Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Malo Golovode timetable

saturday, 18.09.2021.
05:30 05:38 (00:08)
SpomenikStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:30
Krusevac, Rasinski trg
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:34
dep. 05:34
1.4 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 05:35
dep. 05:35
1.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:37
dep. 05:37
2.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:38
3.2 km
06:08 06:21 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 06:08
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:09
dep. 06:09
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:10
dep. 06:10
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:12
dep. 06:12
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:13
dep. 06:13
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:15
dep. 06:15
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:17
dep. 06:17
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:20
dep. 06:20
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:21
5.3 km
06:15 06:24 (00:09)
SpomenikStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:15
Krusevac, Fontana
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:21
dep. 06:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:24
3.5 km
06:45 07:00 (00:15)
SpomenikRaskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:45
Krusevac, Fontana
arr. 06:46
dep. 06:46
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:48
dep. 06:48
1.6 km
Krusevac, Pejton
arr. 06:49
dep. 06:49
2.2 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 06:51
dep. 06:51
3.2 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 06:53
dep. 06:53
3.5 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 06:55
dep. 06:55
3.7 km
Malo Golovode, S
arr. 06:56
dep. 06:56
3.9 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 06:58
dep. 06:58
4.2 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 07:00
4.7 km
07:08 07:21 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 07:08
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:09
dep. 07:09
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:10
dep. 07:10
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:12
dep. 07:12
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:17
dep. 07:17
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:20
dep. 07:20
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:21
5.3 km
07:30 07:39 (00:09)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:39
3.5 km
07:30 07:42 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:42
4.2 km
07:30 07:42 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:42
4.2 km
07:35 07:50 (00:15)
Staro grobljeRaskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Staro groblje
dep. 07:35
Krusevac, Obdaniste
arr. 07:36
dep. 07:36
0.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:38
dep. 07:38
1.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:39
dep. 07:39
1.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:40
dep. 07:40
2.3 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:41
dep. 07:41
2.8 km
Krusevac, Pejton
arr. 07:43
dep. 07:43
3.4 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 07:44
dep. 07:44
3.7 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 07:45
dep. 07:45
4.4 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 07:46
dep. 07:46
4.7 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 07:47
dep. 07:47
4.9 km
Malo Golovode, S
arr. 07:48
dep. 07:48
5.1 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 07:49
dep. 07:49
5.4 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 07:50
5.9 km
09:15 09:30 (00:15)
SpomenikRaskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 09:15
Krusevac, Fontana
arr. 09:16
dep. 09:16
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:17
dep. 09:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:18
dep. 09:18
1.6 km
Krusevac, Pejton
arr. 09:20
dep. 09:20
2.2 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 09:23
dep. 09:23
2.5 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 09:24
dep. 09:24
3.2 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 09:25
dep. 09:25
3.5 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 09:26
dep. 09:26
3.7 km
Malo Golovode, S
arr. 09:27
dep. 09:27
3.9 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 09:29
dep. 09:29
4.2 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 09:30
4.7 km
09:30 09:39 (00:09)
SpomenikStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 09:30
Krusevac, Fontana
arr. 09:32
dep. 09:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:33
dep. 09:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 09:36
dep. 09:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 09:39
3.5 km
09:38 09:51 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 09:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:39
dep. 09:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:40
dep. 09:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:42
dep. 09:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:43
dep. 09:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 09:45
dep. 09:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:47
dep. 09:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 09:48
dep. 09:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 09:50
dep. 09:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 09:51
5.3 km
10:38 10:51 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 10:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:39
dep. 10:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:40
dep. 10:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:42
dep. 10:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:43
dep. 10:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:45
dep. 10:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:48
dep. 10:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:50
dep. 10:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:51
5.3 km
11:00 11:09 (00:09)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:09
3.5 km
11:00 11:11 (00:11)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:04
dep. 11:04
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:07
dep. 11:07
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:08
dep. 11:08
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:10
dep. 11:10
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:11
4.2 km
11:00 11:12 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:05
dep. 11:05
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:08
dep. 11:08
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:11
dep. 11:11
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:12
4.2 km
11:38 11:51 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 11:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:39
dep. 11:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:40
dep. 11:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:42
dep. 11:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:43
dep. 11:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:45
dep. 11:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:47
dep. 11:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:48
dep. 11:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:50
dep. 11:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:51
5.3 km
11:45 12:00 (00:15)
SpomenikRaskrsnica - okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:45
Krusevac, Fontana
arr. 11:47
dep. 11:47
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:48
dep. 11:48
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:50
dep. 11:50
1.6 km
Krusevac, Pejton
arr. 11:53
dep. 11:53
2.2 km
Krusevac, Zabaviste
arr. 11:54
dep. 11:54
2.5 km
Krusevac, Prnjavor 3
arr. 11:55
dep. 11:55
3.2 km
Krusevac, Prnjavor 2
arr. 11:56
dep. 11:56
3.5 km
Krusevac, Prnjavor 1
arr. 11:57
dep. 11:57
3.7 km
Malo Golovode, S
arr. 11:58
dep. 11:58
3.9 km
Malo Golovode, T - MZ
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
