07:21
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:23
5.8 km
07:10 07:24 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Krusevac, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:18
dep. 07:18
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:19
dep. 07:19
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:21
dep. 07:21
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:22
dep. 07:22
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:24
4.7 km
07:30 07:41 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 07:30
Krusevac, Fontana
arr. 07:32
dep. 07:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:33
dep. 07:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:36
dep. 07:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:39
dep. 07:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:41
4 km
07:46 07:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 07:46
Krusevac, Fontana
arr. 07:48
dep. 07:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:49
dep. 07:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:51
dep. 07:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:52
dep. 07:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:55
dep. 07:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 07:59
4.6 km
08:30 08:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:36
dep. 08:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:37
5 km
08:46 08:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 08:46
Krusevac, Fontana
arr. 08:48
dep. 08:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:49
dep. 08:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 08:51
dep. 08:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 08:52
dep. 08:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:54
dep. 08:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:55
dep. 08:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 08:59
4.6 km
09:00 09:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:02
dep. 09:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 09:05
dep. 09:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 09:07
dep. 09:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 09:09
dep. 09:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:11
4 km
09:53 10:08 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 09:53
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:54
dep. 09:54
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:55
dep. 09:55
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:57
dep. 09:57
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:58
dep. 09:58
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:00
dep. 10:00
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:02
dep. 10:02
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:03
dep. 10:03
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:05
dep. 10:05
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:06
dep. 10:06
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:08
5.8 km
10:30 10:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:32
dep. 10:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
arr. 10:34
dep. 10:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 10:36
dep. 10:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:37
5 km
10:46 10:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 10:46
Krusevac, Fontana
arr. 10:48
dep. 10:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:49
dep. 10:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:51
dep. 10:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:52
dep. 10:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:55
dep. 10:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 10:59
4.6 km
10:53 11:08 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 10:53
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:54
dep. 10:54
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:55
dep. 10:55
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:57
dep. 10:57
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:58
dep. 10:58
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:00
dep. 11:00
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:02
dep. 11:02
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:03
dep. 11:03
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:05
dep. 11:05
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:06
dep. 11:06
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:08
5.8 km
10:55 11:02 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
5 km
11:00 11:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:09
dep. 11:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:11
4 km
11:00 11:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:04
dep. 11:04
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:08
dep. 11:08
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:10
dep. 11:10
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:11
dep. 11:11
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:13
4.7 km
11:00 11:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:05
dep. 11:05
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:08
dep. 11:08
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:11
dep. 11:11
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:12
dep. 11:12
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:14
4.7 km
11:15 11:24 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:15
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 11:17
dep. 11:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:23
dep. 11:23
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 11:24
5 km
11:40 11:51 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:40
Krusevac, Fontana
arr. 11:42
dep. 11:42
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:43
dep. 11:43
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:46
dep. 11:46
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:49
dep. 11:49
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:51
4 km
11:46 11:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:46
Krusevac, Fontana
arr. 11:48
dep. 11:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:49
dep. 11:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:51
dep. 11:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:52
dep. 11:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:54
dep. 11:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:55
dep. 11:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:57
dep. 11:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 11:59
4.6 km
11:53 12:08 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 11:53
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:54
dep. 11:54
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:55
dep. 11:55
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:57
dep. 11:57
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:58
dep. 11:58
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:00
dep. 12:00
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:02
dep. 12:02
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:03
dep. 12:03
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:05
dep. 12:05
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:06
dep. 12:06
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:08
5.8 km
12:00 12:07 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
arr. 12:04
dep. 12:04
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:06
dep. 12:06
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:07
5 km
12:30 12:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
arr. 12:34
dep. 12:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:37
5 km
12:45 12:56 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:47
dep. 12:47
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:50
dep. 12:50
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:52
dep. 12:52
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:54
dep. 12:54
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:56
4 km
12:46 12:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:46
Krusevac, Fontana
arr. 12:48
dep. 12:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:49
dep. 12:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:51
dep. 12:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:52
dep. 12:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:55
dep. 12:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 12:59
4.6 km
12:50 12:59 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:52
dep. 12:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:58
dep. 12:58
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:59
5 km
13:00 12:51 (-00:0)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:00
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:57
dep. 12:57
-0.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:55
dep. 12:55
-1.4 km
arr. 12:37
dep. 12:37
-9.2 km
Krusevac, Sumice 2
arr. 12:46
dep. 12:46
-6.5 km
Krusevac, Sumice 1
arr. 12:47
dep. 12:47
-6.2 km
Mudrakovac, BP
arr. 12:48
dep. 12:48
-5.7 km
Mudrakovac, 1
arr. 12:49
dep. 12:49
-5 km
Mudrakovac
arr. 12:50
dep. 12:50
-4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:51
-3.7 km
13:15 13:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
arr. 13:22
dep. 13:22
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 13:25
5 km
13:15 13:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Spomenik
