Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Milutovac timetable

saturday, 20.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Krusevac - Milutovac timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
14:15 15:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Jasika, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Kukljin, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Kukljin, 2
arr. 14:34
dep. 14:34
10 km
Kukljin, 3
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Kukljin, 4
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Kukljin, 5
arr. 14:39
dep. 14:39
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Seliste kod Trstenika
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Velika Drenova
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Milutovac, 1
arr. 15:07
dep. 15:07
27 km
Milutovac, 2
arr. 15:10
28 km
Krusevac - Milutovac timetable
Departures on: friday, 02.08.2019.
14:15 15:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Jasika, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Kukljin, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Kukljin, 2
arr. 14:34
dep. 14:34
10 km
Kukljin, 3
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Kukljin, 4
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Kukljin, 5
arr. 14:39
dep. 14:39
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Seliste kod Trstenika, Ravnice
arr. 14:53
dep. 14:53
19 km
Seliste kod Trstenika
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Velika Drenova
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Stragari kod Trstenika
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Milutovac, 1
arr. 15:07
dep. 15:07
27 km
Milutovac, 2
arr. 15:10
28 km

Naselja Krusevac i Milutovac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 14:15 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.