Malo Golovode, Raskrsnica - okretnica
arr. 12:00
4.7 km
12:00 12:09 (00:09)
SpomenikStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:00
Krusevac, Fontana
arr. 12:02
dep. 12:02
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:03
dep. 12:03
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:06
dep. 12:06
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:09
3.5 km
12:38 12:51 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 12:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:39
dep. 12:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:40
dep. 12:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:43
dep. 12:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:45
dep. 12:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:50
dep. 12:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:51
5.3 km
13:15 13:27 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Spomenik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:20
dep. 13:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:26
dep. 13:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:27
4.2 km
13:30 13:39 (00:09)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:39
3.5 km
13:38 13:51 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 13:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:39
dep. 13:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:40
dep. 13:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:42
dep. 13:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:43
dep. 13:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:45
dep. 13:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:47
dep. 13:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:50
dep. 13:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:51
5.3 km
14:38 14:51 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 14:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:39
dep. 14:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:40
dep. 14:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:42
dep. 14:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:45
dep. 14:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:47
dep. 14:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:48
dep. 14:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:50
dep. 14:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:51
5.3 km
15:20 15:29 (00:09)
SpomenikStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:20
Krusevac, Fontana
arr. 15:22
dep. 15:22
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:26
dep. 15:26
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:29
3.5 km
15:30 15:39 (00:09)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:39
3.5 km
15:30 15:42 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:38
dep. 15:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:39
dep. 15:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:42
4.2 km
15:38 15:51 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 15:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:39
dep. 15:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:40
dep. 15:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:42
dep. 15:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:43
dep. 15:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:45
dep. 15:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:47
dep. 15:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:50
dep. 15:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:51
5.3 km
16:38 16:51 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 16:38
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:39
dep. 16:39
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:40
dep. 16:40
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:42
dep. 16:42
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:47
dep. 16:47
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:48
dep. 16:48
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:50
dep. 16:50
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:51
5.3 km
17:30 17:42 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Spomenik
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:35
dep. 17:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:38
dep. 17:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:39
dep. 17:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:41
dep. 17:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:42
4.2 km
18:30 18:38 (00:08)
SpomenikStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:30
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:32
dep. 18:32
0.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:34
dep. 18:34
1.4 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:35
dep. 18:35
1.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:37
dep. 18:37
2.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:38
3.2 km
18:45 18:57 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Krusevac, Spomenik
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:50
dep. 18:50
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:53
dep. 18:53
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:54
dep. 18:54
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:56
dep. 18:56
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:57
4.2 km
19:23 19:36 (00:13)
Zupski RubinStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Zupski Rubin
dep. 19:23
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:24
dep. 19:24
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:25
dep. 19:25
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:27
dep. 19:27
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:28
dep. 19:28
2.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:30
dep. 19:30
2.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:32
dep. 19:32
3.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:35
dep. 19:35
4.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:36
5.3 km
20:15 20:24 (00:09)
SpomenikStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:15
Krusevac, Fontana
arr. 20:17
dep. 20:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:18
dep. 20:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:20
dep. 20:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:21
dep. 20:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:24
3.5 km
20:15 20:27 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Spomenik
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:23
dep. 20:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:26
dep. 20:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:27
4.2 km
20:30 20:39 (00:09)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:35
dep. 20:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:39
3.5 km
23:15 23:24 (00:09)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:17
dep. 23:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:19
dep. 23:19
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:20
dep. 23:20
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:24
3.5 km
23:15 23:27 (00:12)
Bus stationStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Spomenik
arr. 23:18
dep. 23:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 23:20
dep. 23:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 23:23
dep. 23:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 23:24
dep. 23:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:26
dep. 23:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:27
4.2 km
23:30 23:39 (00:09)
SpomenikStočna pijaca
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 23:30
Krusevac, Fontana
arr. 23:32
dep. 23:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:33
dep. 23:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:35
dep. 23:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:36
dep. 23:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:38
dep. 23:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:39
3.5 km

Naselja Krusevac i Malo Golovode su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.