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:19
dep. 13:19
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:22
dep. 13:22
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:23
dep. 13:23
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:25
dep. 13:25
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:26
dep. 13:26
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:28
4.7 km
13:15 13:29 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Spomenik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:20
dep. 13:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:26
dep. 13:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:27
dep. 13:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:29
4.7 km
13:23 13:38 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 13:23
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:24
dep. 13:24
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:25
dep. 13:25
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:27
dep. 13:27
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:30
dep. 13:30
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:32
dep. 13:32
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:33
dep. 13:33
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:35
dep. 13:35
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:36
dep. 13:36
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:38
5.8 km
13:30 13:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:37
5 km
13:30 13:41 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:30
Krusevac, Fontana
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:36
dep. 13:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:41
4 km
13:40 13:51 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:45
dep. 13:45
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:47
dep. 13:47
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:49
dep. 13:49
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:51
4 km
13:46 13:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:46
Krusevac, Fontana
arr. 13:48
dep. 13:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:49
dep. 13:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:51
dep. 13:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:52
dep. 13:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:54
dep. 13:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:55
dep. 13:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 13:59
4.6 km
14:15 14:29 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Krusevac, Spomenik
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:20
dep. 14:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:23
dep. 14:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:24
dep. 14:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:26
dep. 14:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:29
4.7 km
14:38 14:53 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 14:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:39
dep. 14:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:40
dep. 14:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:42
dep. 14:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:45
dep. 14:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:47
dep. 14:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:48
dep. 14:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:50
dep. 14:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:51
dep. 14:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:53
5.8 km
14:40 14:47 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:42
dep. 14:42
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
arr. 14:44
dep. 14:44
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:46
dep. 14:46
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:47
5 km
14:46 14:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 14:46
Krusevac, Fontana
arr. 14:48
dep. 14:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:49
dep. 14:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 14:51
dep. 14:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 14:52
dep. 14:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:55
dep. 14:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 14:59
4.6 km
14:47 14:55 (00:08)
Nova pijaca 1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca 1
dep. 14:47
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
1 km
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
3.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
4 km
15:10 15:25 (00:15)
14. Oktobar
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, 14. Oktobar
dep. 15:10
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:11
dep. 15:11
0.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:15
dep. 15:15
1.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:17
dep. 15:17
2.1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:25
5 km
15:10 15:31 (00:21)
Jugopetrol
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Jugopetrol
dep. 15:10
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12.6 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:37
dep. 15:37
11.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:35
dep. 15:35
11.2 km
arr. 15:22
dep. 15:22
3.4 km
Krusevac, Sumice 2
arr. 15:26
dep. 15:26
6.1 km
Krusevac, Sumice 3
arr. 15:25
dep. 15:25
5.6 km
Krusevac, Sumice 1
arr. 15:27
dep. 15:27
6.4 km
Mudrakovac, BP
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Mudrakovac, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
7.6 km
Mudrakovac
arr. 15:30
dep. 15:30
8.4 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:31
8.9 km
15:15 15:26 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:17
dep. 15:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:20
dep. 15:20
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:22
dep. 15:22
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:24
dep. 15:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:26
4 km
15:20 15:31 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:20
Krusevac, Fontana
arr. 15:22
dep. 15:22
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:26
dep. 15:26
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:31
4 km
15:25 15:36 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:31
dep. 15:31
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:36
4 km
15:30 15:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:36
dep. 15:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:37
5 km
15:30 15:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
arr. 15:35
dep. 15:35
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:39
dep. 15:39
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 15:40
5 km
15:30 15:41 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:41
4 km
15:30 15:43 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:38
dep. 15:38
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:40
dep. 15:40
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:41
dep. 15:41
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:43
4.7 km
15:30 15:43 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:30
Krusevac, Fontana
arr. 15:34
dep. 15:34
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:35
dep. 15:35
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:37
dep. 15:37
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:38
dep. 15:38
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:40
dep. 15:40
2.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:41
dep. 15:41
3.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:43
3.7 km
15:30 15:44 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:38
dep. 15:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:39
dep. 15:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:44
4.7 km
15:38 15:53 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 15:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:39
dep. 15:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:40
dep. 15:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:42
dep. 15:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:43
dep. 15:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:45
dep. 15:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:47
dep. 15:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:50
dep. 15:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:53
5.8 km
15:46 15:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:46
Krusevac, Fontana
arr. 15:48
dep. 15:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:49
dep. 15:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:51
dep. 15:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:54
dep. 15:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 15:59
4.6 km
16:15 16:26 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 16:15
Krusevac, Fontana
arr. 16:17
dep. 16:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:21
dep. 16:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:24
dep. 16:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:26
4 km
16:30 16:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
dep. 16:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
arr. 16:34
dep. 16:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:36
dep. 16:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:37
5 km
16:30 16:39 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 16:32
