Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Mala Reka kod Krusevca timetable

saturday, 20.07.2019.
07:30 08:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:39
dep. 07:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:44
dep. 07:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:45
dep. 07:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:46
dep. 07:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 07:47
dep. 07:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 07:59
dep. 07:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 08:05
dep. 08:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 08:15
dep. 08:15
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 08:16
dep. 08:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 08:18
dep. 08:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
24.3 km
Belasica, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
23.8 km
Belasica, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
23.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 08:26
dep. 08:26
26.3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
27.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 08:30
27.8 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:09
dep. 11:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:14
dep. 11:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:15
dep. 11:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 11:16
dep. 11:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 11:17
dep. 11:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 11:20
dep. 11:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 11:22
dep. 11:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 11:29
dep. 11:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 11:33
dep. 11:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 11:35
dep. 11:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 11:36
dep. 11:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 11:39
dep. 11:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 11:43
dep. 11:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 11:45
dep. 11:45
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 11:46
dep. 11:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 11:48
dep. 11:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
24.3 km
Belasica, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
23.8 km
Belasica, 2
arr. 11:51
dep. 11:51
23.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 11:56
dep. 11:56
26.3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
27.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 12:00
27.8 km
13:30 14:37 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 13:44
dep. 13:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:45
dep. 13:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 13:46
dep. 13:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 13:47
dep. 13:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 13:52
dep. 13:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 13:57
dep. 13:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 13:59
dep. 13:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 14:05
dep. 14:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 14:07
dep. 14:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 14:13
dep. 14:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 14:14
dep. 14:14
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 14:16
dep. 14:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 14:18
dep. 14:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
22.3 km
Veliki Siljegovac, Crkva
arr. 14:30
dep. 14:30
28.8 km
Veliki Siljegovac, Skola
arr. 14:26
dep. 14:26
26.8 km
Veliki Siljegovac, 2
arr. 14:25
dep. 14:25
26.3 km
Zebica kod Krusevca
arr. 14:33
dep. 14:33
30.3 km
Zebica kod Krusevca, Obrez
arr. 14:35
dep. 14:35
31.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 14:37
33.3 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:44
dep. 15:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:46
dep. 15:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:47
dep. 15:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:10
dep. 16:10
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:13
dep. 16:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:15
dep. 16:15
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:16
dep. 16:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:18
dep. 16:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
24.3 km
Belasica, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
23.8 km
Belasica, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
23.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 16:26
dep. 16:26
26.3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
27.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 16:30
27.8 km
20:30 21:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:35
dep. 20:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:44
dep. 20:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:45
dep. 20:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 20:46
dep. 20:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 20:47
dep. 20:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 20:52
dep. 20:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 21:05
dep. 21:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 21:13
dep. 21:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 21:15
dep. 21:15
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 21:16
dep. 21:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 21:18
dep. 21:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
24.3 km
Belasica, 1
arr. 21:22
dep. 21:22
23.8 km
Belasica, 2
arr. 21:21
dep. 21:21
23.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 21:26
dep. 21:26
26.3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
27.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 21:30
27.8 km
23:15 00:11 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:17
dep. 23:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:19
dep. 23:19
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:20
dep. 23:20
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:24
dep. 23:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 23:28
dep. 23:28
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 23:29
dep. 23:29
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 23:30
dep. 23:30
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 23:31
dep. 23:31
6.8 km
Modrica, V
arr. 23:32
dep. 23:32
7.3 km
Modrica, 1
arr. 23:34
dep. 23:34
8.3 km
Modrica, 2
arr. 23:35
dep. 23:35
8.8 km
Modrica, 3
arr. 23:37
dep. 23:37
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 23:41
dep. 23:41
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 23:42
dep. 23:42
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 23:44
dep. 23:44
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 23:46
dep. 23:46
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 23:48
dep. 23:48
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 23:50
dep. 23:50
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 23:51
dep. 23:51
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 23:52
dep. 23:52
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 23:54
dep. 23:54
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 23:55
dep. 23:55
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 23:58
dep. 23:58
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 00:00
dep. 00:00
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 00:01
dep. 00:01
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 00:03
dep. 00:03
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 00:05
dep. 00:05
22.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 00:07
dep. 00:07
24.3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 00:09
dep. 00:09
25.3 km
Mala Reka kod Krusevca, MK
arr. 00:11
25.8 km
Krusevac - Mala Reka kod Krusevca timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:30 08:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:39
dep. 07:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:44
dep. 07:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:45
dep. 07:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:46
dep. 07:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 07:47
dep. 07:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 07:59
dep. 07:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 08:05
dep. 08:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 08:15
dep. 08:15
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 08:16
dep. 08:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 08:18
dep. 08:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
24.3 km
Belasica, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
23.8 km
Belasica, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
23.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 08:26
dep. 08:26
26.3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
27.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 08:30
27.8 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:09
dep. 11:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:14
dep. 11:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:15
dep. 11:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 11:16
dep. 11:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 11:17
dep. 11:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 11:20
dep. 11:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 11:22
dep. 11:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 11:29
dep. 11:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 11:33
dep. 11:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 11:35
dep. 11:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 11:36
dep. 11:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 11:39
dep. 11:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 11:43
dep. 11:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 11:45
dep. 11:45
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 11:46
dep. 11:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 11:48
dep. 11:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
24.3 km
Belasica, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
23.8 km
Belasica, 2
arr. 11:51
dep. 11:51
23.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 11:56
dep. 11:56
26.3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
27.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 12:00
27.8 km
15:30 16:48 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:43
dep. 15:43
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:44
dep. 15:44
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:46
dep. 15:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:47
dep. 15:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:10
dep. 16:10
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:13
dep. 16:13
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:16
dep. 16:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:32
dep. 16:32
30.3 km
Pozlata, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
29.8 km
Pozlata, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
29.3 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 16:29
dep. 16:29
28.8 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 16:28
dep. 16:28
27.8 km
Crkvina
arr. 16:25
dep. 16:25
25.8 km
Belasica, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
33.3 km
Belasica, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
32.8 km
Belasica, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
32.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 16:40
dep. 16:40
35.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 16:41
dep. 16:41
36.3 km
Mala Reka kod Krusevca, MZ
arr. 16:42
dep. 16:42
36.8 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 16:48
42.2 km
20:30 21:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:35
dep. 20:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:44
dep. 20:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:45
dep. 20:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 20:46
dep. 20:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 20:47
dep. 20:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 20:52
dep. 20:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 21:05
dep. 21:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 21:13
dep. 21:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 21:15
dep. 21:15
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 21:16
dep. 21:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 21:18
dep. 21:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
24.3 km
Belasica, 1
arr. 21:22
dep. 21:22
23.8 km
Belasica, 2
arr. 21:21
dep. 21:21
23.3 km
Mala Reka kod Krusevca, OB
arr. 21:26
dep. 21:26
26.3 km
Mala Reka kod Krusevca, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
27.3 km
Mala Reka kod Krusevca, M
arr. 21:30
27.8 km

Naselja Krusevac i Mala Reka kod Krusevca su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.