Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Mala Krusevica timetable

friday, 15.11.2019.
13:25 15:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Bacina, M
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
30.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 14:38
dep. 14:38
32.5 km
Donja Sabanta, KV
arr. 14:40
dep. 14:40
34 km
Pajkovac
arr. 14:50
dep. 14:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Mala Krusevica
arr. 15:15
47 km
Krusevac - Mala Krusevica timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
13:25 15:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Bacina, M
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
30.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 14:38
dep. 14:38
32.5 km
Donja Sabanta, KV
arr. 14:40
dep. 14:40
34 km
Pajkovac
arr. 14:50
dep. 14:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Mala Krusevica
arr. 15:15
47 km
Krusevac - Mala Krusevica timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
13:25 15:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Bacina, M
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
30.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 14:38
dep. 14:38
32.5 km
Donja Sabanta, KV
arr. 14:40
dep. 14:40
34 km
Pajkovac
arr. 14:50
dep. 14:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Mala Krusevica
arr. 15:15
47 km
Krusevac - Mala Krusevica timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
13:25 15:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Bacina, M
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
30.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 14:38
dep. 14:38
32.5 km
Donja Sabanta, KV
arr. 14:40
dep. 14:40
34 km
Pajkovac
arr. 14:50
dep. 14:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Mala Krusevica
arr. 15:15
47 km
Krusevac - Mala Krusevica timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
13:25 15:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Bacina, M
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
30.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 14:38
dep. 14:38
32.5 km
Donja Sabanta, KV
arr. 14:40
dep. 14:40
34 km
Pajkovac
arr. 14:50
dep. 14:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Mala Krusevica
arr. 15:15
47 km
Krusevac - Mala Krusevica timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
13:25 15:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Bacina, M
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
30.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 14:38
dep. 14:38
32.5 km
Donja Sabanta, KV
arr. 14:40
dep. 14:40
34 km
Pajkovac
arr. 14:50
dep. 14:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Mala Krusevica
arr. 15:15
47 km
Krusevac - Mala Krusevica timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
13:25 15:15 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Bacina, M
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
30.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 14:38
dep. 14:38
32.5 km
Donja Sabanta, KV
arr. 14:40
dep. 14:40
34 km
Pajkovac
arr. 14:50
dep. 14:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 15:00
dep. 15:00
42 km
Mala Krusevica
arr. 15:15
47 km

Naselja Krusevac i Mala Krusevica su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 13:25 h, dok je poslednji polazak u 13:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.