dep. 16:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 16:39
5 km
16:30 16:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
arr. 16:37
dep. 16:37
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 16:40
5 km
16:38 16:53 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 16:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:39
dep. 16:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:40
dep. 16:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:42
dep. 16:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:47
dep. 16:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:48
dep. 16:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:50
dep. 16:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:51
dep. 16:51
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:53
5.8 km
17:15 17:26 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:17
dep. 17:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:20
dep. 17:20
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:22
dep. 17:22
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:24
dep. 17:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:26
4 km
17:30 17:44 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Spomenik
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:35
dep. 17:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:38
dep. 17:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:39
dep. 17:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:41
dep. 17:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:42
dep. 17:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:44
4.7 km
17:45 17:58 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 17:45
Krusevac, Fontana
arr. 17:47
dep. 17:47
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:48
dep. 17:48
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:50
dep. 17:50
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:51
dep. 17:51
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:54
dep. 17:54
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
4.1 km
Mudrakovac
arr. 17:58
4.6 km
17:50 17:57 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:50
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
arr. 17:54
dep. 17:54
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:56
dep. 17:56
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:57
5 km
18:15 18:26 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:15
Krusevac, Fontana
arr. 18:17
dep. 18:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:18
dep. 18:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:21
dep. 18:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:23
dep. 18:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:24
dep. 18:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:26
4 km
18:30 18:40 (00:10)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:30
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:32
dep. 18:32
0.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:34
dep. 18:34
1.4 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:35
dep. 18:35
1.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:37
dep. 18:37
2.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:38
dep. 18:38
3.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:40
3.7 km
18:45 18:58 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Krusevac, Spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:52
dep. 18:52
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:53
dep. 18:53
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:55
dep. 18:55
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:56
dep. 18:56
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:58
4.7 km
18:45 18:59 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Krusevac, Spomenik
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:50
dep. 18:50
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:53
dep. 18:53
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:54
dep. 18:54
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:56
dep. 18:56
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:57
dep. 18:57
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:59
4.7 km
18:46 18:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:46
Krusevac, Fontana
arr. 18:48
dep. 18:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:49
dep. 18:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:51
dep. 18:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:52
dep. 18:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 18:59
4.6 km
19:00 19:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:11
4 km
19:15 19:22 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
arr. 19:19
dep. 19:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 19:21
dep. 19:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:22
5 km
19:23 19:38 (00:15)
Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 19:23
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:24
dep. 19:24
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:25
dep. 19:25
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:27
dep. 19:27
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:28
dep. 19:28
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:30
dep. 19:30
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:32
dep. 19:32
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:35
dep. 19:35
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:36
dep. 19:36
5.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:38
5.8 km
19:46 19:59 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:46
Krusevac, Fontana
arr. 19:48
dep. 19:48
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:49
dep. 19:49
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:51
dep. 19:51
1.6 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:52
dep. 19:52
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:55
dep. 19:55
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
4.1 km
Mudrakovac
arr. 19:59
4.6 km
20:15 20:22 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:22
5 km
20:15 20:24 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
arr. 20:20
dep. 20:20
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:23
dep. 20:23
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 20:24
5 km
20:15 20:26 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:15
Krusevac, Fontana
arr. 20:17
dep. 20:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:18
dep. 20:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:20
dep. 20:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:21
dep. 20:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:24
dep. 20:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:26
4 km
20:15 20:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Spomenik
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:19
dep. 20:19
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:23
dep. 20:23
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:25
dep. 20:25
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:26
dep. 20:26
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:28
4.7 km
20:15 20:29 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Spomenik
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:23
dep. 20:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:26
dep. 20:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:27
dep. 20:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:29
4.7 km
20:30 20:41 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:35
dep. 20:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:41
4 km
23:15 23:22 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 23:18
dep. 23:18
2 km
arr. 23:19
dep. 23:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 23:20
dep. 23:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 23:21
dep. 23:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:22
5 km
23:15 23:26 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:17
dep. 23:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:19
dep. 23:19
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:20
dep. 23:20
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:24
dep. 23:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:26
4 km
23:15 23:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Spomenik
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 23:19
dep. 23:19
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 23:21
dep. 23:21
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 23:23
dep. 23:23
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:25
dep. 23:25
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:26
dep. 23:26
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:28
4.7 km
23:30 23:41 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 23:30
Krusevac, Fontana
arr. 23:32
dep. 23:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:33
dep. 23:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:35
dep. 23:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:36
dep. 23:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:38
dep. 23:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:39
dep. 23:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:41
4 km

Naselja Krusevac i Mudrakovac su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 1min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.