Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Mali Siljegovac timetable

monday, 21.10.2019.
05:25 05:55 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:25
Krusevac, Fontana
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:28
dep. 05:28
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:31
dep. 05:31
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:34
dep. 05:34
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:35
dep. 05:35
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 05:36
dep. 05:36
4 km
Kapidzija, 2
arr. 05:37
dep. 05:37
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:39
dep. 05:39
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Gaglovo, M
arr. 05:43
dep. 05:43
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 05:44
dep. 05:44
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 05:45
dep. 05:45
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 05:51
dep. 05:51
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 05:55
14 km
06:15 06:45 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:15
Krusevac, Fontana
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:21
dep. 06:21
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:24
dep. 06:24
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:25
dep. 06:25
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Kapidzija, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:29
dep. 06:29
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Gaglovo, M
arr. 06:33
dep. 06:33
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:34
dep. 06:34
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 06:41
dep. 06:41
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 06:45
14 km
12:15 12:45 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:15
Krusevac, Fontana
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:18
dep. 12:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:21
dep. 12:21
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:23
dep. 12:23
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:24
dep. 12:24
3.3 km
Kapidzija, Selo
arr. 12:25
dep. 12:25
3.9 km
Kapidzija, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Kapidzija, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Kapidzija, 4
arr. 12:29
dep. 12:29
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
7 km
Gaglovo, M
arr. 12:33
dep. 12:33
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 12:34
dep. 12:34
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 12:35
dep. 12:35
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 12:45
14 km
13:30 14:00 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:30
Krusevac, Fontana
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:36
dep. 13:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:38
dep. 13:38
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:39
dep. 13:39
3.3 km
Kapidzija, Selo
arr. 13:40
dep. 13:40
3.9 km
Kapidzija, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Kapidzija, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 13:43
dep. 13:43
5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:44
dep. 13:44
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Gaglovo, M
arr. 13:48
dep. 13:48
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:49
dep. 13:49
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:50
dep. 13:50
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 13:56
dep. 13:56
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 13:57
dep. 13:57
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 14:00
14 km
15:30 16:00 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:30
Krusevac, Fontana
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:39
dep. 15:39
3.3 km
Kapidzija, Selo
arr. 15:40
dep. 15:40
3.9 km
Kapidzija, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:44
dep. 15:44
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:48
dep. 15:48
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:49
dep. 15:49
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 16:00
14 km
19:30 20:00 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:30
Krusevac, Fontana
arr. 19:32
dep. 19:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:36
dep. 19:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:38
dep. 19:38
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:39
dep. 19:39
3.3 km
Kapidzija, Selo
arr. 19:40
dep. 19:40
3.9 km
Kapidzija, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Kapidzija, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 19:43
dep. 19:43
5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:44
dep. 19:44
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
7 km
Gaglovo, M
arr. 19:48
dep. 19:48
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:49
dep. 19:49
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 19:50
dep. 19:50
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 19:56
dep. 19:56
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 20:00
14 km
Krusevac - Mali Siljegovac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:25 05:55 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:25
Krusevac, Fontana
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:28
dep. 05:28
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:31
dep. 05:31
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:34
dep. 05:34
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:35
dep. 05:35
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 05:36
dep. 05:36
4 km
Kapidzija, 2
arr. 05:37
dep. 05:37
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:39
dep. 05:39
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Gaglovo, M
arr. 05:43
dep. 05:43
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 05:44
dep. 05:44
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 05:45
dep. 05:45
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 05:51
dep. 05:51
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 05:55
14 km
06:15 06:45 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:15
Krusevac, Fontana
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:21
dep. 06:21
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:24
dep. 06:24
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:25
dep. 06:25
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Kapidzija, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Kapidzija, 4
arr. 06:29
dep. 06:29
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Gaglovo, M
arr. 06:33
dep. 06:33
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:34
dep. 06:34
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 06:41
dep. 06:41
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 06:45
14 km
12:15 12:45 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:15
Krusevac, Fontana
arr. 12:17
dep. 12:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:18
dep. 12:18
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:21
dep. 12:21
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:23
dep. 12:23
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:24
dep. 12:24
3.3 km
Kapidzija, Selo
arr. 12:25
dep. 12:25
3.9 km
Kapidzija, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Kapidzija, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Kapidzija, 4
arr. 12:29
dep. 12:29
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
7 km
Gaglovo, M
arr. 12:33
dep. 12:33
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 12:34
dep. 12:34
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 12:35
dep. 12:35
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 12:45
14 km
13:30 14:00 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:30
Krusevac, Fontana
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:36
dep. 13:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:38
dep. 13:38
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 13:39
dep. 13:39
3.3 km
Kapidzija, Selo
arr. 13:40
dep. 13:40
3.9 km
Kapidzija, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Kapidzija, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 13:43
dep. 13:43
5 km
Kapidzija, 4
arr. 13:44
dep. 13:44
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Gaglovo, M
arr. 13:48
dep. 13:48
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:49
dep. 13:49
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:50
dep. 13:50
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 13:56
dep. 13:56
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 13:57
dep. 13:57
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 14:00
14 km
15:30 16:00 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:30
Krusevac, Fontana
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:39
dep. 15:39
3.3 km
Kapidzija, Selo
arr. 15:40
dep. 15:40
3.9 km
Kapidzija, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Kapidzija, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:44
dep. 15:44
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
7 km
Gaglovo, M
arr. 15:48
dep. 15:48
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:49
dep. 15:49
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 16:00
14 km
19:30 20:00 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:30
Krusevac, Fontana
arr. 19:32
dep. 19:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:36
dep. 19:36
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:38
dep. 19:38
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:39
dep. 19:39
3.3 km
Kapidzija, Selo
arr. 19:40
dep. 19:40
3.9 km
Kapidzija, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Kapidzija, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 19:43
dep. 19:43
5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:44
dep. 19:44
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
7 km
Gaglovo, M
arr. 19:48
dep. 19:48
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 19:49
dep. 19:49
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 19:50
dep. 19:50
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
10.5 km
Mali Siljegovac, Gajak
arr. 19:56
dep. 19:56
12 km
Mali Siljegovac, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
12.5 km
Mali Siljegovac, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
13 km
Mali Siljegovac, 3
arr. 20:00
14 km

Naselja Krusevac i Mali Siljegovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.